Wyprawka dla niemowlaka

Kozllak87
Zaawansowany użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 13 paź 2020, 17:45

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Kozllak87 » 29 sie 2021, 12:33

Przy zakupie wózka warto od razu pomyśleć o zakupie mięciutkiej wkładki, która będzie potrzebna bez względu na pogodę. Duży wybór dobrej jakości produktów tego typu dostępny jest w sklepie internetowym https://lepre.pl/.



kosia99
Zaawansowany użytkownik
Posty: 614
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:36

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: kosia99 » 31 sie 2021, 13:12

I jak wam idzie robienie wyprawki? Ja dopiero powoli się za to zabieram :) Żeby nie oszaleć od tych zakupów, to każdą decyzję dokładnie analizuję. Bardzo pomaga mi również strona babythings.pl gdzie mogę znaleźć rankingi wszystkich produktów przeznaczonych dla dzieci.



GilberTober
Zaawansowany użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 19 lip 2021, 11:29
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: GilberTober » 13 wrz 2021, 09:25

domcia12 pisze:
28 lip 2021, 12:33
U malucha może też wystąpić alergia na mleko krowie. Warto wiedzieć, że w takiej sytuacji najlepiej zakupić mleko modyfikowane Bebilon Prosyneo HA. W aptekach DOZ kupicie także mleko początkowe z tej serii mlek.
Najlepiej jest zrobić dziecku testy alergiczne z krwi np. w Białymstoku: https://www.cmryska.pl/poradnie-specjal ... doroslych/. Wtedy ma się pewność, co można dziecku dawać :)




gaja
Zaawansowany użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:23

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: gaja » 18 wrz 2021, 20:39

Jaki wózek dla dziecka polecacie na typowo wiejskie drogi? Zanim doczekamy się chodnika na naszej ulicy minie sporo czasu a dziecko pojawi się u nad lada moment. Myślałam o Axo od Cavoe. Słyszałam, ze to typowo terenowy wózek z porządnym stelażem i amortyzatorami. Ktoś z was go ma?



persefona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 06:53

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: persefona » 20 wrz 2021, 14:43

Też już jestem przygotowana, bo już mam wózek, a zamówiłam x-landera online, mogłam go wypróbować w domu za darmo, a to bardzo fajna sprawa bo nie musisz chodzić po sklepach a wiadomo jak ciężko chodzić w ostatnim momencie przed porodem



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: Kwiatkowsky » 27 wrz 2021, 09:56

Jeżeli potrzebujesz zebrać wyprawkę to najlepiej zrobisz korzystając z oferty sklepu Tulisie.pl który specjalizuje się w tej tematyce. Ma wszystko nie tylko dla malucha ale i młodej mamy. Dzięki nim malec dostanie wszystko czego trzeba i będzie cieszył się luksusem od małego.



verona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:45

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: verona » 27 wrz 2021, 11:48

Ja uwielbiam robić wyprawki. Zawsze mam sprawdzony schemat w postaci pieluszek, jednej zabawki i smoczka do karmienia. Wszystko zawsze zamawiam z tej strony https://www.bee.pl/11272-butelki-i-smoc ... -niemowlat . Mogłabym na takie wyprawki robić co tydzień, ogólnie to bardzo przyjemne uczucie jak wręcza się komuś rzeczy które na pewno będą potrzebne



Awatar użytkownika
dvandervort
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2021, 12:01

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: dvandervort » 27 wrz 2021, 12:04

Zastanawiam się nad śliniaczkami, jakie wybrać?



klara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 07 lip 2021, 19:55

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Post autor: klara » 13 paź 2021, 11:44

U nas krótko po urodzeniu wyszlo, że córka ma atopowe zapalenie skóry. Początkowo nie wiedziałam jak pomóc małej, jakie kosmetyki bedą odpowiednie itd. Na szczęście sa takie sklepy jak allergoff.pl gdzie bez problemu mozna kupić kosmetyki dla skóry atopowej oraz preparaty, które redukują alergeny z kurzu i roztoczy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”