Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

lara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 23 lis 2021, 21:11

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: lara » 28 lis 2021, 23:32

Od siebie mogę polecić ]hotel bory tucholskie[/url]. Warto się tam zatrzymać, jest cicho, spokojnie i pięknie. My bylismy latem, ale zima też na pewno jest super. Może uda nam się wybrać tam w lutym lub w marcu, bo akurat wtedy mąż ma mieć urlop.



nosleep
Zaawansowany użytkownik
Posty: 298
Rejestracja: 05 paź 2021, 13:16

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: nosleep » 29 lis 2021, 10:57

My co roku jeździmy nad morze. Uważam, że to jedna z lepszych form wypoczynku :) Co prawda do kolejnego urlopu jeszcze daleko ale już przeglądałam [urm=https://wakacjon.pl/nocleg/ustronie-morskie/20]noclegi Ustronie Morskie[/url] i chyba zarezerwuje coś już teraz. W sezonie ciężko znaleźć fajną miejscówkę, a teraz raczej mało osób rezerwuje noclegi więc można wybrać cos na spokojnie.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: nocnykrolisalive » 29 lis 2021, 15:50

Muszę przyznać, że bardzo ciekawe propozycję jeżeli chodzi o nocleg w Poznaniu można znaleźć między innymi na stronie super-apartamenty.pl/apartamenty/city-park . Koniecznie sobie sam zajrzyjcie, ponieważ macie ogromny wybór. Możecie zdecydować się na przykład na Love, albo pokój dla vip-ów. To od was zależy na jaki się zdecydujecie.



benia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 30 lis 2021, 19:03

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: benia » 02 gru 2021, 23:39

Pływacie na SUPie? Ja kupiłam tą deskę w tym roku i trochę popływałam. Było super! Dzisiaj kupiłam dodatkowo wiosło i rękawiczki do wiosłowania. Już nie mogę się doczekać przyszłego roku i wyjazdu do Chorwacji. Będziemy szaleć na desce :D



Andzia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 208
Rejestracja: 03 gru 2021, 14:06

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Andzia » 03 gru 2021, 14:11

Jesli poszukujecie kameralny hotel w krakowie to polecam hotel Ascot. https://ascotpremium.pl/



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: biznesowy12 » 03 gru 2021, 22:29

Ja planuje wyjechać gdzieś, gdzie są korty tenisowe i w końcu znaleźć czas na swoją pasję. Już nawet kupiłem nową owijkę do rakiety tenisowej, także jestem przygotowany w pełni na nowy sezon. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



MonaLisa
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2022, 23:49

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: MonaLisa » 05 sty 2022, 00:06

Na wakacje zdecydowanie polecam Jelenią Górę. Blisko Karpacz i Szklarska Poręba, góry Sudety. Doskonała baza noclegowa, mnóstwo atrakcji, restauracje i ciekawe zabytki.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 998
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: elabarbara » 18 sty 2022, 19:31

Nie ukrywam, że sama zaczęłam ostatnią zastanawiać się nad wakacjami za granicą i doszłam do wniosku, że bardzo ciekawym kierunkiem będzie laponia. Przyznam szczerze, że raczej zawsze wybierałam jakieś cieplejsze miejsca, ale stwierdziłam że warto spróbować czegoś nowego. Dajcie znać jak czy wy kiedykolwiek tam byliście



Malyysz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 17 sty 2020, 17:32

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: Malyysz » 23 sty 2022, 23:38

Na szczęście mamy nowy rok, więc i nową pulę dni urlopowych. Jeśli ktoś z Was nie wie w jaki sposób się wylicza dni urlopu wypoczynkowego to łapcie link do tej strony - http://www.biznesinformator.pl/dni-urlo ... -obliczyc/ . Wszystko jest tak dokładnie i szczegółowo opisane. Każdy bez problemu załapie co i jak.



shasho
Zaawansowany użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Gdzie zamierzacie spędzić wakacje?

Post autor: shasho » 31 sty 2022, 09:57

My właśnie planujemy nasze wielkie włoskie wakacje :) Już mam wszystkie punkty wycieczki zaplanowane, co prawda najwięcej czasu spędzimy w Florencji, ale chcemy też przy okazji zobaczyć inne miejsca. Na https://florencja.pl/ znalazłam sporo informacji odnośnie zwiedzania, noclegu czy poruszania się w mieście, jak i poza nim. Chcemy też poświęcić dwa dni na Toskanię i spróbować sielskiego, włoskiego życia :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”