przemysł

Awatar użytkownika
Koniczynka
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2023, 14:56

przemysł

Post autor: Koniczynka » 05 maja 2023, 15:01

Jestem właścicielem firmy przemysłowej od kilku lat i zawsze staram się rozwijać moją firmę i wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Obecnie zastanawiam się, jakie nowe pomysły mogę wprowadzić, aby poprawić jakość i efektywność mojego przedsiębiorstwa. Zwracam się do Was z prośbą o podzielenie się swoimi doświadczeniami w dziedzinie innowacyjności w firmach przemysłowych. Czy są jakieś konkretnie innowacyjne pomysły, które zastosowaliście w swoich firmach i przyniosły one korzyści? Czy stosujecie jakieś nowe technologie lub innowacyjne metody pracy? Będę wdzięczny za każdą sugestię i pomysł, który pozwoli mi na dalszy rozwój mojej firmy. Dzięki temu forum mam nadzieję poznać nowe sposoby, które pomogą mi ulepszyć mój biznes.



Erbo67
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2023, 13:40

Re: przemysł

Post autor: Erbo67 » 06 maja 2023, 08:43

Myślę, że temat jest godny rozważenia, bardzo mi się podoba ta opcja



Awatar użytkownika
Kamyczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 16 mar 2023, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: przemysł

Post autor: Kamyczek » 07 maja 2023, 12:07

Jako właścicielka firmy, zastanawiam się nad inwestycją w Automaty Przemysłowe do wydawania narzędzi i artykułów BHP. Z jednej strony słyszałam o ich korzyściach, takich jak oszczędność czasu, zwiększenie wydajności pracy i poprawa kontroli nad wydawanymi produktami. Z drugiej strony, nie wiem, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego automatu i jaką firmę wybrać. W trakcie poszukiwań trafiłam na firmę, która oferuje aplikację IDS z możliwością zarządzania wydaniami za pomocą smartfona i samoobsługowe pobieranie produktów. Brzmi to bardzo obiecująco, ale chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia związane z tego typu urządzeniami.



olkaaa333
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2023, 11:16

Re: przemysł

Post autor: olkaaa333 » 13 maja 2023, 11:27

Jeśli chodzi o narzędzia przemysłowe to myśleliście może nad takim rozwiązaniem jakim są Krążniki tarczowe ? Właśnie nie tak dawno natrafiłam na ofertę tego producenta i z tego co widziałam to krążowniki są dosyć solidne, a wy co sądzicie na ten temat?



Teflon
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2023, 18:02

Re: przemysł

Post autor: Teflon » 13 maja 2023, 18:54

To jest bardzo wymagający biznes



amadera63
Zaawansowany użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:30

Re: przemysł

Post autor: amadera63 » 15 maja 2023, 11:11

To prawda, to jest wymagający biznes, ale przy tym bardzo opłacalny. Wymaga jednak sporej wiedzy, ciągłego dokształcania się i śledzenia nowinek w branży, a także wyczucia i intuicji przy inwestowaniu. Są pewne kwestie w firmie, które trzeba należycie rozwiązać, tutaj można wskazać na instalacje gazowe i sieci ciepłownicze, które muszą być dobrze zaprojektowane i przeprowadzone tak, aby były wydajne i nie kolidowały z innymi urządzeniami. Dlatego warto stawiać na doświadczone firmy w tym temacie, jest ich kilka na naszym rynku. Przykładem może być BTB-IBI https://btb-ibi.pl/cieplownictwo/



Lokior45
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2023, 12:36

Re: przemysł

Post autor: Lokior45 » 15 maja 2023, 12:38

Nie za bardzo się na tym znam, ale myślę że temat mógłby mnie zainteresować chyba



koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: przemysł

Post autor: koloss3 » 20 maja 2023, 16:45

Dobrej jakości narzędzia zawsze są na plus, dla każdego warsztatu czy do pracy. Wykorzystaj zatem możliwości, jakie daje Ci internet i zamów je online. Na stronie https://mk-diament.pl/oferta/wiertla-di ... i-asfaltu/ gdzie trafisz na naprawdę świetną propozycję narzędzi diamentowych najwyższej jakości. U nich znajdziesz takie rzeczy jak koronki diamentowe i znacznie więcej.



Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1419
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: przemysł

Post autor: Calineczka » 25 maja 2023, 16:54

Szukając profesjonalnego serwisu do projektowania piktogramów, trafiłem na https://znaki-bhp.pl/projektowanie-piktogramow. Jestem pod wrażeniem ich podejścia do tworzenia intuicyjnych i łatwo zrozumiałych symboli. Zdecydowanie polecam tę stronę każdemu, kto chce poprawić komunikację w swoim miejscu pracy.



Awatar użytkownika
Kamyczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 16 mar 2023, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: przemysł

Post autor: Kamyczek » 26 maja 2023, 19:53

Chciałbym podzielić się z Wami moim najnowszym odkryciem, które okazało się strzałem w dziesiątkę dla mojej firmy - Automatyczny Dystrybutor BHP. Jestem tak zadowolony z tego urządzenia, że nie mogę się doczekać, aby się nim podzielić. Decyzja o inwestycji w takie urządzenia nie była łatwa, ale teraz, gdy widzę jej korzyści, jestem pewien, że była słuszna. To urządzenie przekracza wszelkie oczekiwania pod względem wydajności i funkcjonalności. Jednym z głównych powodów, dla których zdecydowałem się na ten dystrybutor, była solidność firmy, od której go zakupiłem. Mają oni na swoim koncie już 9 lat doświadczenia na rynku, co jest dla mnie ważnym wskaźnikiem zaufania. Nie żałuję, że im zaufałem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde park”