Popularne niemieckie marki samochodów – przegląd

ODPOWIEDZ
karol3322
Zaawansowany użytkownik
Posty: 580
Rejestracja: 03 lip 2020, 15:08

Popularne niemieckie marki samochodów – przegląd

Post autor: karol3322 » 08 sie 2023, 10:22

Dzisiaj bardzo przypadkowo dowiedziałem się o https://carforfriend.pl/popularne-niemi ... -przeglad/ . Tak naprawdę to każdy kto przeczyta ten artykuł to na pewno bardzo dobrze zrobi. Sam ten artykuł przeczytałem bardzo dokładnie i naprawdę dowiedziałem się bardzo dużo bardzo interesujących informacji. Po prostu warto przeczytać ten artykuł.



midfield83
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2023, 14:15

Re: Popularne niemieckie marki samochodów – przegląd

Post autor: midfield83 » 08 sie 2023, 14:16

W stu procentach zgadzam się z moim przedmówcą. Widać, że jak najbardziej zna się na rzeczy i wie o czym pisze.
------------------------
Notariusz Tychy



milka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2018, 10:50

Re: Popularne niemieckie marki samochodów – przegląd

Post autor: milka » 08 sty 2024, 09:48

Jeśli chodzi o przeglądy pojazdów różnych marek to ja mogę zostawić namiar na Florex Stacja Kontroli Pojazdów Łódź. Firma Florex to zespół profesjonalistów, który oferuje kompleksowe usługi diagnostyczne. Doświadczona kadra i nowoczesny sprzęt diagnostyczny gwarantują rzetelność i terminowość. Nie zawiedziesz się.



Matt
Zaawansowany użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: 16 sie 2017, 09:19

Re: Popularne niemieckie marki samochodów – przegląd

Post autor: Matt » 27 lut 2024, 12:47

Warto pamiętać, że auto musi mieć katalizator, by było w pełni sprawne. W razie konieczności wymiany tego elementu warto zajrzeć na https://skupujemykatalizatory.pl/, gdzie można sprzedać starą część i nieco zaoszczędzić.



Rafik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:21

Re: Popularne niemieckie marki samochodów – przegląd

Post autor: Rafik » 10 kwie 2024, 16:34

Moje auto sprowadzałem nie z Niemiec, a Francji. Oczywiście, jak tylko przekroczyłem granicę to z miejsca odwiedziłem serwis lamborghini, aby sprawdzić, czy wszystko z samochodem jest w porządku. Na całe szczęście nic nie znaleźli, a autem jeździ mi się świetnie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”