Mieszkanie

ODPOWIEDZ
verona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:45

Re: Mieszkanie

Post autor: verona » 18 sie 2022, 20:50

Ja bym chciała się dowiedzieć jeśli chodzi zasiedzenie nieruchomości adwokat jaki jest polecany? Czy ktoś może miał styczność z taką sytuacją albo sam brał udział w rozprawie i mógłby mi polecić zaufaną osobę?



persefona
Zaawansowany użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 14 lip 2021, 06:53

Re: Mieszkanie

Post autor: persefona » 21 wrz 2022, 17:53

Wolę szukać nowego mieszkania niż na rynku wtórnym a jak zdecydujesz się jednak na nowe mieszkanie to rozejrzyj się na osiedlu Zakątek Harmonia, to kameralne osiedle na Białołęce, ceny widziałam tam jeszcze nie zwariowały



shasho
Zaawansowany użytkownik
Posty: 356
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Mieszkanie

Post autor: shasho » 27 wrz 2022, 11:29

Jak chcesz już kupić mieszkanie to polecam takie przynajmniej 2-3 pokojowe. Będziesz mieć więceje miejsca, a możesz zostawić np. dwie sypialnie i z 3 pokoju usunąć ściankę i zrobić kuchnię otwartą na salon z jadalnią. Super sprawa. Mnie agencja nieruchomości https://www.freedom-nieruchomosci.pl/ znalazła mieszkanie 60m2 w idealnej okolicy. Po małym remoncie zamieszkaliśmy tam i powiem Wam, że super się czujemy w tym metrażu, ale mniejszego byśmy nie chcieli.



Kasia 123
Zaawansowany użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 26 kwie 2021, 20:01

Re: Mieszkanie

Post autor: Kasia 123 » 17 lis 2022, 10:34

W okolicach Poznania można nabyć apartamenty https://villesolackie.pl/ Bardzo ładna okolica, apartamenty znajdują się w trzykondygnacyjnych budynkach. Przestronne wnętrza, jeśli ktoś poszukuje właśnie tego typu oferty, to warto się z nimi skontaktować.



paneka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 2933
Rejestracja: 15 kwie 2021, 17:45
Podziękował: 1 raz

Re: Mieszkanie

Post autor: paneka » 03 mar 2023, 14:46

W kwestii aranżacji i dodatków do szarego salonu wiele ciekawych i bardzo pomocnych informacji znajdziecie na stronie sklepu Libro Meble. Przygotowali oni doskonałą wskazówkę, która pomaga w aranżacji pomieszczeń i uniknięciu błędu. Poza wartościowymi informacjami znajdziecie tam wiele wysokiej jakości mebli Polskiego producenta. To świetne miejsce które warto odwiedzić.



Longles
Zaawansowany użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 13 paź 2022, 10:14

Re: Mieszkanie

Post autor: Longles » 02 sie 2023, 17:14

Eksmisji nie można dokonać bez wyroku sądowego, nawet jeśli niechciany lokator nie opłaca czynszu lub narusza regulamin wynajmu. Jeśli nie jesteś pewny to poczytaj kogo nie można eksmitować?



aniolekk
Zaawansowany użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 29 wrz 2018, 08:58

Re: Mieszkanie

Post autor: aniolekk » 04 sie 2023, 12:20

Witaj! Jeżeli szukasz skuteczny adwokat jazda po alkoholu, skonsultuj się z ekspertem prawnym. Bedzie łatwiej znaleźć najlepsze rozwiązanie.



Awatar użytkownika
ruecker.fanny
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2023, 14:59

Re: Mieszkanie

Post autor: ruecker.fanny » 08 sie 2023, 15:00

Każdy, kto chce sprzedać mieszkanie, wolałby, aby kwota końcowa była jak najwyższa. Może jednak wiązać się to z długim czasem oczekiwania na potencjalnego nabywcę. Odpowiednie przygotowania pozwolą na szybsze dotarcie do osób zdecydowanych. Jakie aspekty składają się dobrze opracowane ogłoszenie?



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1697
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Mieszkanie

Post autor: bananana » 09 sie 2023, 11:59

W moim przypadku szukałem mieszkania w dobrej lokalizacji pod Warszawą. Mieszkanie, które znalazłem jest naprawdę bardzo atrakcyjne. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zajrzyjcie tutaj https://slawbud.pl/zakonczone-inwestycje/ a moim zdaniem nie pożałujecie.



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Mieszkanie

Post autor: zollozollo » 14 sie 2023, 11:57

Jeśli ktoś rozważa zakup mieszkania na nowym osiedlu w Krakowie, polecam zapoznać się z ofertą firmy Fronton. Ich realizacje są naprawdę imponujące. Ja sam zamierzam w najbliższym czasie nawiązać z nimi współpracę. Możecie rzucić okiem na ich portfolio: https://www.fronton.pl/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”