remont mieszkania

anes
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2021, 16:05

Re: remont mieszkania

Post autor: anes » 15 paź 2021, 16:47

Cześć, robię remont mieszkania i szukam pomocy w zakresie narzędzi do montażu szkła, nie wiem gdzie takie kupić. Na https://sklep.glassexpress.pl/narzedzia ... tazu-szkla znalazłem fajną ofertę, myślicie, że warto będzie skorzystać? Z góry dzięki za pomoc i porady



Awatar użytkownika
blake64
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2021, 18:12

Re: remont mieszkania

Post autor: blake64 » 15 paź 2021, 18:18

Też za niedługo zamierzam przeprowadzić remont.




baciak
Zaawansowany użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 29 gru 2017, 12:26

Re: remont mieszkania

Post autor: baciak » 25 paź 2021, 11:44

Wydaje mi się, że przy remoncie w każdym pomieszczeniu warto dawać inną podłogę, tak żeby to na pewno dobrze wyglądało w każdym pokoju. Polecam wtedy zakupić panele winylowe https://podlogi24.net/panele-panele-win ... 739_1.html, mają duży wybór wzorów i są łatwe w ułożeniu.



baciak
Zaawansowany użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 29 gru 2017, 12:26

Re: remont mieszkania

Post autor: baciak » 26 paź 2021, 04:17

U nas wybraliśmy po remoncie żaluzje drewniane i prezentuję się bardzo dobrze.



malika
Zaawansowany użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: 17 lis 2020, 23:51

Re: remont mieszkania

Post autor: malika » 31 paź 2021, 11:34

Warto na pewno część prac wykonać samodzielnie. Poza tym bardzo ważne jest to, aby postawić na jakość, a także sprawdzone i praktyczne rozwiązania. Właśnie dlatego należy bardzo dokładnie zastanowić się nad wyborem farby do sufitu. Na pewno ciekawym rozwiązaniem może okazać się Tikkurila anti reflex white. Poczytajcie sobie o niej i przemyślcie koniecznie tego typu rozwiązanie.



Awatar użytkownika
keith.bins
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2021, 15:41

Re: remont mieszkania

Post autor: keith.bins » 04 lis 2021, 15:44

Wakacyjny czas urlopów często przeznaczamy nie tylko na wyjazdy, ale i relaks w domu, a czasami nawet… jego remont. Zadania, do których gdzie indziej kierowane są brygady specjalistów, wykonujemy z pomocą najbliższej rodziny czy znajomego sąsiada. Jeśli zakres prac nie jest zbyt duży, poradzimy sobie z ich wykonaniem także samodzielnie. O ile tylko wyposażymy się w odpowiednie do tego celu narzędzia. Czy zamawialiście je z tego sklepu narzędziowego https://narzedziowy24.eu?



malika
Zaawansowany użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: 17 lis 2020, 23:51

Re: remont mieszkania

Post autor: malika » 05 lis 2021, 23:55

Na pewno podstawą jest wybór odpowiedniej farby do malowania mieszkania. O ile z kolorem raczej nie ma problemu, tak może pojawić się na etapie podejmowaniu decyzji co do marki. Na pewno warto stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania. Bardzo fajnie się sprawdza się farba tikkurila super white. Myślę, że warto się dowiedzieć o niej więcej, aby podjąć właściwą decyzję.



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1701
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: remont mieszkania

Post autor: tandrys » 08 lis 2021, 09:44

Sporo skutecznych porad tutaj od Was otrzymałem. Dowiedziałem się który producent biokominków jest warty uwagi oraz jak dobrze taki kominek zabudować żeby aranżacja całego salonu była po prostu fajna i klimatyczna. Dlatego lubię zaglądać na to forum :D



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: remont mieszkania

Post autor: biznesowy12 » 16 lis 2021, 13:50

Czasami konieczne jest osuszanie mieszkań, które jest dość ciężką sprawą, jeżeli zdecydujemy się robić to samemu. Warto w takich sytuacjach zainwestować i zatrudnić firmę, która się tym zajmuje i ma profesjonalny sprzęt.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”