Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Awatar użytkownika
rotunda
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:20

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: rotunda » 18 kwie 2019, 21:26

Ja do mojej pielęgnacji używam oczywiście maski na włosy, odzywki, standardowo szampon, do tego różnego typu suplementy oraz piję estry kwasów omega 3 6 9.



lawasta
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2019, 15:00

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: lawasta » 24 cze 2019, 15:09

obczajcie sobie szampony Dermaheal HAir Conditioning - moim zdaniem są super!



Emrys12
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2019, 11:37

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: Emrys12 » 04 sie 2019, 11:39

Ja akurat nie zastanawiam się nad pielęgnacją, ale bardziej nad przeszczepem, bo sama pielęgnacja mogłaby opóźnić wypadanie, a mnie zależy na czymś trwałym. Szukam dobrej kliniki, gdzie można przeszczepu dokonać. Co możecie mi powiedzieć o https://www.san-medical.pl/przeszczep-w ... etoda-fue/ ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Z góry dziękuję wam za pomoc w temacie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: zollozollo » 08 sie 2019, 15:11

Ja stosuję zwykłe ziołowe szampony pokrzywowe z jak najprostszym składem. Po umyciu wcieram we włosy jedwab. Codziennie łykam kapsułki z olejem z wiesiołka (polski Gal),bo hamuje on wypadanie włosów i wspomaga ich porost. Polecam



Awatar użytkownika
marzecc
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2019, 15:43

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: marzecc » 08 sie 2019, 15:48

A jakie odżywki są najskuteczniejsze jeśli chodzi o łamliwe włosy?



sama
Zaawansowany użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:16

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: sama » 18 sie 2019, 10:05

Głównym powodem dla którego uskarżamy się dziś na problemy z włosami, jest ich wypadanie. I na to nie zawsze można znaleźć sposób, dlatego , że kobiety nie są podatne na takie kosmetyki https://opinie-konsumentow.pl/loxon-max ... drogenowe/ wymyślone dla mężczyzn. Dlatego one mocniej cierpią z powodu takiego hormonalnego wypadania włosa.



verona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:45

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: verona » 25 sie 2019, 23:58

Wiele osób tak naprawdę nie wie jak pielęgnować włosy, stosuje wiele chemii która ostatecznie prowadzi do ich osłabienia, często też wypadania... to niestety przykre ale zawsze można poratować się peruką https://perukisklep.pl/ . W ten sposób można na powrót cieszyć się pięknymi włosami i to o takiej długości czy kolorze jakim się tylko zapragnie!



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: Kwiatkowsky » 26 sie 2019, 10:31

Do niedawna myślałem że problemy z włosami mają tylko kobiety. Szampon to szampon - oby tylko łupieżu nie dostać. Ale byłem w błędzie. Moja zona trafiła na ofertę tu https://mambio.pl/kosmetyki.html I okazało się że szapony z naturalnych składników są o wiele lepsze. Po kilku umyciach moje włosy nabrały blasku, są miękkie i delikatne w dotyku.



fason11
Zaawansowany użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 11 kwie 2017, 14:38

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: fason11 » 09 wrz 2019, 11:17

heja!
byłam dwa dni temu w salonie Akademia Perfect Hair bardzo cieszę się ze swojego wyboru! oferują doskonałe zabiegi fryzjerskie, metamorfozy, koloryzacja, strzyżenie i wiele innych usług- dobra cena i miła atmosfera . Dobry fryzjer to podstawa, aby mieć piękne włosy



Awatar użytkownika
nathaniel.price
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2019, 16:09

Re: Porady dotyczące pielęgnacji włosów

Post autor: nathaniel.price » 10 wrz 2019, 16:11

Dzięki za tyle świetnych porad, zgodzę się z Wami w 100% Często również odwiedzam blogi i artykuły pisane przez fryzjerów i hobbystów urody. Na portalu Wiem Lepiej dowiedziałam się wiele na temat tego jak dbać o włosy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”