Kredyt na zakup mieszkania

voga
Zaawansowany użytkownik
Posty: 667
Rejestracja: 04 lut 2021, 21:18

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: voga » 13 sie 2021, 11:10

Ja polecam doradca kredytów hipotecznych Duża wiedza, doświadczenie i takie wyczucie tematu że tak powiem. Wie pod jakim kątem dobierać finansowanie pod konkretnego klienta. Ja szukałam kredytu na 300 tyś zł na mieszkanie i jestem zadowolona z warunków, jakie udało mi się uzyskać.




elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 998
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: elabarbara » 14 sie 2021, 10:51

Fajnie móc o tym więcej powiedzieć, ale mam wrażenie, że nie ma to jak porady w sieci, rzeczowe i właściwe. Stąd ja mogę powiedzieć, że tutaj https://krakowkredyty.pl/aktualnosci/kr ... iagniecia/ macie ogólnie pokazane, kiedy jest okazja do zaciągnięcia kredytu gotówkowego hipotecznego.




Kozllak87
Zaawansowany użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 13 paź 2020, 17:45

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: Kozllak87 » 20 sie 2021, 10:50

Moim zdaniem warto zdecydować się na kredyt i kupić mieszkanie. To nic strasznego. Teraz większość banków umożliwia wcześniejszą spłatę długu. Sam postanowiłem kupić mieszkanie na kredyt. Rozglądam się za ofertami. Fajne ogłoszenia znalazłem m.in. na stronie https://tradebest.pl/.



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: crista » 22 sie 2021, 14:14

Tak, wiem coś o tym i uważam że to dobry czas na takie inwestycje. Nie ma co liczyć na to że mieszkania nowe będą tanieć, skoro wszystko wokół drożeje, w tym materiały budowlane. Na początku roku kupiłam mieszkanie na osiedlu Poematu i nie żałuję tej decyzji



alba
Zaawansowany użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: 05 mar 2020, 12:04

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: alba » 07 paź 2021, 07:16

Przy staraniu się o kredyt najważniejsze są zarobki. Ciekawy artykuły o tym ile trzeba zarabiać, aby dostać kredyt, znalazłam tutaj http://akcjonariatobywatelski.pl/ile-tr ... t-w-banku/. Fajnie, że opisali nie tylko hipoteczny, ale i samochodowy i gotówkowy + inne warunki, które też są ważne dla banków. Teraz już wiem jak zwiększyć szanse na pieniądze od banku :)



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1727
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: tandrys » 22 lis 2021, 09:55

Nie jest to łatwa decyzja więc z kredytem bym się wstrzymał albo na przykład kontakt z https://www.kancelariakredytowa.biz/ czyli doradcami kredytowymi jest dobrym rozwiązaniem - pomogą dopasować kredyt wprost do waszych indywidualnych potrzeb.



Ilka96
Zaawansowany użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: 25 cze 2021, 18:26

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: Ilka96 » 24 lis 2021, 14:27

Też niebawem chcę kupić mieszkanie, ale najpierw muszę sprzedać mieszkanie po rodzicach z komornikiem. Firma GRB Nieruchomości ma w swojej ofercie między innymi skup nieruchomości z komornikiem. Skontaktuję się z nimi - dzięki dobrym opiniom mam pewność, że będą w stanie mi pomóc.



Accent
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2021, 21:45

Re: Kredyt na zakup mieszkania

Post autor: Accent » 24 lis 2021, 22:07

Można dywagować na sto sposobów czy warto brać kredyt na mieszkanie czy nie, ale prawda jest taka, że mało kto może sobie pozwolić na zakup mieszkania całkowicie z własnej kieszeni lub bez pomocy hojnego krewnego. Takie są realia, czy to się podoba komuś czy nie. Jednak kupno mieszkania na kredyt od dewelopera ma jedną ogromną przewagę nad kupnem mieszkania z rynku wtórnego - wielu deweloperów współpracuje czy to z kredytodawcami czy oferuje doradztwo w sprawie pożyczek hipotecznych. Taką firmą jest między innymi Profbud, polecam sobie zerknąć na ich stronę profbud.info gdzie można znaleźć więcej informacji na temat ich pomocy w uzyskiwaniu kredytów mieszkaniowych. I tutaj jeszcze kolejna przewaga - mieszkanie od Profbud prezentuje znacznie wyższy standard od nawet najbardziej zadbanego mieszkania z rynku wtórnego, wystarczy sobie zerknąć na ich galerie mieszkań wykończonych pod klucz. Współpracują z doświadczonym i uznanym studiem designerskim i to zdecydowanie widać po ich portfolio.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”