Soczewki czy okulary?

nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: nocnykrolisalive » 02 wrz 2019, 15:35

Ja bym stawiał na soczewki jak te tutaj https://eyewear24.net/product-pol-18118 ... 0-szt.html Niska cena i wysoka jakość, powinny cię przekonać do zakupu. Jeśli nie jesteś pewny, to przejrzyj też ofertę okularów. Na pewno coś znajdziesz odpowiedniego.



Marienna2
Zaawansowany użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02 cze 2018, 21:43

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: Marienna2 » 11 wrz 2019, 10:12

Na pewno sama diagnoza waszych problemów ze wzrokiem to podstawa. Tu myślę, że warto znać takie strony jak https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online Ja znalazłam tu darmowe badanie wzroku, które można zrobić bardzo wygodnie - online. Zanim zdecydujecie się na konkretne soczewki, okulary, warto się zbadać pod tym kątem :)



membo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: 11 lut 2019, 15:39

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: membo » 20 wrz 2019, 21:26

Kto co woli, to naprawdę zależy od upodobań. Moim zdaniem soczewki są dużo wygodniejsze, nie trzeba ich dopasowywać jak okularów i też nie zmieniają wyglądu. Jednak trzeba też pamiętać o tym, że wymagają pielęgnacji, zawsze trzeba mieć płyn do soczewek https://www.twojesoczewki.com/marki/40-biotrue - higiena to podstawa



Awatar użytkownika
ana37
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2019, 15:37

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: ana37 » 04 paź 2019, 15:39

Jasne, że wybieram soczewki. Przyznam szczerze, że kiedyś bałam się w jaki sposób nanieść je na oko ale to wcale nie jest takie trudne. Tak samo ściąganie ich. Wystarczy się wprawić.



shasho
Zaawansowany użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: shasho » 30 paź 2019, 11:31

Ja mam problem z soczewkami, nie wiem czemu, ale straszeni szczypią i łzawią mi oczy. Próbowałem ich z różnych firm i za każdym razem jest to samo. Byłem już nawet u okulisty, którego znalazłem na [/urlhttps://lekarzebezkolejki.pl/okulista/wroclaw]okulista wrocław[/url] . Dowiedziałem się, żeby póki co zdecydować się jednak na okulary. Teraz już tak do nich przywykłem, że bez nich czegoś mi brakuje na twarzy.



hiram11
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2019, 01:56

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: hiram11 » 15 lis 2019, 02:02

Co sądzicie o soczewkach?



Awatar użytkownika
zwinka055
Posty: 18
Rejestracja: 22 lis 2019, 15:40

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: zwinka055 » 22 lis 2019, 15:55

ja często chodzę na siłownię i jestem praktycznie zawsze w ruchu, więc okulary odpadają. Zakładam je tylko w domu na dosyć krótki czas



Szefowa1
Zaawansowany użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 09 wrz 2019, 09:12

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: Szefowa1 » 10 lut 2020, 08:42

Ze swojej strony mogę polecić szkła korekcyjne. O lat mam wadę wzroku i nie mogę przestawić się na soczewki. Są dla mnie niewygodne, a ich zdejmowanie i zakładanie jest niekomfortowe. Okulary są wygodniejsze i bardziej bezpieczne. Wszyscy zwolennicy soczewek powinni wiedzieć, że odpowiednio dobrane szkła i oprawki mogą znacznie poprawić komfort i jakość widzenia. Polecam ze swojej strony salon optyczny Manufaktura Wzroku, w którym wykonałam wszystkie potrzebne badania u optometrysty. Optycy pomogli mi w doborze odpowiednich oprawek, dzięki czemu został podkreślony mój indywidualny styl.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
izieme
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:08

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: izieme » 10 lut 2020, 13:17

To zależy. Czasem dla stylu i wyglądu ubieram jednak okulary.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Soczewki czy okulary?

Post autor: RunningMan » 14 mar 2020, 12:27

A może zamiast soczewek i okularów skorzystać z trzeciej opcji i wykonać zabieg korekcji laserowej? Osobiście ja bym preferował takie rozwiązanie i odwiedził klinikę Vidium Medica gdzie dostaniesz pomoc w tym zakresie łącznie z przeprowadzeniem zabiegu. Wszystko pod okiem specjalistów i w dobrej cenie więc chyba warto rozważyć taką opcję.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”