nowe inwestycje

ODPOWIEDZ





monomes1
Zaawansowany użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 12 paź 2017, 13:08

Re: nowe inwestycje

Post autor: monomes1 » 25 cze 2020, 09:39

Wydaje mi się, że przede wszystkim poza inwestowaniem bardzo ważne jest także oszczędzanie pieniędzy. Dzięki temu, że będziecie to robić regularnie, na pewno po jakimś czasie będzie was stać na dużo poważniejsze inwestycje



CzarekKa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 14 mar 2019, 08:56

Re: nowe inwestycje

Post autor: CzarekKa » 01 lip 2020, 16:47

Realizując dużą inwestycję budowlaną, warto jest zlecić sporządzenie dokładnych ekspertyz http://awariebudowlane.pl/ekspertyzy-budowlane-warszawa w miejscu budowy. Ekspertyzy oraz opinie techniczne wykonywane są na potrzeby administracyjne i sądowe, a także w innych celach niezbędnych z punktu widzenia podmiotu zamawiającego. Dzięki nim możemy być pewni, że prace nad inwestycją będą przebiegać bezpiecznie i wydajnie.



kaermoren
Zaawansowany użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:20
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: nowe inwestycje

Post autor: kaermoren » 22 sie 2020, 08:00

Surowce? Tak, super temat, ale znaczenie ma znajomość rynku, a to nie to, jak inni reagują na zmiany rynkowe. W systemie XTB macie sporo mozliwości, naprawdę warto inwestować. Na start macie demo wiec mozna poprobować sobie.



Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 213
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: nowe inwestycje

Post autor: Kropkanadi » 03 wrz 2020, 10:57

Są różne sposoby na oszczędzanie. Moim zdaniem nie ma sensu wkładać kasy do przysłowiowej skarpety, tylko trzeba pomnażać pieniądze. Oczywiście podstawą jest mądre inwestowanie. Zanim zdecydujecie się na coś to warto dobrze przeczytać warunki umowy.



tandrys
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1725
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:27
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: nowe inwestycje

Post autor: tandrys » 24 wrz 2020, 19:05

Z tego co widzę wspominaliście temat kryptowalut jako inwestycje. Jestem całkiem zielony w tym temacie i dopiero ze strony https://cryptoprofit.pl/ trochę więcej się dowiedziałem o co w ogóle chodzi i jak zacząć tylko pytanie mam do kogoś, kto zna się na rzeczy - na początek ile proponujecie zainwestować? Wiadomo, że nie całe oszczędności, ale mniej więcej ile, 20%, 30%?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”