rehabilitacja i fizjoterapia

ODPOWIEDZ
Bodzio12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:37

rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Bodzio12 » 28 sie 2020, 10:00

Korzystaliście kiedyś z rehabilitacji lub fizjoterapii? Gdzie najlepiej się zapisać?



ede343
Zaawansowany użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:38

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: ede343 » 28 sie 2020, 10:04

Ja znam bardzo dobry ośrodek dla dzieci. Tutaj https://rehabilitacjadladzieci.net/ pracują sami doświadczeni specjaliści którzy prowadzą turnusy rehabilitacyjne dla dzieci oraz wykonują badania i plan leczenia dla rodziców. Bardzo dobrze wyposażony i nowoczesny ośrodek. Poczytaj o nich więcej na ich stronie.



Krasna
Zaawansowany użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:09

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Krasna » 31 sie 2020, 14:06

W krakowie mają dobrych takich lekarzy. Wystarczy szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł rehabilitacjami i masażami.



wikola
Zaawansowany użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: 27 lut 2020, 19:26
Podziękował: 1 raz

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: wikola » 14 gru 2020, 08:42

Przy urazach, problemach z kręgosłupem rehabilitacja to najważniejsza forma leczenia. Nie można jej pomijać w trakcie powrotu do sprawności. Nie ma znaczenia czy mieliśmy zabieg operacyjny czy nie. Oczywiście zakres rehabilitacji ustala lekarz indywidualnie. Jeśli mamy problemy z przemieszczaniem się, to możliwość odbywania rehabilitacji online w Carolina Medical Center to bardzo dobre rozwiązanie.



Rozula
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2020, 09:34

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Rozula » 17 gru 2020, 09:40

Orientujecie się jaki może być koszt za jedną wizytę u fizjoterapeuty?



Matt
Zaawansowany użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: 16 sie 2017, 09:19

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Matt » 17 gru 2020, 09:43

Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy w tym zakresie to polecam zajrzeć na stronę https://www.terapiaimpuls.pl/. To super specjaliści ;)



olajankowska
Zaawansowany użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2021, 21:20

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: olajankowska » 22 sty 2021, 14:30

Bardzo dobrymi opiniami cieszy się CM Gamma z warszawskiego Żoliborza. Pracujący tam specjaliści mają spore doświadczenie w kwestiach rehabilitacji, więc powinni CI pomóc zniwelować ból. Ich placówka mieści się na ulicy Broniewskiego. Co ważne do każdego podchodzi się tam indywidualnie, dobierając najlepsze metody ćwiczeń i zabiegów. Warto się tam zapisać, bo pomagają wyjść z kontuzji i urazów nawet osobom po poważnych wypadkach.



Awatar użytkownika
bergstrom
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2021, 11:40

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: bergstrom » 30 sty 2021, 11:42

Przed rehabilitacją dobrze jest udać się na wykonanie rezonansu magnetycznego. Rezonans magnetyczny to nieinwazyjne i nieszkodliwe badanie pozwalające na ocenę stanu wszystkich narządów wewnętrznych i tkanek.



voga
Zaawansowany użytkownik
Posty: 667
Rejestracja: 04 lut 2021, 21:18

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: voga » 14 lut 2021, 15:29

Wydaje mi się, że pierwszym krokiem powinna być wizyta u lekarza. Następnie dobrym rozwiązaniem może być prawdopodobnie zalecona przez niego rehabilitacja. Ja polecam rehabilitant Szczecin Znajdziecie tu bardzo dobrych lekarzy swojej specjalizacji, którzy na pewno będą wam w stanie pomóc



Tramwaj
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2021, 21:13

Re: rehabilitacja i fizjoterapia

Post autor: Tramwaj » 18 lut 2021, 13:33

W tym przypadku powiedzenie "znam ten ból" jest podwójnie prawdziwe. Mam takie problemy od dawna, właśnie plecy i kolana. Staram się wykonywać ćwiczenia, żyć zgodnie z poradami ze stron takich jak ta https://mojfizjoterapeuta.com.pl/ ale jest to ciężka sprawa. Jeden nieostrożny ruch i jest masakra...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”