piękne wykończenie wnętrz

ede343
Zaawansowany użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:38

piękne wykończenie wnętrz

Post autor: ede343 » 25 kwie 2019, 17:59

Ostatnio remontowałam całe swoje mieszkanie, marzyło się mi wnętrze jasne i przestronne, pani architekt z aranżacja i projektowanie wnętrz Poznań zrealizowala moje marzenia. Widać że dla niej praca to również pasja. Współpracuje ona z firmą wykończeniową dzięki czemu mieszkanie było gotowe pod klucz.



marylove
Zaawansowany użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 13 lip 2018, 23:51

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: marylove » 26 kwie 2019, 21:55

Pewnie, jeśli jest dodatkowy budżet na takie działania to czemu nie. U mnie niestety budżet wyczerpał się po podpisaniu umowy o zakupie nowego mieszkania :) Tak czy inaczej przyznam że nawet się wkręciłam w to całe urządzanie. Wiekszosc pomeszczeń robiłam wg swojego widzimisię i z pomoca stronki z inspiracjami głownie z salonów agata bo korzystają od razu z dostepnych na sklepie kolekcji



igor44
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:18

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: igor44 » 06 maja 2019, 13:23

Bardzo interesujący to jest temat.Mnie on naprawdę bardzo się podoba i będę do niego wracał z przyjemnością.

____________________________________________________
met.com.pl



Tomekabc
Zaawansowany użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 04 gru 2018, 10:06

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: Tomekabc » 22 maja 2019, 14:36

Jak będziesz aranżował , czy wykańczał wnętrza to polecam produkty firmy synpeko Strona https://www.synpeko.pl/Benzyna-ekstrakc ... nik-5l-p80 Mają duzy wybór i atrakcyjne ceny.



domadrid
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 14:51

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: domadrid » 22 maja 2019, 14:56

Brałem do mieszkania projektanta, z swoją ekipą. Wydawało mi się, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. I szczerze, nie myliłem się. Super opcja. Trochę droższa, ale dobra. Ja nie wiedziałem jak nazwać to co lubię, a projektant szybko ze mnie to wydobył.



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: kranik » 30 maja 2019, 10:35

Moim zdaniem bardzo duży wpływ na wygląd wnętrza mieszkania ma również wybór odpowiednich grzejników. Na stronie sklepenergii.pl mają na przykład bardzo ładne, eleganckie grzejniki dekoracyjne, które według mnie mogą być prawdziwą ozdobą do domu :) A czy ktoś z Was ma w pokojach takie właśnie grzejniki? Jesteście z nich zadowoleni? Czy poza tym, że są ładne, są również funkcjonalne?



Awatar użytkownika
Clodia
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2019, 15:33

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: Clodia » 30 maja 2019, 15:50

Ja również jestem zainteresowana współpracą z architektem wnętrz.



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: Kwiatkowsky » 02 cze 2019, 01:09

Jeśli chcesz mieć piękne wnętrze to skorzystaj z możliwości jakie daje połączenie szkła z innymi materiałami. Oczywiście muszą to wykonać profesjonaliści jak ci tutaj http://szklarzokuniew.pl/ Zakład ma wieloletnie doświadczenie w obróbce szkła więc wykona twoje pomysły bez problemu. Na pewno efekt końcowy cię pozytywnie zaskoczy.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: RunningMan » 13 cze 2019, 19:46

Mój dom jest w stylu nowoczesnym, i takie same chce mieć schody od piwnicy po piętro myślałam nad ofertami na balustrady szklane wrocław to spore miasto i wiele osób tutaj w swoich domach posiada takie własnie balustrady, mam nadzieję że uda mi sie szybko skorzystać z dogodnej oferty.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: piękne wykończenie wnętrz

Post autor: elabarbara » 17 lip 2019, 06:50

Ja jestem na etapie urządzania pokoju dziennego, i wiecie co nigdy nie pomyślałam by mieć jakieś zasłony czy firany dopóki nie trafiłam na stronę https://dekohaus.pl/ tutaj szyją wszystko na wymiar, i co najlepsze mają bardzo szeroki wachlarz materiałów. Wiem że takie małe zamówienie pewnie będzie nie realne, ale przejrzę dywany, panele ścienne. Bardzo mi się spodobały.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”