Wózki widłowe I Paleciaki elektryczne

ODPOWIEDZ
karol3326778
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1562
Rejestracja: 05 sie 2020, 06:20

Wózki widłowe I Paleciaki elektryczne

Post autor: karol3326778 » 12 cze 2022, 09:12

Wczoraj dowiedziałem się o firmie http://stakerpol.pl . Na pewno z tej firmy skorzystam bo bardzo się opłaca.



Josek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: 09 cze 2021, 15:19

Re: Wózki widłowe I Paleciaki elektryczne

Post autor: Josek » 23 cze 2022, 09:01

Według mnie jeśli już zależy Ci na wysokiej jakości i bezpieczeństwie podczas realizacji poszczególnych prac przeładunkowych to warto zainwestować w porządny dźwig, czy suwnice. Tutaj mogę zdecydowanie polecić firmę Mipromet gdzie znajdziecie potrzebne systemy do podnoszenia ładunków, osprzęt, zawiesia, wciągniki i wiele innych w tym oczywiście żurawie i suwnice https://mipromet.pl/pl/3-zurawie-suwnice Pozdrawiam i mam nadzieję, że poszukiwania będą w pełni udane!



verona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:45

Re: Wózki widłowe I Paleciaki elektryczne

Post autor: verona » 28 lip 2022, 20:29

Skoro mówimy o wózkach powiedzcie mi proszę, czy lepiej by były one wyposażone w kółka obrotowe czy lepiej aby one nie były skrętne? Stoję przed takim wyborem i nie wiem na co się zdecydować



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Wózki widłowe I Paleciaki elektryczne

Post autor: kranik » 04 wrz 2022, 11:54

A czy wiecie, jak dokładnie są zbudowane takie wózki widłowe, na przykład te używane w Waszych firmach? Jednym z ich elementów są na przykład maszty do wózków widłowych. Te z kolei składają się z ramy wewnętrznej oraz z ramy zewnętrznej. Można wśród nich wyróżnić maszty simplex, duplex oraz najbardziej zaawansowane technologicznie maszty triplex. Z jakimi Wy mieliście do czynienia?



werka08
Zaawansowany użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: 30 sie 2019, 14:01

Re: Wózki widłowe I Paleciaki elektryczne

Post autor: werka08 » 01 paź 2022, 21:30

Dobrym wyborem w przypadku większości przedsiębiorstw, zwłaszcza tych mniejszych, jest wózek ręczny paletowy. Takie wózki są stosunkowo niedrogie, a mogą ułatwić codzienną pracę ma hali magazynowej, w sklepie itp. Jednym z warunków, jakie muszą zostać spełnione, aby móc używać takiego sprzętu, jest równa nawierzchnia miejsca, po którym mają się poruszać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”