Wycieczka

mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 736
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: Wycieczka

Post autor: mczay » 21 gru 2022, 01:14

Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca - energylandia.pl , to koniecznie w wolnej chwili musicie się wybrać. Wiele atrakcji dla całej rodziny i mnóstwo ciekawych rzeczy do sprawdzenia. My na pewno w przyszłym roku planujemy tam pojechać całą ekipą, aby sprawdzić, jak można się świetnie bawić.



Josek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: 09 cze 2021, 15:19

Re: Wycieczka

Post autor: Josek » 23 sty 2023, 19:46

Szukając wyjątkowych możliwości i kierunków podróżniczych, które zawsze chcielibyście zobaczyć to na pewno warto zapoznać się z ofertą Sunsara, która takie wyjazdy organizuje. Ja przyznam, że mnie szczególnie interesują galapagos wycieczki, ponieważ to najmniejszy kraj andyjski i piąty najmniejszy w Ameryce Południowej, które skrywa w sobie cudowne miejsca, widoki i różnorodność fauny i flory.



aniolekk
Zaawansowany użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: 29 wrz 2018, 08:58

Re: Wycieczka

Post autor: aniolekk » 31 sty 2023, 11:27

Organizacja wycieczki dla grupy turystów to nie tylko liczne atrakcje i wypełniony czas, ale również transport. Wynajem autokarów musi być dobrze przemyślany. Lepiej korzystać z profesjonalistów jak https://www.vippodroze.pl/wynajem-autokarow-wroclaw/ niż z pierwszej lepszej firmy. Warto dokładnie prześledzić oferty i doświadczenie firm, z której usług chcemy skorzystać.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Wycieczka

Post autor: bananana » 10 mar 2023, 13:54

Myślę, że taka wycieczka w góry świetnie sprawdziłaby się jako wyjazd integracyjny dla pracowników. Warto wybrać odpowiedni ośrodek, w którym będziecie mogli odpocząć i bliżej się poznać. Słyszałam, że pensjonat Menos Stronie Śląskie oferuje bardzo komfortowe i czyste pokoje, a także basen i jacuzzi, który znajduje się obok obiektu. Myślę, ze warto rozważyć to miejsce.



lajkah
Zaawansowany użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 11 paź 2022, 11:14

Re: Wycieczka

Post autor: lajkah » 16 mar 2023, 11:58

w temacie wycieczka trójmiasto wydaje się być całkiem ciekawym pomysłem dla dzieciaków szkolnych. Taka na przykład 3 dniowa wycieczka nad morze ucieszyłaby ich, pomogłaby im się zintegrować i zaprzyjaźnić z nauczycielem :)



koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: Wycieczka

Post autor: koloss3 » 20 mar 2023, 12:04

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na to, co ma znaczenie przy organizowaniu spotkania firmowego. W kwestiach czysto praktycznych liczy się przede wszystkim postawienie na dobre miejsce. Dlatego właśnie obóz tenisowy tutaj
https://jablon-resort.pl/tenis-mazury/ jest świetnym rozwiązaniem na doskonały wyjazd integracyjny!



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1701
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Wycieczka

Post autor: tandrys » 21 mar 2023, 14:34

A co powiecie na temat oferty https://stodoly-slow.pl/domki-do-wynaje ... sylwestra/ myslicie, ze warto skorzystac z tej oferty?



Awatar użytkownika
dkunze
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2023, 15:10

Re: Wycieczka

Post autor: dkunze » 21 mar 2023, 15:17

Moim kierunkiem marzeń jest Afryka!



mania456
Zaawansowany użytkownik
Posty: 660
Rejestracja: 08 lis 2021, 16:18

Re: Wycieczka

Post autor: mania456 » 27 mar 2023, 13:37

Wycieczki zawsze wymagają tego, aby zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy i aby wygodnie się ubrać. Dzięki temu będziemy skupiali się na tym, co mamy do zobaczenia i nie będziemy przejmowali się np. warunkami. Na różne wycieczki warto też sprawdzić taką propozycję, jak saszetka wodoszczelna . Z doświadczenia wiem, że z wielu sytuacji mogłoby mnie to uratować, bo często coś było przemoczone.



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2768
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Wycieczka

Post autor: paneka » 30 mar 2023, 19:43

Wspaniałym doświadczeniem będzie dla Was wycieczka motocyklowa jaką organizuje firma https://motofiesta.eu/.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”