Strona 1 z 19

remont mieszkania

: 13 cze 2019, 15:27
autor: agahoo
Hej. Planuję remont salonu i ostatnio trafiłam na zdjęcia wnętrz z wykorzystaniem betonu architektonicznego. Wygląda to świetnie, ale nie wiem jak w praktyce. Czy ktoś z Was ma coś takiego w swoim mieszkaniu? Jakie są Wasze opinie? Pozdrawiam :D

Re: remont mieszkania

: 14 cze 2019, 22:37
autor: RunningMan
Jak robisz remont mieszkania to musisz go zrobić od A do Z i dlatego pamiętaj o tej firmie. Ma najlepsze produkty z zakresu tynków i farb https://kosbud.com.pl/ Oprócz tynków mają w ofercie kleje oraz wiele innych produktow w atrakcyjnych cenach. Polecam się zapoznać z ich pełną ofertą.

Re: remont mieszkania

: 15 cze 2019, 12:49
autor: kranik
Do każdego remontu domu lub mieszkana trzeba się oczywiście odpowiednio przygotować. Czytałam nawet ostatnio na ten temat bardzo ciekawy artykuł na stronie https://www.tona.com.pl/. Ogólnie to jest tam sporo interesujących artykułów na temat budownictwa i remontów, polecam zajrzeć, jeśli interesują Was takie właśnie tematy :)

Re: remont mieszkania

: 27 cze 2019, 12:41
autor: agahoo
Trafiłam na http://www.vhct.pl/pl/ polecam zerknąć, super strona z różnymi inpiracjami apropo betonu architektonicznego!

Re: remont mieszkania

: 27 cze 2019, 14:04
autor: zollozollo
Świetnie w salonie prezentuje się cegła gipsowa. Kolor biały albo szary w połączeniu z czernią i drewnem. Jestem nimimalistką i podobają mi się takie zestawienia. Dlatego właśnie w to lato będziemy remontować salon :)

Re: remont mieszkania

: 03 lip 2019, 13:28
autor: koron
Zamiast cegły gipsowej polecam panele ścienne :D Dają super efekt i dzięki nim każde pomieszczenie nabiera nowego charakteru :) Polecam stronę https://elega.pl można znaleźć na niej mnóstwo inspiracji, jak i rozbudowaną ofertę paneli ściennych. Pozdrawiam :)

Re: remont mieszkania

: 05 lip 2019, 08:44
autor: ulka9
Ja też planuję remont i wymianę wszystkich instalacji w mieszkaniu. Jeśli chodzi o instalację hydrauliczną to dobrą opcją będzie firma hydrauliczna ROST z Wrocławia: https://rost.wroclaw.pl/firma/. Znajoma korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona.

Re: remont mieszkania

: 08 lip 2019, 21:06
autor: Olik212
Gdzie można znaleźć jakieś ciekawe mieszkanie w okolicach Warszawy?

Re: remont mieszkania

: 08 lip 2019, 22:40
autor: Ela3234
Ja szukam ogłoszeń na OLX, ale możesz też porozglądać się za stronami od deweloperów

Re: remont mieszkania

: 19 lip 2019, 15:37
autor: rasik
U nas w zeszłym roku był remont i w zasadzie wszystkie meble były wymieniane, ściany malowane itp. Ja to sobie zażyczyłam kominek i o dziwo mąż w ogóle nie protestował. Oczywiście wybieraliśmy wspólnie model z https://www.defrohome.pl/ dzięki czemu teraz mamy kilka miejsc gdzie szczególnie lubimy spędzać czas :)