Praca w niemczech

ODPOWIEDZ
filipinka888
Zaawansowany użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 29 wrz 2018, 22:30

Re: Praca w niemczech

Post autor: filipinka888 » 22 lip 2019, 21:40

Praca w Niemczech dla kobiet na dobrych warunkach ostatnio widziałam jako Opiekunka do osób starszych. Warto zerknąć na https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ . Praca sprawdzona, idealne warunki no i kwota dobra za godzinę. Do tego wszystkiego ofert jest tak wiele, że tak naprawdę każdy znajdzie jakieś fajne lokum i fajną starszą kobietę do opieki.



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1701
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Praca w niemczech

Post autor: tandrys » 20 sie 2019, 11:39

No praca za granicą jest fajna ze względu na zarobki. Kilka lat temu wyjechałem do Guernsey i mój komfort życia się poprawił, ale musicie pamiętać o formalnościach bo jak sobie przypomnę jak na samym początku miałem uzyskać zwrot podatku z guernsey ile się musiałem nachodzić i nazałatwiać formalności to masakra. Dlatego jak wyjeżdżacie do innego kraju to polecam się dowiedzieć jak najwięcej żeby później nie pojawiły się jakieś niepotrzebne problemy i zmartwienia.



Andrzej77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2019, 10:46

Re: Praca w niemczech

Post autor: Andrzej77 » 18 wrz 2019, 17:33

Pracuje w niemczech i zastanawiam się jak uzyskać kindergeld. Może ktoś z Was wie jak można dostać takie świadczenie rodzinne kindergeld? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii.



Jared94
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2019, 23:30

Re: Praca w niemczech

Post autor: Jared94 » 29 wrz 2019, 04:34

Pamiętajcie o tym, że istnieje coś takiego jak pomoc prawna dla polaków w niemczech, jeśli tylko napotkaliście na nieuczciwych pracodawców, wyzysk, mobbing czy inne nadużycia, to walczcie o swoje!



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Praca w niemczech

Post autor: Kwiatkowsky » 19 lut 2020, 22:23

Zamiast tyrać na taśmie za grosze w kraju polecam skorzystać z oferty agencji http://www.faspacking.pl/pl/ która specjalizuje się w pracy na terenie Holandii. Załatwiają nie tylko legalną pracę ale także dowóz i zakwaterowanie na miejscu. Dzięki nim masz gwarancję że nikt cię nie oszuka i dostaniesz swoje ciężko zarobione pieniądze. Poza tym praca w ogrodnictwie w Holandii jest lepiej płatna niż w Niemczech.



kubeczek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 21 gru 2018, 10:22

Re: Praca w niemczech

Post autor: kubeczek » 26 lut 2020, 14:34

Jeśli chcecie jednak zostać w kraju, w JYSKU szukają ludzi. Dobre warunki finansowe i świetnie kierownictwo - moim zdaniem to świetna oferta.



gaston.witting
Posty: 4
Rejestracja: 06 mar 2020, 10:36

Re: Praca w niemczech

Post autor: gaston.witting » 06 mar 2020, 10:41

Praca za granicą jest na pewno komfortowa pod względem zarobkowym.



pomkas
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:18

Re: Praca w niemczech

Post autor: pomkas » 16 mar 2020, 19:32

Osobiście uważam, że u nas w kraju jest wystarczająco pracy aby nie musieć nigdzie wyjeżdzać



neporla
Zaawansowany użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:37

Re: Praca w niemczech

Post autor: neporla » 09 cze 2020, 14:49

Zgodzę się z tym, że pracy w naszym kraju nie brakuje. Jednak jak porównasz sobie zarobki u nas a poza granicami to rozbieżności są naprawdę ogromne. Dlatego moim zdaniem warto sobie przemyśleć takie rozwiązanie jak podjęcie pracy za granicą. Teraz coraz więcej osób decyduje się na pracę jako opiekunka osób starszych. Tutaj https://bravecare.pl/bezpieczna-praca/ czytałam jakiś czas temu. Niemcy naprawdę doceniają to zajęcie, więc można zarobić naprawdę fajne pieniądze. W Polsce za to samo zajęcie dostanie się zdecydowanie mniej.



shasho
Zaawansowany użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Praca w niemczech

Post autor: shasho » 29 cze 2020, 21:43

pomkas pisze:
16 mar 2020, 19:32
Osobiście uważam, że u nas w kraju jest wystarczająco pracy aby nie musieć nigdzie wyjeżdzać
Zgodzę się, ale nie każdy chce pracować za psie pieniądze. W Niemczech zarobisz dużo więcej niż w Polsce. Od czterech miesięcy zajmuję się opieką seniorów w Niemczech i szczerze mówiąc w życiu w Polsce tyle nie zarobiłabym i nie zarobię. Po znalezieniu pracy przez agencję https://nursecare24.pl/ i pracując na stanowisku opiekuna osób starszych jestem w stanie odłożyć równowartość dwóch Polskich najniższych krajowych miesięcznie.
Dodatkowo praca jest przyjemna, nikt Cię nie mobbinguje jak u nas.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”