Tanie strony internetowe

Korus90
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2022, 14:06

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: Korus90 » 27 sie 2022, 14:09

Jeśli prowadzicie stronę internetową na pewno przyda wam się narzędzie, które pomoże wam jej monitorowaniu. Namiary na taką aplikację znajdziecie na stronie internetowej https://monitweb.pl. Moim zdaniem świetnie się sprawdza.



notino
Posty: 8
Rejestracja: 04 wrz 2022, 11:08

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: notino » 04 wrz 2022, 11:11

jakayla.schowalter pisze:
22 lut 2022, 12:39
Zastanawiam się czy strona postawiona na wordpressie to dobry pomysł.
Wordpress to najpopularniejszy CMS na świecie. Statystyki pokazują, że 25% stron internetowych na świecie powstaje na tej platformie.



notino
Posty: 8
Rejestracja: 04 wrz 2022, 11:08

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: notino » 04 wrz 2022, 11:44

Jeśli jesteś zainteresowany poprawą pozycji swojej strony w rankingach wyszukiwarek, prowadzeniem biznesu e-commerce, prowadzeniem sklepu internetowego na swojej stronie lub po prostu przyjmowaniem poufnych informacji od swoich klientów, to potrzebujesz certyfikaty ssl . Google wykorzystuje certyfikat SSL jako czynnik pozycjonujący Twoją stronę w wyszukiwarkach, ponadto certyfikat zapewni, że przesyłane dane są chronione silnym algorytmem szyfrującym i nie będą dostępne dla osób trzecich do nieautoryzowanego wglądu.



Awatar użytkownika
OszustMatrymonialny
Zaawansowany użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 30 lis 2021, 09:53

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: OszustMatrymonialny » 06 wrz 2022, 13:53

Dobre linki tutaj dajecie!!! Takie strony internetowe to jest bardzo pomocna sprawa!!!
____________________________________
Tematy prac magisterskich - Rusycystyka



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1729
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: tandrys » 20 lis 2022, 16:00

Co rozumiesz przez "tanie" strony internetowe wordpress? Pytam, bo w niedalekiej przyszłości sam chcę stworzyć stronę dla mojej firmy i nie mam pojęcia jak wyglądają widełki cenowe u poszczególnych agencji. Fajnie, jeżeli ktoś tutaj napiszę coś więcej na temat cen za tworzenie stron.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: RunningMan » 05 gru 2022, 20:11

Jeśli chodzi o internet to każdy kto chce stworzyć wydajną stronę firmową powinien zakupić najtańsze domeny poczta też musi być i masa innych usług które razem stworzą wydajną strukturę. Na pewno pomocna będzie oferta https://www.ibe.pl bo oni zapewnią ci to wszystko i wiele ponad to. Dzięki nim dostaniesz najtańszą i najwydajniejszą strukturę.



Devil93
Zaawansowany użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 26 mar 2018, 11:38

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: Devil93 » 17 gru 2022, 13:25

Nie wiem, czy rzetelne oprogramowanie cms będzie tanie, dlatego na spokojnie to rozważcie, żebyście czasem nie żałowali. Dlatego każdy ma swoje jakieś problemy i ja na razie pod wieloma względami zerkam na to, co będzie sensowne, ale jeśli już sobie z tym wszystkim damy namiar, to będzie dla nas spoko pomysłem.



Mikołaj12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1261
Rejestracja: 26 mar 2021, 10:13
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: Mikołaj12 » 03 sty 2023, 13:22

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy na temat reklama w internecie . Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na stworzenie strony i sklepu internetowego dla mojego sklepu, długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniej formy reklamy.



Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3115
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: Keto77 » 08 sty 2023, 00:12

Witam, ja chciałabym poprawić wygląd swojej strony internetowej. Uważam, że strona powinna lepiej funkcjonować i bardziej współgrać z aplikacją. Co myślicie o tymhttps://ux-pm.pl/poziom-1 ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, które pomogą mi nawiązać współpracę z działem UX



danuta.sterecka
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2023, 16:14

Re: Tanie strony internetowe

Post autor: danuta.sterecka » 25 sty 2023, 16:28

Strona internetowa marki musi być przede wszystkim profesjonalnie wykonana. Takie usługi gwarantują specjaliści z firmy https://stroneria.pl/. Klienci na pewno docenią ich pracę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”