Rehabilitacja

Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: Rehabilitacja

Post autor: Kropkanadi » 26 gru 2019, 17:59

Po kontuzjach, urazach czy zabiegach rehabilitacja jest bardzo potrzebna bowiem przyspiesza powrót do zdrowia a także łagodzi dolegliwości bólowe. Niektóre zabiegi jak np magnetoterapia można wykonywać w domu. Oczywiście do tego niezbędny jest specjalne urządzenie. Hurtownia medyczna Bardomed oferuje różnego typu aparaty do magnetopterapii. Więcej informacji o urządzeniach a także samych zabiegach znajdziecie na stronie bardomed.pl



jessika91
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:07

Re: Rehabilitacja

Post autor: jessika91 » 27 gru 2019, 12:20

Rehabilitacja jest ciężka, ale pomaga w dochodzeniu do pełnej sprawności po różnych kontuzjach czy urazach.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Rehabilitacja

Post autor: nocnykrolisalive » 02 sty 2020, 18:32

Tak naprawdę koszty w sporej mierze zależą od konkretnych zabiegów. Na pewno szeroki ich wybór znajdziemy w Carolina Medical Center . Co istotne, bez względu na to, czy walczymy z uporczywym bólem, czy też przewlekłym zmęczeniem, we wspomnianym przeze mnie ośrodku, znajdziemy lekarstwo na swoje dolegliwości.



wietry
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 11:23

Re: Rehabilitacja

Post autor: wietry » 03 sty 2020, 11:38

znacie dobrego rehabilitanta z Łodzi? będę wdzięczny za porade



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Rehabilitacja

Post autor: Calineczka » 31 sty 2020, 16:46

Ja również miałam problem z bolącymi plecami ale w sumie rozwiązanie było prostsze niż mi się wydawało. Wystarczyło przede wszystkim wymienić materac na którym spałam i to już mi dawało bardzo wiele. Kupiłam materac https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania i to właśnie dzięki niemu przesypiam bez problemu całą noc.



Krasna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:09

Re: Rehabilitacja

Post autor: Krasna » 20 lut 2020, 23:31

W krakowie mają dobrych takich lekarzy. Wystarczy szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz dr Więcek bardzo mi pomógł rehabilitacjami



Derola
Zaawansowany użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 23 paź 2019, 12:35

Re: Rehabilitacja

Post autor: Derola » 09 sie 2020, 15:59

Gdyby były Wam potrzebne stabilizatory, wkładki lub inny sprzęt leczniczy, to AS-MED sklep rehabilitacyjno-medyczny w Piasecznie oferuje bardzo duży asortyment. Nie wszędzie można dostać specjalistyczne artykuły, a tam zaopatrywał się mój brat po kontuzji. Ceny są korzystne i bardzo dobra jakość produktów. Są też maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekujące oraz inne artykuły ochronne.



Bodzio12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:37

Re: Rehabilitacja

Post autor: Bodzio12 » 10 sie 2020, 09:56

Polecam serdecznie centrum medyczne w Łodzi rehabilitacja łódź bałuty tutaj chodziłam kiedyś na rehabilitację. Wiem że to bardzo doświadczony zespół specjalistów. Naprawdę rehabilitacja u nich okazała się skuteczna. Polecam zapoznać się z całą ofertą/



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Rehabilitacja

Post autor: Kwiatkowsky » 30 gru 2020, 06:44

Jak poszukujesz również sprzętu do rehabilitacji w domu to może poszukaj na stronie z której mam zamiar skorzystac https://www.inmed.pl Znalazłam tutaj bardzo dużo narzędzi walki z pandemią również w domu więc i sprzęt medyczny pod rehabilitację powinieneś tutaj znaleźc



ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Re: Rehabilitacja

Post autor: ulka9 » 22 sty 2021, 12:34

Myślę, że może Wam być potrzebny też sprzęt rehabilitacyjny. Warto wiedzieć, gdzie można się zaopatrzyć w taki profesjonalny sprzęt. Sklep internetowy Orteo ma bardzo duży wybór przyrządów do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Są to między innymi tego typu obciążniki: https://www.orteo.pl/przyrzady-do-cwicz ... ostke-para .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”