Sprzątanie w domu

Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: Kwiatkowsky » 27 sie 2019, 13:45

Jeśli musisz sprzątać w domu i masz podłogę drewnianą to skorzystaj z oferty tego sklepu https://dlapodlogi.pl/ który specjalizuje się w sprzedaży produktów do ochrony i zabezpieczenia podłóg drewnianych. Jeśli nie będziesz o nie dbać to w szybkim tempie ulegną zniszczeniu.



Awatar użytkownika
Switch
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2019, 18:46

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: Switch » 27 sie 2019, 18:58

Zajmuje się tym sama, kupiłam właśnie nowe środki czystości.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: nocnykrolisalive » 20 wrz 2019, 14:33

Sprzątanie i zajmowanie się domem nie musi być wcale niczym trudnym. Jeżeli ułatwiacie sobie poszczególne zadania to moze iść wam to bardzo lekko i przyjemnie. U mnie świetnie sprawdzają się nowoczesne sprzęty AGD i narzędzia do sprzątania. Tutaj : https://irobot.pl/pl/irobot?pr=roomba mam zamiar zaopatrzyć się w urządzenie irobot roomba. Wiele moich koleżanek posiada takie cudo w domu i nie narzekają :)



clemens.cummings
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:30

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: clemens.cummings » 29 wrz 2019, 18:32

Sprzątanie należy do rzeczy łatwych, ale nie ukrywam też, że czas to pieniądz i nie każdy ma czas na coś takiego. Warto skorzystać też z usług firm sprzątających.



Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: Kropkanadi » 11 paź 2019, 11:53

To prawda, że sprzątanie nie musi być niczym trudnym. Ważne, żeby mieć odpowiednie środki oraz akcesoria wtedy naprawdę można posprzątać szybko i dokładnie. Jeśli chcielibyście wyczyścić wykładzinę lub dywan z mocnych zabrudzeń to przydadzą Wam się środki do czyszczenia dywanów. Profesjonalne preparaty oferuje firma Verde Avis. U nich kupicie chemię, która pomoże Wam usunąć nawet bardzo stare i trudne plamy i zabrudzenia.



marylove
Zaawansowany użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 13 lip 2018, 23:51

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: marylove » 18 lis 2019, 22:55

Najprzyjemniejsza rzecza na świecie to sprzątanie raczej nie jest, ale też bez przesady. Nie jest to żaden wyczyn godny mistrza. I też nie przesadzajmy, że trzeba do tego miec Bóg wie jakie sprzety... wszystko przeciez kosztuje. Mój workowy zilan kosztował jakies 100 zł wiec całkiem tanio jak na odkurzacz a nie zamieniłabym go na zadnego robota czy co tam innego parującego bo 1200W i taką parę ssania to mało który ma



moskwa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:46

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: moskwa » 11 gru 2019, 12:18

jesli poszukujecie dobrego sprzetu do sprzatania, to polecam zajrzec na myjki.eu swietny sklep, kolezanka mi polecila i faktycznie, jestem pod wrazeniem, duzo produktow do wyboru



Matt
Zaawansowany użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: 16 sie 2017, 09:19

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: Matt » 11 gru 2019, 12:21

W sumie nie mam problemów ze sprzątaniem i to dzięki swojemu mopowi, który jest bardzo wygodny. Ostatnio wymieniałem jedynie filtr, a zamawiałem go ze strony https://sklep.bissell.pl/produkt/vacste ... wody-1251/. Wygoda i komfort w sprzątaniu.



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 763
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: lexa » 17 gru 2019, 22:18

No, teraz o tej porze kiedy idą święta to tym bardziej takie usługi się przydadzą. Ja też ponieważ bardzo dużo pracuję postanowiłam, że skorzystam z usług firmy https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie ... -warszawa/ . Chyba będzie to najlepsze rozwiązanie. W ten sposób ze spokojem wyrobię się na święta.



colson
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2019, 10:34

Re: Sprzątanie w domu

Post autor: colson » 18 gru 2019, 10:48

Najlepiej sprzątać samemu, bo zna się pomieszczenia domowe najlepiej i wtedy można dokładnie wszystko wysprzątać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”