Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

winka02
Zaawansowany użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:08

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: winka02 » 13 paź 2019, 12:31

W Warszawie gdybyście szukały ginekologa do prowadzenia ciąży to zdecydowanie szpital Medicover polecam. Opieka na najwyższym poziomie, wszystkie niezbędne badania, szkoła rodzenia też jest. Ja tam też rodziłam, nie szukałam innego miejsca jak przez całą ciążę byłam prowadzona jak trzeba. Chwalą ten szpital i słusznie, jest za co.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: Kaśkaa23 » 15 lut 2021, 19:03

Pamiętajcie, by zawsze zwracać uwagę na to, z czyjego wsparcia korzystacie. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.gyncentrum.pl/usg-3d-4d-hd-live i wybrali gabinet, który będzie pracował na takim sprzęcie. To bardzo ważny aspekt, dlatego też powinnyscie zwracać na to uwagę. W końcu od tego zależy w dużej mierze Wasze zdrowie.


tekst sponsorowany

Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: Kwiatkowsky » 25 mar 2021, 21:52

Ginekologa ci nie doradzę ale jak chcesz mieć wykonane USG pod okiem specjalistów i z szybkimi wynikami to odwiedź gabinet https://www.gabinetusg.com.pl/ Mają najlepszy sprzęt i najniższe ceny usług ale najważniejsze że terminy wizyt są niemal od ręki.



daker
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2021, 09:33

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: daker » 26 mar 2021, 09:36

na pewno warto jest iść prywatnie do ginekologa



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: crista » 29 mar 2021, 13:00

Ja nie narzekam na tego co mam w mojej przychodni, nawet nie szukałam prywatnie bo ten zawsze badania zaleci jak trzeba i receptę na vines wypisze, a właśnie on mi te niskodawkowe tabletki zapisał jako pierwszą antykoncepcję



persefona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 06:53

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: persefona » 19 wrz 2021, 17:43

Mam teraz dobrego ginekologa, specjalistę od endometriozy w szpitalu Medicover. Gdyby nie on na pewno nadal bym zmagała się z chorobą a miałam okropne bóle brzucha i nikt nie potrafił mi pomóc czy chociażby znaleźć przyczynę



Mati1990
Zaawansowany użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 10 maja 2019, 13:47

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: Mati1990 » 21 gru 2021, 08:56

Wraz z żoną chodzimy do gabinetylucka.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po wielu perypetiach z lekarzami tam w końcu dobrze trafilismy. Żona miała szereg badań, usg, monitorowanie cyklu, jakiś niewielki zabieg i wszystko zmierza ku dobremu. Szukajcie aż dobrze traficie bo chodzi o wasze zdrowie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”