Paczki kurier

pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

Paczki kurier

Post autor: pucio » 25 maja 2019, 06:21

Mamy takie czasy, że przez internet robimy praktycznie wszystko. Więc i ja postanowiłam zaryzykować i zamówiłam przez internet paczkę z kosmetykami. Wszystko jest ok, tylko pozostaje wysyłka,gdyż sama muszę ją zorganizować. Mogę zamówić paczkę przez pocztę ale z nią nigdy nic nie wiadomo,zresztą wolę kuriera, jest bardziej pewny. Tylko nie mam namiarów na żadnego konkretnego. Macie takiego dobrego?



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Paczki kurier

Post autor: elabarbara » 25 maja 2019, 09:04

Wyszukaj w necie sobie ranking kurierów, brokerów. Oni właśnie przewożą paczki za granicę te małe i duże, także zerknij sobie na ich ofertę i sprawdź dokładnie. No ale pamiętaj w każdej firmie zwracają uwagę na zapakowany towar, więc postaraj się dobrze zapakować, wiadomo paczka musi byc solidnie zapakowana i zabezpieczona. Każda firma tego wymaga. W tej firmie mają szeroki wachlarz usług, więc na pewno ci się przyda na nich namiar.



kokorycz
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2019, 20:08

Re: Paczki kurier

Post autor: kokorycz » 25 maja 2019, 11:56

Adresy kurierów z łatwością znajdziesz wpisując w Google: przesyłki zagraniczne. Polecam korzystać ze sprawdzonych międzynarodowych firm takich jak UPC, GLS i jest też wiele innych dobrych firm. Oni są nawet tańsi od naszych narodowych przewoźników i dostarczają lepsze usługi! Paczki możesz wysyłać również za pomocą kuriera na stronie brokera kurierowego . Najważniejsze to żebyś poczytała regulamin, sprawdziła dokładnie cenniki i porównała sobie. Może też popytaj znajomych,no na pewno ktoś kiedyś korzystał z usług kuriera.



Kiruna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 29 maja 2018, 07:04

Re: Paczki kurier

Post autor: Kiruna » 27 maja 2019, 13:20

Wiele jest dobrych firm kurierskich, ale najlepiej skorzystać ze sprawdzonych i poleconych usług. Jeśli chodzi o mnie to zawsze, gdy chcę wysłać jakąś paczkę, to robię to wyłącznie za pośrednictwem Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Oprócz przewozów krajowych oferują przewóz mebli i innych towarów do Anglii oraz Niemiec i z powrotem. Dla mnie liczy się w takim przypadku bezpieczeństwo, a ta firma w stu procentach może mi je zaoferować. Może tez skorzystasz z ich usług?



Marienna2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02 cze 2018, 21:43

Re: Paczki kurier

Post autor: Marienna2 » 20 lip 2019, 13:55

Z kurierami to różnie bywa, najgorsze jest to, że godziny ich pracy pokrywają się z naszymi godzinami kiedy nas nie ma w domach... Dlatego też najczęściej moim klienci korzystają z opcji paczkomatów. W większym miastach, także i w mniejszych te świetnie się sprawdzają. U mnie inpost kraków cieszy się sporą popularnością i sam jak coś chętnie korzystam z takiej opcji.



eli3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2018, 18:39

Re: Paczki kurier

Post autor: eli3 » 04 sie 2019, 23:46

Dla mnie sprawdzony, z którego usług już długo korzystam jest Sendit. To nie kurier, a broker kurierski dzięki czemu ma się kilku kurierów do wyboru. Wszystko co chcecie wiedzieć odnośnie cennika, wyboru danego kuriera, nawet sposobu pakowania znajdziecie bez problemu na ich stronie. Jest intuicyjna i czytelna. Co do cen to też nie mam zastrzeżeń, są dobre.



kozi44
Zaawansowany użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:59

Re: Paczki kurier

Post autor: kozi44 » 22 sie 2019, 09:37

polecam firmę transportową https://aw-polska.pl/przesylki-drobnicowe-krajowe/ . Bardzo długo szukałam dobrego operatora logistycznego . Mają duże doświadczenie i bardzo dobrze znają rynek transportowy. Dużym udogodnieniem dla mnie jest możliwość ciągłego monitorowania nadanej przesyłki drobnicowej krajowej .






ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”