Własny biznes rolnictwo

ODPOWIEDZ
agusia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 20 maja 2018, 18:03

Własny biznes rolnictwo

Post autor: agusia » 11 sty 2021, 13:01

Ja postawiłam na rolnictwo i całkiem nieźle mi się rozwija. Oczywiście trzeba mieć wszystko pod kontrolą i nie ma tak jak w normalnej pracy, że wracasz do domu po niej i odpoczywasz. Non stop coś trzeba robić. Właśnie będę części musiała zamówić do ciągnika, bo bez niego ani rusz. Widziałam dobry wybór na stronie tego sprzedawcy https://www.dojczfar.pl/agrotron . Ma wszystko, czego potrzeba i w świetnych cenach.



olga99
Posty: 16
Rejestracja: 22 gru 2020, 00:19

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: olga99 » 11 sty 2021, 13:13

Mój mąż jest rolnikiem, ale teraz też zajmuję się obróbką drewna. Ostatnio zakupił nawet rewelacyjną frezarkę do pni drzew do wiertnicy z https://alltech-shop.eu/ i jest z niej bardzo zadowolony. Dała mu ona bardzo dużo nowych możliwości.



Awatar użytkownika
marvin.diana
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2021, 14:54

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: marvin.diana » 11 sty 2021, 14:58

Czy korzystaliście z dostępnych rządowych dofinansowań?



Awatar użytkownika
Mishel
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2021, 22:00

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: Mishel » 11 sty 2021, 22:02

Ja też chcę od dłuższego czasu założyć własny biznes, możemy o tym porozmawiać



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: nocnykrolisalive » 19 sty 2021, 16:19

Skądś kojarzę tę nazwę firmy, którą wymieniłeś - pewnie od znajomego rolnika. Lubię z nim rozmawiać o branży i rozwiązaniach, bo wbrew temu, co może się niektórym wydawać - w rolnictwie jest obecna naprawdę zaawansowana technologia i świetne maszyny. Możesz zerknąć na forum agrofoto na którym dowiecie się więcej o turkuć podjadek - naprawdę polecam!



LineXpl
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:25

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: LineXpl » 19 sty 2021, 20:26

Jeśli chodzi o własny biznes, to moim zdaniem najważniejsza jest reklama.
------------------------------------------------------------
prywatny detektyw Pruszków



FafiQ32
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2021, 23:01

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: FafiQ32 » 19 sty 2021, 23:02

Jak najbardziej zgadzam się z moim przedmówcą. Promowanie w sieci to serio super sprawa!
-----------------------------------------------------------
Detektyw Warszawa



Madka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:49

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: Madka » 23 lut 2021, 18:44

Teraz podobno duże zmiany w rolnictwie, zmiany związane z ZUS i to niestety na niekorzyść rolników. No ale z tym się nie wygra... W biznesie tak to już bywa. Zatrudniacie może pracowników? Podejrzewam, że tak właśnie będzie, a pracownik to duży koszt, nie tylko wypłata. Tak na stronie https://www.portalkadrowy.pl/kalkulator ... 19619.html można policzyć sobie koszty ZUSu.



kranik
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1494
Rejestracja: 21 lip 2018, 12:38

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: kranik » 28 mar 2021, 11:41

Jeśli zamierzacie prowadzić własny biznes właśnie w tej branży, to na pewno przydadzą wam się jakieś profesjonalne maszyny i urządzenia rolnicze, takie jak na przykład dmuchawa ssąco-tłocząca. Taka maszyna służy głównie do transportu zboża w magazynach. Wykorzystywana jest do transportowania ziarna poziomego na odległość oraz ziarna pionowego na wysokość. Z tego, co wiem, to bardzo fajne dmuchawy oferuje firma Dozamech, która na rynku działa już od ponad 20 lat :)



Awatar użytkownika
ikris
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2021, 11:52

Re: Własny biznes rolnictwo

Post autor: ikris » 14 kwie 2021, 11:57

Zdecydowanie dobre maszyny to podstawa w tym biznesie. Są elementy, które nagminnie się zużywają i wymagają naprawy. W takim wypadku dobrze mieć sprawdzone żródło z częściami do takich maszyn.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”