Kredyt na zakup mieszkania

jurka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:01

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: jurka » 24 wrz 2020, 11:01

Bardzo dobre oferty są teraz jeśli chodzi o kredyt hipoteczny Warszawa . Zakup mieszkania to jest już poważna inwestycja, ale wydaje mi się że im wcześniej człowiek zdecyduje się żeby posiadać coś swojego na własność to tym lepiej dla niego.



Awatar użytkownika
effertz.karina
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2020, 11:53

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: effertz.karina » 24 wrz 2020, 11:57

Jest to ogromna inwestycja, dlatego trzeba się wcześniej naprawdę dobrze zastanowić.



eli3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2018, 18:39

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: eli3 » 19 lis 2020, 20:29

Dla wielu, również dla mnie kredyt był jedyną szansą na zakup własnego mieszkania. Miesiąc w miesiąc obowiązek jest, ale nie byłoby źle gdyby nie był to kredyt we frankach. A tak trochę się pokomplikowało, nawet bardziej niż trochę. Dopiero orzeczenie TSUE pozwoliło mi na pozytywne myślenie. A jak już sprawę powierzyłam https://cleverstep.pl/ , to myślę że ostatecznie będzie dobrze. Póki co postępowanie jest w trakcie, ale z tak profesjonalną pomocą to musi się udać.



goodna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:08

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: goodna » 18 gru 2020, 19:19

Jeśli jest CI potrzebny taki kredyt, to ja mogę powiedzieć, że tutaj kredyty hipoteczne Kielce możesz sprawdzić. Doradca zajmujący się takimi zobowiązaniami na pewno zrobi wszystko, żebyś szczęśliwie wybrała swój jedyny kredyt. Ja co prawda nie wiem, jaki wybiorę, ale na pewno też będę się radziła, kogo trzeba.



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1725
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: tandrys » 27 gru 2020, 18:03

A ja mam pytanie o firmę https://www.boldinvest.pl/ bo widzę, że zajmują się profesjonalnym doradztwem, mają obszerną bazę wszystkich kredytów, dostęp do danych... myślicie, że warto korzystać z usług takich firm przed podjęciem konkretnej decyzji na kredyt hipoteczny?



Awatar użytkownika
smitham.ron
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2020, 12:59

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: smitham.ron » 28 gru 2020, 13:04

Zakup mieszkania to naprawdę duża inwestycja, więc kredyt może okazać się bardzo pomocny.



stefanowski
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 11:18

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: stefanowski » 03 lut 2021, 11:27

Kredyt na zakup mieszkania nie jest łatwo otrzymać! Trzeba mieć przynajmniej 20% wkładu własnego. W grudniu 2020 roku ubiegaliśmy się z mężem o kredyt mieszkaniowy i po miesiącu czasu otrzymaliśmy z trzech banków odpowiedzi: dwie pozytywne i jedną odmowną z Alior Banku. Najważniejsze przed ubieganiem się o kredyt hipoteczny to wyrobienie sobie dobrej historii kredytowej. My pół roku wcześniej wzięliśmy kredyt gotówkowy na 6 miesięcy na https://www.get-money.pl/banki/kredyty-gotowkowe i spłaciliśmy go przed terminem. Potem jeszcze mąż kupił na raty ekspres do kawy i od razu spłacił wszystkie raty. Także do wzięcia kredytu hipotecznego radzę się dobrze przygotować. Zacząć o wypracowania dobrej historii kredytowej i zgromadzenia środków potrzebnych na wkład własny - 20%-30% minimum wartości mieszkania.



pusel
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 12:19

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: pusel » 03 lut 2021, 12:41

kojarzy ktoś z was który bank ma najmniejsze odsetki obecnie?



Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: Madka » 18 lut 2021, 09:29

Opcji jest sporo, no ale najlepiej postawić jednak na kredyt w banku tak myślę. Rozwiązanie najbardziej pewne, też i oferta może być dobra, trzeba tylko dobrze poszukać. Są i też specjalne promocje bankowe, które mogą skusić was na niski procent. Ja tak znalazłam fajny artykuł https://swiatkonsumenta.pl/promocje-fin ... cy-okazji/ gdzie piszą o promocjach finansowych.



KamilSawaryn
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2021, 15:37

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: KamilSawaryn » 18 kwie 2021, 10:31

Jeśli nie masz innego wyjścia, to kredyt też nie jest najgorszy. Kupno mieszkania to inwestycja, która wiąże się z wieloma wydatkami i to nie tylko za samo kupno, ale np. odbiór nieruchomości



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”