Koszt konsolidacji długów kredytowych

belmondo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 07 cze 2018, 11:01

Koszt konsolidacji długów kredytowych

Post autor: belmondo » 03 gru 2018, 13:52

Mam prośbę do osób które wzięły kiedyś kredyt konsolidacyjny aby sprawdziły i napisały tu, ile ten kredyt okazała się droższy w porównaniu do kredytu skonsolidowango (zakładając że spłacany byłby do końca czyli bez konsolidacji). No bo tak. Najpierw myślałem pod wpływem różnych artykułów że konsolidacja obniży koszty całkowite a tu widzę że nie http://kredyt.sanok.pl/kredyt-konsolida ... -wiedziec/ że przeciwnie, teraz chciałbym wiedzieć jakiego rzędy w procentach mogą to być różnice.



Halsey
Zaawansowany użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: 30 cze 2018, 14:39

Re: Koszt konsolidacji długów kredytowych

Post autor: Halsey » 16 gru 2018, 11:44

Ja chyba nie do końca Cię rozumiem. Kredyt-konsolidacyjny jest z pewnością dużo tańszy niż płacenie kilku rat np. chwilówek, bardzo drogich w porównaniu z kredytem. W Habza Finanse oprocentowanie waha się pomiędzy 4,44% a 9,99 % w skali roku. Policz sobie. Wydaje mi się, że to nie jest drogo.



verona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:45

Re: Koszt konsolidacji długów kredytowych

Post autor: verona » 07 sty 2019, 11:38

W banku Raiffeisen jest kredyt konsolidacyjny z RRSO 5,41% i składają się na nią odsetki i opłaty. Spłata rat rozłożona nawet na 20 lat.



contuus
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:18

Re: Koszt konsolidacji długów kredytowych

Post autor: contuus » 19 sie 2019, 16:21

Warto dokładnie przeanalizować koszty tego typu kredytu. Jak słusznie wskazuje portal http://contuus.pl/ można to zrobić za pomocą doradców finansowych, którzy współpracują z wieloma różnymi bankami i instytucjami finansowymi. Dzięki temu znajdziemy najbardziej korzystną ofertę finansową.




katpat
Zaawansowany użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:29

Re: Koszt konsolidacji długów kredytowych

Post autor: katpat » 10 gru 2019, 09:10

Pożyczki konsolidacyjne bez zdolności kredytowej to idealna opcja dla osób, które mają problem z nadmierną ilością długów, przez co mają także trudności ze spłatą. Dzięki konsolidacji pozabankowej będą mogli połączyć wszystkie długi w jeden i zmniejszyć wysokość miesięcznego zobowiązania i ułatwić sobie spłatę.



lamana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 23 maja 2022, 16:08

Re: Koszt konsolidacji długów kredytowych

Post autor: lamana » 31 maja 2022, 20:40

Ja czytałam, że również kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Łódź jest pomocny kiedy chcemy walczyć ze swoim zadłużeniem. Może warto się zdecydować?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”