Gdzie na wakacje w przyszłym roku

zbigniew222121
Zaawansowany użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 17 lip 2019, 09:58

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: zbigniew222121 » 30 paź 2019, 13:44

Muszę koniecznie wam polecić https://www.desilva.pl/opole . W tym hotelu spędziliśmy romantyczny weekend z moim narzeczonym. Obsługa była bardzo miła i niezmiernie pomocna. Zawsze nam potrafili doradzić w jakie miejsce warto pójść. Hotel oferuje pyszne i bardzo pożywne jedzenie. Jest tam też równiez dobre miejsce gdzie można poćwicyć.



katpat
Zaawansowany użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:29

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: katpat » 30 lis 2019, 18:02

Gdzie na urlop? Polecają się wycieczki na Bali, które ucieszą zarówno miłośników wrażeń, jak i amatorów słonecznych kąpieli. Piękna pogoda przez okrągły rok to coś o czym marzy wielu z nas.



Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 214
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Kropkanadi » 16 gru 2019, 14:53

Ja bardzo lubię wycieczki górskie i zastanawiam się nad wyjazdem na trekking za granicę. Bardzo ciekawą ofertę trekkingów znalazłam tu - to strona biura Exploruj, które organizuje wyprawy w najciekawsze górskie rejony świata. Biuro tworzą pasjonaci gór co sprawia, że wszystkei wyjazdy sa bardzo dobrze zaplanowane i przede wszystkim bezpieczne.



schaefer.claude
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2019, 17:48

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: schaefer.claude » 16 gru 2019, 17:58

Zastanawiam się nad wybraniem pod namioty, gdzieś nad polskie jezioro, gdzie można biwakować.



Beciks00
Zaawansowany użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 03 paź 2018, 09:21

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Beciks00 » 20 gru 2019, 20:31

Też spoko opcja. Swego czasu tylko taką formę wakacji wybieraliśmy, teraz czasy znacznie się zmieniły. Mamy już dzieci więc trzeba głównie pod nie dopasować formę wypoczynku wakacyjnego. Głównie wybieramy jakieś lepsze hotele z wieloma atrakcjami dla dzieci. Można tak w sumie spokojnie samemu wszystko ogarnąć. Może jak chcecie gdzieś dalej lecieć to sprawdźcie sobie któreś z niemieckich lotnisk. Latając przez Niemcy można znaleźć tanie połączenia samolotem. Przygotujcie się dobrze do każdej planowanej podróży.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: RunningMan » 27 gru 2019, 20:05

Na twoim miejscu rozważyłbym skorzystanie z oferty firmy https://www.sailor.pl/ która specjalizuje się w organizacji czarterów jachtami w kraju i zagranicą. Mają wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny więc jako klient będziesz zadowolony z oferty. Więcej szczegółów znajdziesz na ich stronie firmowej.



Awatar użytkownika
clemens.mosciski
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2020, 10:50

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: clemens.mosciski » 08 sty 2020, 10:57

Moje ulubione wakacje, to wyjazd nad jezioro, aby móc pojeździć swoją łódką. W celu zrealizowania swojego marzenia muszę zakupić silnik elektryczny do łódki. Czy myślicie, że poprzez tą stronę https://www.szopeneria.pl/pl/c/Silniki-i-akcesoria/14 warto kupić tego typu silnik? Proszę o wsparcie, za które z góry dziękuje. Pozdrawiam serdecznie.



Stater
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2020, 20:42

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Stater » 08 sty 2020, 20:43

Nie mam pojęcia, mam nadzieję, że gdziekolwiek się ruszę z miasta



Rollo
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2020, 21:10

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Rollo » 09 sty 2020, 21:12

Ja jadę do Stanów, bardzo się z tego cieszę, to bedzie wyprawa życia



Kordi33
Zaawansowany użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:15

Re: Gdzie na wakacje w przyszłym roku

Post autor: Kordi33 » 24 sty 2020, 08:03

Niedługo Majówka, ktoś z Was ma już jakies plany? Jeśli jeszcze nie to ja Wam mogę polecić wyjazd do Indonezji zobacz tu mają ciekawe oferty na stronie firmy Duabenua, która
zajmuje się organizowaniem indywidualnych wyjazdów i robią to świetnie!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”