mieszkanie w dobrej okolicy

koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: koloss3 » 28 cze 2021, 13:31

Na pewno jest to ogromna wartość, że posiadane mieszkanie będzie znajdować się w dobrej dzielnicy, a jednocześnie pozwoli nam to na wygodne życie i jak największy komfort. Zachęcam zatem do przemyślenia kwestii związanej z obszarem czysto praktycznym czyli znalezienia dewelopera, który spełni Twoje potrzeby w tym zakresie. Na stronie http://bliskiepiaseczno.com/ trafisz na naprawdę świetne propozycje, które warto rozważyć.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: nocnykrolisalive » 04 sie 2021, 17:52

Jeśli chodzi o mnie, to ja juz mam dość życia w wielkim mieście, tęskniłam za spokojem i brakiem szumu z zewnątrz. Stwierdziłam, ze wynajem mieszkania Łowicz to coś dla mnie. Przejrzałam juz pierwsze oferty i mam kilka miejsc na oku. Zobaczymy jak się będą prezentowały na żywo. Jestem bardzo podekscytowana.



Yunaz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2021, 09:48

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: Yunaz » 05 sie 2021, 09:56

No najlepiej w dobrej okolicy szukać :)



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: crista » 22 sie 2021, 13:15

Myślę że całkiem dobrze znam rynek warszawski, wiem że tu możesz kupić mieszkanie nawet z wykończeniem pod klucz, a do tego w atrakcyjnej cenie, między innymi na osiedlu Poematu, które deweloper buduje w stolicy w bardzo atrakcyjnej dla rodzin z dziećmi lokalizacji



monika987
Zaawansowany użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 18 sty 2021, 10:18

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: monika987 » 25 sie 2021, 09:14

Czy ktoś z Was szuka mieszkania w Warszawie? Polecam zapoznać się z ofertą https://moovininteriors.pl/mokotow-ul-konstruktorska-3/, czyli mieszkanie na Mokotowie wykończone w wysokim standardzie, wszystkie elementy są nowe, oczywiście nieużywane.



runran
Zaawansowany użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: runran » 28 sie 2021, 18:50

Jeśli chodzi o mieszkanie to tak się składa, że my poszukujemy mieszkania do wynajmu. Dlatego też zaczęłam przeglądając różnego rodzaju ogłoszenia wynajmu mieszkania Bo jednak w internecie można dużo szybciej znaleźć coś fajnego i to w rozsądnej cenie. Także mam nadzieję, że w końcu uda nam się coś fajnego w rozsądnej cenie znaleźć.



Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1240
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: Mikołaj12 » 01 wrz 2021, 07:42

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę http://orion.lublin.pl/, na której znajdziecie rozbudowaną ofertę dewelopera z Lublina. Oferta ich mieszkań i powierzchni biurowych jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.



martina
Zaawansowany użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 24 maja 2021, 11:05

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: martina » 01 wrz 2021, 11:55

Może zainteresuje Cię takie osiedle smart home, które w ofercie ma deweloper lublin: https://kameralnyslawin.pl/ ? Ten deweloper to firma z siedzibą w Lublinie. Warto zapoznać się z ich ofertą na te mieszkania.



Awatar użytkownika
abshire.haylie
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2021, 14:52

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: abshire.haylie » 01 wrz 2021, 14:55

Chyba każdy z nas o tym marzy. Chciałabym mieszkać obok parku :)



Awatar użytkownika
desmond.rodriguez
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2021, 14:04

Re: mieszkanie w dobrej okolicy

Post autor: desmond.rodriguez » 07 wrz 2021, 14:06

Zakup nieruchomości, jak wiadomo, do tanich nie należy. Zwłaszcza jeśli jest się młodym i ma się trudności z odłożeniem na wkład własny. Czy wiesz, czym kierować się, nabywając mieszkanie z myślą o własnych potrzebach?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”