prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

naturalna
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2023, 14:35

prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: naturalna » 18 mar 2024, 16:13

Czy dajecie sobie prezenty na te wiosenne święta? Czy przychodzi do was zajączek? Co dostajecie, a co sami dajecie?



Adrian77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 02 gru 2021, 10:31

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: Adrian77 » 18 mar 2024, 17:36

Czy macie zaplanowane prezenty na święta?

Adwokat Gliwice



forsycja
Zaawansowany użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 27 mar 2020, 17:47

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: forsycja » 20 mar 2024, 15:34

Do mnie każdego roku zagląda zajączek, podobnie jak do moich bliskich. Oczywiście najbardziej obdarowane zostają dzieciaki. W paczkach dostają słodycze, mnóstwo słodkości, a dodatkowo jakieś książki, gry planszowe, karciane, by przez kolejne dni mogli wspólnie z nich korzystać. Ja bardzo lubię dostawać prezenty niespodzianki, któregoś razu zajączek podarował mi ramkę https://galeriaram.pl/ramy-drewniane/ a w niej fotografię moich pociech. To był niby niewielki upominek, ale bardzo uroczy.



Kerdi
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2024, 17:34

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: Kerdi » 20 mar 2024, 22:25

U mnie nie było takiej tradycji



Felicja87
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2024, 23:01

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: Felicja87 » 20 mar 2024, 23:09

U mnie jedynie co to obdarowywało się słodyczami, nie żadnymi wielkimi kosztownościami i uważam, że jest to lepsze rozwiązanie.



Awatar użytkownika
benton.kerluke
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2024, 10:13

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: benton.kerluke » 21 mar 2024, 10:17

U mnie w domu raczej nie daje się sobie prezentów.



karłowata
Posty: 3
Rejestracja: 01 wrz 2023, 16:36

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: karłowata » 21 mar 2024, 11:23

U mnie raczej daje się prezenty, ale tylko w gronie najbliższych. Ja daję dzieciakom i mężowi, a oni mnie. Na większą skalę u nas to nie działa. Nie ma takiego zwyczaju też, że zajączek roznosi prezenty.
Poszukując ciekawego prezentu dla mężczyzny czy ukochanej kobiety, warto zajrzeć na stronę marki ADAM BARON , gdzie prowadzony jest ciekawy blog z mnóstwem przydatnych porad. Możemy na nim znaleźć podpowiedzi co komu i z jakiej okazji podarować https://adam-baron.pl/dla-niego/ jak dbać o naturalna skórę, czym ją pielęgnować, by długo pozostawała w dobrej kondycji.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1697
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: bananana » 25 mar 2024, 11:29

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o ciekawy prezent na różnorakie okazje, to na tej stronie internetowej https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... stan/11089 bezproblemowo znajdziecie ciekawe opcje na upominek. Mam zamiar zakupić rodzicom na święta taki kosz delikatesowy, ponieważ bardzo spodobały mi się znajdujące tam produkty. Jeśli szukaliście takiego sklepu, to moim zdaniem warto tam zajrzeć.



pela
Zaawansowany użytkownik
Posty: 326
Rejestracja: 14 wrz 2021, 13:37

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: pela » 28 mar 2024, 12:39

Myślę, że takie artykuły, jak świece perfumowane też świetnie się sprawdzą na prezent. Ja właśnie znalazłam sklep lorisperfumy.pl - gdzie naprawdę wartościowe artykuły można dostać i myślę, że też idealnie właśnie sprawdzą się na prezent.



Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3115
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Post autor: Keto77 » 31 mar 2024, 17:15

Wyszukuję sklepu z prezentami, gdzie znajdę wysokiej jakości produkty o różnorodnych motywach i designie. Czy ktoś ma doświadczenie z zakupami w takim sklepie i mógłby podzielić się swoimi rekomendacjami? https://betterworkplace.pl/blog/czterod ... h-krajach/ co sadzicie ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”