Jak uruchomić biznes internetowy

etiszka
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2023, 15:29

Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: etiszka » 13 wrz 2023, 15:31

Witajcie. Od pewnego czasu zastanawiam się nad sprzedażą w necie a także zaczynam szukać porad o tym jak rozpocząć oraz jak otworzyć sklep internetowy. Wymyśliłam do tej pory jakiś pomysł na handel, raczej spoko, tylko ciągle się zastanawiam. Myślicie, że warto się zdecydować? Jestem pełna wdzięczności za komentarze, bo właśnie zaczynam analizować cały etap, natomiast właśnie tę stronę wysłali mi przyjaciele. Wyszukiwałam w sieci i opinie są dobre, jednak chciałam się w dalszym ciągu więcej dowiedzieć, bo przecież uruchomienie swojego sklepu internetowego to odważny krok. Ktoś używa i zechce nieco opowiedzieć? Z góry dzięki za odpowiedzi.



amadera63
Zaawansowany użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:30

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: amadera63 » 14 wrz 2023, 09:28

Trzeba mieć dobry pomysł :)



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1510
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: kranik » 21 wrz 2023, 22:31

Na pewno potrzebny do tego będzie jakiś dobry internet. Moim zdaniem warty uwagi jest światłowód dla firm od Inea. My współpracujemy z tą firmą już od kilku lat i bardzo sobie chwalimy :)



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3732
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: ashog » 23 wrz 2023, 10:56

Jeśli chcecie sobie ułatwić Proces rekrutacji to myślę, że dobrą opcją będzie też jednak https://hrinstitute.pl/ . Faktycznie oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana, więc myślę, że będziecie zadowoleni z wyboru



Awatar użytkownika
xcartwright
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2023, 13:48

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: xcartwright » 23 wrz 2023, 13:51

Dla chcącego nic trudnego. Warto na początku przeczytać poradniki dostępne w sieci :)



Awatar użytkownika
forrest.weimann
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2023, 17:30

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: forrest.weimann » 25 wrz 2023, 17:32

Czy ktoś z Was posiada swój własny sklep internetowy? Zastanawiam się nad zleceniem budowy takiego sklepu jednej ze znalezionych agencji w sieci - https://kruczek-webhouse.pl/sklepy-internetowe/. Niewątpliwą zaletą prowadzenia sklepu internetowego jest brak ograniczenia Twojej działalności do określonej lokalizacji, a także czasu dokonywania zakupu. Z Twoją ofertą klienci zapoznają się o 8 rano, w czasie przerwy w pracy, a także w środku nocy – gdy wszystkie sklepy stacjonarne są już zamknięte.



Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3116
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: Keto77 » 26 wrz 2023, 20:31

Jeżeli szukacie oferty obejmującej wyselekcjonowanie i dostarczanie firmowych baz danych oraz działania z zakresu e-marketingu to zajrzyjcie tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-lekarzy Zajmują się również aktualizacją baz danych swoich klientów oraz na zamówienie tworzą dedykowane bazy danych zgodnie z ustaloną specyfikacją.



Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 214
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: Kropkanadi » 30 wrz 2023, 18:22

Prowadzenie własnego biznesu jest trudne, dlatego moim zdaniem warto skorzystać z pomocy specjalistów. Doskonałe wsparcie w zakresie sklepów internetowych oferuje agencja Vorma.U nich można skorzystać z takiej usługi jak zewnętrzny ecommerce manager. Taki manager wykonuje wiele działań, dzięki czemu sklep może się rozwijać.



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: paneka » 05 paź 2023, 08:30

Każdemu kto zastanawia się jak otworzyć sklep z odzieżą polecam cenne wskazówki jakie można znaleźć na stronie https://www.roco-fashion.pl/pl/blog/pos ... -z-odzieza Możesz być spokojny o rzetelność zawartych tam informacji ponieważ przygotowała je firma posiadająca bogate doświadczenie w tej branży. To tylko jedna z ich licznych zalet ponieważ sami posiadają w swoim asortymencie wysokiej jakości odzież najmodniejszą w danym sezonie.



Adrian77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 02 gru 2021, 10:31

Re: Jak uruchomić biznes internetowy

Post autor: Adrian77 » 05 paź 2023, 10:12

Z jakiej formy reklamy korzystacie?

notojob



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”