rehabilitacja i fizjoterapia

ODPOWIEDZ
ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3710
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: ashog » 29 sty 2022, 13:27

A może warto postawić na gabinet fizjoterapii program ? Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie dla firm



kosia99
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:36

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: kosia99 » 30 sty 2022, 17:27

Na rehabilitację warto wybrać sie do http://rehapro.com.pl to profesjonalne centrum medyczne gdzie pracują sami doświadczeni specjaliści. Nowy sprzęt piękne miejsce gdzie można otrzymać pomoc lekarzy. Polecam serdecznie.



milena67
Zaawansowany użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 24 sty 2022, 22:11

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: milena67 » 02 lut 2022, 23:29

Myślałam że coraz mniej będzie fizjoterapeutów ale z tego co widzę to na wielu uczelniach powstaje ten kierunek i jest wielu chętnych. A jak już skończy się studia to warto pomyśleć o otworzeniu własnego gabinetu. Taki fizjoterapeuta musi prowadzić archiwum dokumentacji medycznej, regularnie ją uzupełniać i przechowywać dane do 20 lat.



ashog
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3710
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:38

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: ashog » 03 lut 2022, 09:44

Dla mnie najlepszym wyborem okazał się https://fizjomedicum.com.pl/ . Tutaj rehabilitacja jest bardzo skuteczna, jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1696
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: bananana » 15 lut 2022, 19:52

Jeżeli odczuwacie silne bóle nóg, to moim zdaniem, warto byłoby się wybrać do jakiegoś dobrego lekarza. Z tego co pamiętam, to wiele dobrych specjalistów między innymi przyjmuje w rehabilitacja-beactive.pl, więc myślę że warto byłoby się do nich zgłosić. Dajcie znać, co uważacie o ich ofercie



nosleep
Zaawansowany użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: 05 paź 2021, 13:16

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: nosleep » 20 lut 2022, 12:24

Faktycznie przy dolegliwościach bólowych ze strony stawów czy mięśni lub jakiejś kontuzji warto skorzystać z pomocy fizjoterapeuty. Ja mam nawracający problem z barkiem i zawsze jak zaczyna mi za bardzo dokuczać to idę na zabiegi do centrum https://openmedical.pl/. Tam mają super fizjoterapeutów, którzy dobierają zabiegi odpowiednio do problemu i skutecznie pomagają złagodzić dolegliwości.



elabarbara
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1016
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:12

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: elabarbara » 20 lut 2022, 18:44

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto wybrać się do centrum medycznego Gamma w Warszawie na Żoliborzu lub na Mokotowie, jeżeli macie problem z kręgosłupem lub na przykład kolanami. Tam pracują naprawdę wykwalifikowani lekarze, którzy doskonale wiedzą jak zająć się tego typu przypadłościami



wolska
Zaawansowany użytkownik
Posty: 714
Rejestracja: 25 lis 2019, 14:50

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: wolska » 22 lut 2022, 12:25

A czy wiesz, gdzie szukać sprzętu rehabilitacyjnego? Jeśli zajdzie właśnie taka potrzeba to odwiedź sklep medyczny: https://musi-med.pl/. Znajdziesz tam artykuły takie jak na przykład ortezy. W wielu sytuacjach mogą być one bardzo przydatne.



mania456
Zaawansowany użytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 08 lis 2021, 16:18

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: mania456 » 04 mar 2022, 16:49

Jestem bardzo ciekawa, czy wywiad fizjoterapeutyczny szczegółowo jest zapisywany w karcie pacjenta fizjoterapeutycznego? Ja przyznam szczerze, że nie wiedziałam, że taką kartę w takim gabinecie w ogóle się prowadzi. No, ale jeśli tak jest, to jest to bardzo dobra informacja dla pacjentów.



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: biznesowy12 » 15 mar 2022, 18:11

Mnie pomogła rehabilitacja w Gdańsku w Centrum Spine. Mam mało aktywny tryb życia, pracę przy biurku, nie uprawiam sportu. No i odbiło się to na moim zdrowiu. Kręgosłup zaczął mnie bardzo boleć, przez co zdecydowałem się na wizytę u specjalisty. Pokazano mi ćwiczenia oraz wykonano masaże. Dzięki temu teraz czuję się dużo lepiej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”