Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

robbert662

Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: robbert662 » 20 mar 2017, 20:44

Moja żona jest w pilnej potrzebie udania sie na wizytę do ginekologa, a z racji tego, że niedawno sie sprowadziliśmy to nie wiemy gdzie jest jakiś dobry Ginekolog Warszawa. Czy ktoś z was mógłby nam jakoś podpowiedzieć gdzie sie udać najlepiej?



verona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:45

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: verona » 11 maja 2017, 17:20

Dołączam się do pytania. Zależy mi na dobrym lekarzu w stolicy, który zna się na antykoncepcji. Z góry dzięki!



Falafel
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2017, 19:12

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: Falafel » 11 maja 2017, 20:05

Pani doktor Alicja Hoszowska zajmuje się antykoncepcją również tą nowoczesną. Ja u niej w zeszłym roku zakładałam wkładkę hormonalną levosert - pani doktor porobiła mi wszelkie potrzebne do tego badania, dokładnie wyjaśniła jak działa wkładka i zajęła się jej założeniem :)



crista
Zaawansowany użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:18

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: crista » 05 sie 2017, 09:43

Chodzę do dr Songina, on zajmuje się też właśnie nowoczesną antykoncepcja, wypisał mi tabletki vines, te z minimalną dawką hormonów, bardzo dobrze się po nich czuję



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 990
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: elabarbara » 22 mar 2018, 11:43

Ostatnio trafiłam w necie na suplement diety Inofem http://www.inofem.pl/ co zwróciło moją uwagę. Co prawda nie mam teraz parcia na zajście w ciążę, będzie co będzie, jednak z tego co pisze producent na stronie daje on też inne korzyści. Co myślicie? Czy któraś z Was może go polecić do suplementacji niekoniecznie nakierowanej stricte na zajście w ciążę?



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: RunningMan » 30 maja 2019, 21:19

Jak szukasz dobrego specjaliste to ja Ci polecam małopolske ponieważ ginekolog kraków może być idealnym rozwiazaniem, sama z krakowa do Sopotu jeździłam do gastrologa więc nie widzę przeszkód by do dobrego specjalisty zrobić troche kilometrów.



rasik
Posty: 13
Rejestracja: 25 cze 2019, 08:31

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: rasik » 02 lip 2019, 13:00

Myślę że tutaj nie ma co polecać ponieważ każda z nas sama powinna wybrać takiego ginekologa który będzie najbardziej jej odpowiadał. Ja chodzę do takiej przemiłej pani, która potrafi i w nocy odpisać na mojego smsa. A tak poważnie to ostatnio miałam trochę stracha bo wykryto u mnie wirus hpv, naczytałam się w sieci o nim mnóstwo nieprzyjemnych rzeczy a tak szczerze to większość społeczeństwa go ma. Ale żeby nie narozrabiał w moim organizmie to stosuję żel papilocare



Brexa
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2019, 14:55

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: Brexa » 02 lip 2019, 14:57

Ja niestety w stolicy nie polecę nikogo konkretnego, ale widzę, że pozostali forumowicze coś podpowiedzieli :)



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: zollozollo » 25 wrz 2019, 14:05

Polecam Makeda Clinic https://makeda-clinic.pl/oferta/kategoria/ginekologia w Warszawie. Mają znakomitych ginekologów, w tym położników i ginekologów-onkologów. Gabinety wyposażone nowocześnie w każdy niezbędny sprzęt. Polecam, bo warto.



eli3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2018, 18:39

Re: Jakiego ginekologa wybrać w warszawie?

Post autor: eli3 » 13 paź 2019, 12:16

Najlepiej jak się ma takiego z polecenia, to mniej więcej wiadomo czego się można spodziewać. Dobrze jak jest taki, co wszystko wytłumaczy, badania wykonuje. Kiedy zaczęłam stosować tabletki anty, belarę to wcześniej mój ginekolog przeprowadził porządny wywiad, badania porobił i dokładnie wszystko mi wytłumczył. Wzorowo po prostu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”