zabiegi na poprawe życia seksualnego

ODPOWIEDZ
Tomek7777
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 08:30

zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: Tomek7777 » 26 sie 2021, 08:32

Witam, macie problemy w życiu seksualnym? Warto rzucić okiem na https://klinikaotco.pl/artykuly/zabiegi ... seksualne/ i poczytać jakie są zabiegi na poprawe życia seksualnego. Wiedzieliście o tym, że można wykonać tego typu zabiegi?



Eliza695
Zaawansowany użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 19 sie 2021, 16:49

Re: zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: Eliza695 » 01 wrz 2021, 18:30

Jeśli chodzi o problem otyłośći zmaga się z nią wiele kobiet
polecam pomoc operacja zmniejszania żołądka




winka02
Zaawansowany użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:08

Re: zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: winka02 » 26 paź 2021, 18:43

Jeśli chodzi o poprawę życia seksualnego, jego jakość to u mnie bardzo dużo pomogła antykoncepcja. Mam tabletki Drovelis od kilku miesięcy. Seks bez stresu i obaw przed wpadką jest o wiele lepszy, bardziej spontaniczny. Nawet na początku dobrze się po nich czułam, plamień nie miałam.



ksawcia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 02 paź 2020, 15:38

Re: zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: ksawcia » 30 paź 2021, 13:06

Nawet nie wiedziałam, że są jakieś zabiegi na poprawę życia seksualnego ;) U mnie one zdecydowanie nie są potrzebne, bo nie mam na co narzekać. Oboje z partnerem jesteśmy spełnieni jeśli chodzi o strefę intymną. Jeszcze na plus się zmieniło jak zaczęłam się zabezpieczać tabletkami vines i nie musimy się już bawić w te gumki które w ogóle nie były praktyczne.



Bedas
Zaawansowany użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2022, 10:25

Re: zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: Bedas » 24 lut 2022, 10:41

Moje życie seksualne było kiepskie dopóki bałam się o wpadkę, teraz wiem z bloga klinika stonava, że w razie czego pomoc mogę uzyskać od ginekologów chociażby w Czechach, więc znacznie mniej się stresuję i moje libido się poprawiło.



PaulaaM
Zaawansowany użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 12 kwie 2022, 15:05

Re: zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: PaulaaM » 06 lip 2022, 21:02

To może warto poszukiwania wyjątkowych propozycji w zakresie bielizny to koniecznie weźcie pod uwagę ofertę Valetta mają piękne propozycje bielizny i już nie raz ją u nich zamawiałam. Można liczyć na niezłe ceny i bardzo duży wybór w tym również piękne body koronkowe. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście, życzę udanych zakupów!



Awatar użytkownika
OszustMatrymonialny
Zaawansowany użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 30 lis 2021, 09:53

Re: zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: OszustMatrymonialny » 06 wrz 2022, 14:21

Dzięki za fajne linki. Moje życie seksualne kuleje, warto więc je sobie poprawić!!!
___________________________
http://www.sprytnabestia.pl/tematy-prac ... iszpanska/



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: bananana » 27 sie 2023, 16:08

Jeżeli poszukujecie jakichś ciekawych artykułów związanych z życiem łóżkowym, to myślę że warto zainteresować się w wolnej chwili z treściami na stronie tego bloga https://kamagramax.pl/jak-reagowac-na-b ... -partnera/ można tam znaleźć naprawdę sporo ciekawych porad i wskazówek, więc myślę, że nie będziecie rozczarowani. Dajcie znać, coś szczególnego was tam zainteresowało



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2768
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: zabiegi na poprawe życia seksualnego

Post autor: paneka » 10 paź 2023, 20:10

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem środków na potencję i szukasz sprawdzonego sklepu to polecam zajrzeć do https://potencja.net.pl/ Oferta jaką tam znajdziesz jest bardzo rozbudowana i obejmuje tabletki zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Ich asortyment to produkty pochodzące od renomowanych firm farmaceutycznych w bardzo korzystnej cenie i dostępne bez recepty.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”