masztowy wózek paletowy

ODPOWIEDZ
Adam43432
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2021, 15:43

masztowy wózek paletowy

Post autor: Adam43432 » 13 maja 2021, 15:53

Witam, możecie mi powiedzieć z którego sklepu można kupić masztowy wózek paletowy? Szukałem sklepu z takim wózkiem w internecie ale nic nie znalazłem do tej pory. Może ktoś z Was poleci sklep z takimi produktami?



Halsey
Zaawansowany użytkownik
Posty: 554
Rejestracja: 30 cze 2018, 14:39

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: Halsey » 05 cze 2021, 14:56

Może poczytaj w tym poradniku https://sebitu.pl/jak-wybrac-terminal-m ... k-widlowy/ Znalazłam tu bardzo dobry artykuł jak wybrać terminal mobilny na wózek widłowy. Mam wrażenie, że znajdziesz tu większość nurtujących w tym temacie odpowiedzi. Napisane czytelnie i zrozumiale.



Awatar użytkownika
rogahn.avis
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2021, 13:43

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: rogahn.avis » 26 paź 2021, 13:45

Czy ktoś z Was podjął się kursu na wózek widłowy? Dzięki ukończeniu odpowiedniego kursu można także liczyć na znalezienie pracy w wielu różnorodnych sektorach. Uprawnienia na wózki widłowe otwierają drzwi do zatrudnienia, np. w firmach produkcyjnych i w magazynach, a także na halach supermarketów czy innych sklepów o dużym metrażu. Co ważne, osoby posiadające takie kompetencje mogą także rozpocząć karierę za granicą.



seyko
Posty: 10
Rejestracja: 06 kwie 2022, 09:03

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: seyko » 06 kwie 2022, 14:26

No dobrze, a są na forum osoby, które posiadają w swojej firmie wózki widłowe i być może kojarzą ofertę https://cswim.pl/25-czesci-zamienne-do-wozkow-widlowych ? Widzę, że mają w atrakcyjnych cenach niektóre cześci, ale pytanie jak jakosc wyglada w praktyce?



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: kranik » 05 cze 2022, 21:23

A czy przytrafiły się Wam kiedykolwiek jakieś usterki Waszych wózków paletowych na magazynach? Jeśli tak, to jakie? My na przykład jakiś czas temu zauważyliśmy, że nasz paleciak nie podnosi. Okazało się, że przyczyną była nadmierna eksploatacja niektórych części. Wystarczyło je wymienić, żeby sprzęt znowu działał jak nowy :) A Wy mieliście kiedyś taką sytuację?



aksza
Zaawansowany użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: 25 mar 2022, 19:14

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: aksza » 30 sie 2022, 20:51

Na pewno tego typu wózek będzie przydatny, plus warto pod uwagę wziąć także wózki magazynowe dwukołowe . Bardzo często spotyka się je na magazynach



Awatar użytkownika
CraigRolfe
Zaawansowany użytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 17 sie 2022, 09:36

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: CraigRolfe » 13 wrz 2022, 13:52

Ja kocham wózki paletowe. One są naprawdę fantastyczne. Takie rzeczy uwielbiam po prostu!!!
__________________________________________
Pisanie prac magisterskich na Zdrowie Publiczne



mczay
Zaawansowany użytkownik
Posty: 741
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:24

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: mczay » 11 maja 2023, 16:13

Gdzie coś takiego się kupuje?

_
Ekskluzywne nowoczesne meble do salonu



Awatar użytkownika
CraigRolfe
Zaawansowany użytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 17 sie 2022, 09:36

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: CraigRolfe » 25 maja 2023, 15:22

Taki wózek paletowy to jest doskonała wręcz sprawa. Warto sobie coś takiego załatwić.
________________________________________
http://zielonatablica.pl/pisanie-prac-po-niemiecku/



Awatar użytkownika
elmira.russel
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2024, 12:42

Re: masztowy wózek paletowy

Post autor: elmira.russel » 29 lut 2024, 12:59

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat branża przemysłowa oraz produkcyjna znacząco się rozwinęła. To przełożyło się na produkcję coraz nowocześniejszych urządzeń, które ułatwiają i przyśpieszają pracę pracowników na halach magazynowych. Aby zwiększyć wydajność pracowników i zachować maksimum bezpieczeństwa warto zainwestować w niezbędne akcesoria do pakowania palet oraz urządzenia transportowe, czyli paleciaki. Co sądzicie o takich wózkach paletowych - https://spare.pl/pl/c/Reczne-wozki-paletowe/29?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Piłka nożna i piłka ręczna”