Konto dziecka a rodzic

iwes
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 09:00

Re: Konto dziecka a rodzic

Post autor: iwes » 13 lip 2020, 09:38

niestety ciężko mi doradzić na to



Muriek64
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2020, 11:30

Re: Konto dziecka a rodzic

Post autor: Muriek64 » 14 lip 2020, 12:11

belmondo pisze:
04 gru 2018, 16:53
Czy jak założę konto dla mojego niepełnoletniego dziecka, to ja będe mógł go używać? Planuję tak zrobić ze względy na komornika, podobno to dziala http://windykator.info.pl/komornik-pyta ... o-dziecka/ Czy na pewno komornik nie zajmie środków na koncie mojego dziecka gdy to ja jestem dłużnikiem? Nie unikam egzekucji ale przecież muszę za coś przeżyć ja, żona i dziecko.
Zdecydowanie konto osobiste dziecka nie powinno być miejscem na środki rodziców. To jego prawo do dbania o swoje środki finansowe. Nieświadome lub nieletnie nie może być wykorzystywane pod korzystanie z jego praw



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1729
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Konto dziecka a rodzic

Post autor: tandrys » 21 gru 2020, 12:14

No dobra, a jak na plecach siedzi komornik i dziecko jest nie pełnoletnie a chce miec konto i będa tam jakieś wpływy to będzie sie tym interesowal czy nie?



HISTOWSKI
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2020, 12:44

Re: Konto dziecka a rodzic

Post autor: HISTOWSKI » 21 gru 2020, 12:46

Ja na pewno nie pozwoliłbym swoim dzieciom posiadać takich kont internetowych.



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Konto dziecka a rodzic

Post autor: paneka » 19 paź 2022, 14:43

Jako rodzić zastanawiałam się na założeniem konta dla mojej córki ale posiadałam wiele wątpliwości. Całe szczęście znajoma poleciła mi wejść na stronę https://polakoszczedza.pl/konto-dla-dzi ... k-zalozyc/, gdzie znalazłam wiele informacji, dzięki którym zdecydowałam się na uważam najlepszą opcję otwarcia konta bankowego dla dziecka poniżej 13 roku życia. Polecam Wam szczerze tą stronę nie tylko pod kątem konta dla swojego dziecka ale także wielu ciekawych ofert bankowych które tam znajdziecie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”