Wycieczka

koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: Wycieczka

Post autor: koloss3 » 28 paź 2019, 15:28

Wiadomo do Warszawy daleko nie jest, a może tam spędzić naprawdę miło czas. Dużo jest miejsc do zwiedzenia, a przede wszystkim do miłego spędzenia czasu, na przykład Warszawa, pokazy iluzjonistyczne. To naprawdę świetna sprawa dla każdego, niezależnie od wieku ;)



Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Re: Wycieczka

Post autor: Madka » 19 lis 2019, 17:14

Mniejsze, krótsze wycieczki są bardzo popularne obecnie. Sporo osób stawia na tzw. popularne city breaki, czyli na wycieczki kilkudniowe do większych miast w Europie. Ja już mam całkiem sporo zaliczonych w tym co najmniej kilkanaście stolic. Z tego co czytałam w sieci to apka eSky jest bardzo pomocna przy planowaniu każdej wycieczki. Korzystacie z tego typu pomocy w sieci? Można tak łatwo znaleźć okazyjne loty praktycznie w dowolnych kierunkach. W Esky można również załatwić sobie hotel, jak i samochód na wakacje, także i ubezpieczenie turystyczne.



tolce
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:38

Re: Wycieczka

Post autor: tolce » 20 lis 2019, 12:40

myślicie, że taka wycieczka to faktycznie ciekawa opcja?



shasho
Zaawansowany użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Wycieczka

Post autor: shasho » 20 lis 2019, 13:39

Wybierając się na wycieczkę zwłaszcza taką zagraniczną koniecznie przemyśl wybór odpowiedniego ubezpieczenia. Weź posprawdzaj sobie kilka ofert i dopiero wtedy zdecyduj się na coś ostatecznie. Pamiętaj, że nie zawsze cena jest najważniejsza. Istotne jest to aby mieć pewność, że w razie jakiegoś zdarzenia losowego jest się objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Z miejsc, z których ja korzystam dorzucić mogę to https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/wlochy . Link dotyczy konkretnego miejsca, jednak jak zerkniesz to się przekonasz, że możliwości ubezpieczeń jest mnóstwo w zależności od potrzeb, jak i miejsca do którego się wybierasz.



katpat
Zaawansowany użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:29

Re: Wycieczka

Post autor: katpat » 30 lis 2019, 18:01

Wybierając Indonezję na miejsce naszego urlopu, musimy z całą pewnością uwzględnić Borobudur – największą buddyjską świątynię na świecie, która jest obrazem prawdziwej kultury Indonezji.



Marienna2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02 cze 2018, 21:43

Re: Wycieczka

Post autor: Marienna2 » 02 gru 2019, 10:12

Polecam przekonać się do podróżowania samolotem. Jak to ogarniecie to nawet w wolny weekend będziecie mogli polecieć gdzieś za granicę na jakieś fajne zwiedzanie:) Niestety tu mogą zdarzyć się różne sytuacje, które opóźnią wasze loty, ja już miałam kilka takich sytuacji na lotnisku. Znajoma podrzuciła mi firmę https://do600euro.pl która walczy o odszkodowania od przewoźnika, wcześniej się tym nie interesowałam



runran
Zaawansowany użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

Re: Wycieczka

Post autor: runran » 16 gru 2019, 12:26

A dlaczego jeśli chodzi o wycieczki czy też wyjazd wakacyjny to od razu myślimy o ciepłych krajach i w ogóle o letniej porze? Przecież wakacje także są w okresie zimowym i nie zapominajmy o nich. Bo my na przykład robimy już plany gdzie pojedziemy z dzieciakami własnie na wakacje w porze zimowej. Tym razem raczej wybierzemy góry, gdyż wakacje zimowe w górach także mogą być fajne. A na tej stronie https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-w-gorach znaleźliśmy kilka ciekawych ofert noclegowych



schaefer.claude
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2019, 17:48

Re: Wycieczka

Post autor: schaefer.claude » 16 gru 2019, 17:57

Uwielbiam odwiedzać historyczne miejsca, z którymi wiążą się różne opowiadania, legendy, to bardzo ciekawe i pouczające.



Hooray
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2019, 00:52

Re: Wycieczka

Post autor: Hooray » 17 gru 2019, 00:52

Zawsze staram się zwiedzić jakieś muzeum



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Wycieczka

Post autor: Kwiatkowsky » 29 gru 2019, 19:08

Jeśli chcesz nietypowej wycieczki to musisz rozważyć taką opcję jak czarter jachtu w Grecji https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji Koszt jest wart swej ceny i nie musisz się o nic bać bo o wszystko zadba organizator który ma wieloletnie doświadczenie w tej kwestii. Mają w ofercie czartery niemal po całej Europie więc znajdziesz coś dla siebie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”