Jak poprowadzić firmę?

Grazka123
Posty: 18
Rejestracja: 03 lis 2020, 11:12

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: Grazka123 » 24 lut 2021, 19:26

Bardzo ważne jest to jakimi maszynami dysponujesz w firmie. Ja polecam Ci najlepszej jakosci maszyny do detekcja metali Ja sama z nich korzytsam i jestem bardzo z nich zadowolona. Na stronie firmy mają oczywisćie bardzo szeroką ofertę więc na pewno znajdziesz to czego tylko potrzebujesz. Polecam



becor
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2021, 09:01

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: becor » 25 lut 2021, 09:14

Na pewno warto postawić przede wszystkim na odpowiednią księgowość. Ja ostatnio na https://jpk.info.pl/aktualnosci/karty-p ... zenia-vat/ czytałem artykuł na temat odliczania VAT od kart paliwowch, dotychczas źle to robiłem a księgowy nic mi nie powiedział



Awatar użytkownika
kbraun
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:32

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: kbraun » 25 lut 2021, 16:40

Możesz zgłosić się do biura, które pomoże Ci na początku w prowadzeniu swojej firmy.



zuas
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2021, 08:43

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: zuas » 26 lut 2021, 08:47

kluczem do sukcesu może się okazać dobry menadżer



zuas
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2021, 08:43

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: zuas » 26 lut 2021, 09:09

Hej, chcę się rozliczyć z podatków w mojej firmie, gdzie wynajmujemy również nieruchomości, na https://www.e-pity.pl/aktualnosci/opoda ... malzonkow/ widziałem ciekawy artykuł na ten temat, czy według was warto jest zwrócić na to uwagę i kierować się tym co jest w nim napisane?



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: nocnykrolisalive » 10 maja 2021, 12:47

Kiedyś rekrutacja pracowników zajmowała mnóstwo czasu. Zależało mi na naprawdę kompetentnych pracownikach, o konkretnych umiejętnościach. A wiadomo jak to jest, po CV i liście motywacyjnym niestety nie da się dużo wywnioskować, więc dopiero na rozmowach dowiadywałem się, że ktoś mi nie odpowiada - a to już strata czasu i pieniędzy :/ I postanowiłem zgłosić się w końcu do https://teamquest.pl/ i od tej pory wreszcie nie mam problemu z rekrutowaniem pracowników



KamilZoń
Zaawansowany użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2021, 09:23

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: KamilZoń » 28 lip 2021, 20:53

My dla poprawy efektywności pracy w księgowości zdecydowaliśmy się postawić na program RafSoft https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-pro/ i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku (ale też jest miesięczna wersja próbna do sprawdzenia).



Awatar użytkownika
bailee.boehm
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2021, 14:15

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: bailee.boehm » 11 paź 2021, 15:35

Myślę, że w różnych etapach prowadzenia firmy nieoceniona może być pomoc księgowego. Dobry księgowi z Katowic ma naprawdę dużą wiedzę i może Ci pomóc w prowadzeniu firmy. Sporządza on sprawozdania finansowe, ale również prowadzi księgi rachunkowe. Może on też badać bieżące wydatki. Oczywiście zajmuje się też wszystkimi sprawami związanymi z podatkami oraz prowadzi i sprawdza dokumentację. Warto o tym pomyśleć, jeżeli chcesz dobrze prowadzić swoją firmę. Pozdrawiam! :D



majki876
Zaawansowany użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 17 sty 2022, 10:17

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: majki876 » 20 sty 2022, 08:47

Wydaje mi się, że ważnym aspektem podczas prowadzenia własnej firmy zadbanie o bezpieczeństwo. Mogę polecić w tej kwestii bss24, jest to firma, która dba o zabezpieczenia wydarzeń czy obiektów. Mają bardzo szeroką ofertę, m.in. monitoring, wideoweryfikacja, zabezpieczenia techniczne.



Beskid
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, 09:40

Re: Jak poprowadzić firmę?

Post autor: Beskid » 20 sty 2022, 09:40

Są jakieś szkolenia w tym zakresie?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”