Internetowy biznes.

spryciula
Zaawansowany użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 05 mar 2018, 14:30

Internetowy biznes.

Post autor: spryciula » 28 kwie 2018, 16:26

Witam czy jest tutaj może ktoś, kto otwarł może w najbliższym czasie sklep internetowy? Bo zastanawiam się czy jedyny kanał płatniczy jakie u siebie wprowadzić to przelewy tradycyjne wejdź . Czy może zdecydować się na coś jeszcze?



kuczkon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 546
Rejestracja: 22 lis 2017, 15:37

Re: Internetowy biznes.

Post autor: kuczkon » 05 maja 2018, 08:48

żeby prowadzić taki biznes to najlepiej zadbaj o dobry internet żeby Ci wszystko dobrze płynnie działało. Teraz to najlepsza jest sieć światłowodowa, nie wiem czy kojarzysz - https://www.inea.pl/popc



ulka9
Zaawansowany użytkownik
Posty: 605
Rejestracja: 15 maja 2018, 16:25

Re: Internetowy biznes.

Post autor: ulka9 » 16 maja 2018, 11:03

A gdyby tak handlować suplementami diety? Wydaje mi się, że to może być całkiem dobry interes w dzisiejszych czasach. Produkcję można zlecić firmie Tantus: http://tantus.pl/. Oni zajmą się produkcją od A do Z, otrzymacie produkt gotowy do sprzedaży.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Internetowy biznes.

Post autor: elabarbara » 11 cze 2018, 09:59

Też chciałam otworzyć internetowy biznes, ale po długim czasie wraz z mężem postanowiliśmy otworzyć mały hotel. Mieszkanie które dostaliśmy od rodziców jest bardzo duże, więc idealne na wynajęcie pokoi dla turystów. Mąż załatwia wszelkie formalności a ja zajmę się kupowaniem ręczników, pościeli, szlafroków itd które są niezbędne. Już nawet znalazłam sklep i zamówię wszystko w jednym miejscu u producenta tekstyli hotelowych http://tekstylia-hotelowe-abip.com.pl/ .



Halsey
Zaawansowany użytkownik
Posty: 545
Rejestracja: 30 cze 2018, 14:39

Re: Internetowy biznes.

Post autor: Halsey » 07 lip 2018, 13:19

Prowadząc biznes internetowy również trzeba mieć biuro. W jaki konkretnie sprzęt biurowy inwestujecie? Widziałam dzis laminatory które z pewnością przydadzą się w firmie. Co jeszcze byście proponowali oprócz komputerów i drukarek? Czy gilotyna przydaje sie w pracy biurowej? Ciekawa jestem Waszych opinii.



Marianna894
Posty: 8
Rejestracja: 04 lip 2018, 03:22

Re: Internetowy biznes.

Post autor: Marianna894 » 22 lip 2018, 21:12

Ja myślę, że przy prowadzeniu działalności może przydać się system erp, czyli w skrócie planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Jest to dobre rozwiązanie nie tylko dla dużych firm, ale też dla tych rozwijających się.
Polecam poczytać na ax-dynamics.com



Antek115
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2018, 18:38

Re: Internetowy biznes.

Post autor: Antek115 » 25 lip 2018, 19:07

Sklep internetowy to świetny biznes, pod warunkiem że odpowiednio się do tego podejdzie. W tym momencie nie wystarczy towar i przesyłka. Wszystko musi dobrze się na stronie prezentować a im więcej ciekawych treści tym więcej klientów. Dobrym przykładem jest dlaekektrykow.pl . Tam poza typowym asortymentem jest też dużo informacji i ciekawostek na temat produktów :)



olefert
Zaawansowany użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 20 lip 2018, 21:09

Re: Internetowy biznes.

Post autor: olefert » 26 lip 2018, 10:57

Ja osobiście uważam, że podstawą prowadzenia internetowego biznesu jest dobry hosting. Naa szczęście dzisiaj nie trzbea wydawać majątku, taki hosting od Hekko kosztuje niewiele, a oferuje bardzo dobre parametry :)



olinka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 15 lut 2018, 22:38

Re: Internetowy biznes.

Post autor: olinka » 03 wrz 2018, 19:40

W kazdym biznesie na pewno sie przydadza nowoczesne rozwiazania. Wiem, ze tutaj https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ mozna takie kupic. Stworzone specjalnie dla naszego biznesu moga sie przydac i pomoc nam szybciej i wygodniej pracowac.



ede343
Zaawansowany użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:38

Re: Internetowy biznes.

Post autor: ede343 » 25 paź 2018, 17:22

Witam . W tych czasach biznes można rozwijać w każdej branży , więc biznes internetowy jest doskonałym pomysłem .Odpowiednią wiedzę którą można w łatwy sposób uzyskać podczas szkoleń negocjacje szkolenia high5 . Firma którą chciałbym wam polecić profesjonalnie zajmuję się pomocą w rozwoju oraz organizują szkolenia dla firm . Zajmują się również coachingiem , więc można także pomyśleć o rozwoju osobistym w kontekście rozwijania własnej firmy . Pomoc z ich strony przynosi tylko korzyści także serdecznie polecam .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”