nowe inwestycje

ODPOWIEDZ
matusiaka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 29 lut 2020, 23:28

Re: nowe inwestycje

Post autor: matusiaka » 29 paź 2020, 21:43

Mnie bardzo ciekawią rynki wschodzące w BTChttp://www.bot-bitcoin.com/ . Choć stopień ryzyka jest stosunkowo wysoki, to specjaliści przewidują, że wkrótce to się unormuje, ja już inwestuję od kilku lat i jestem zadowolona



kaermoren
Zaawansowany użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:20
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: nowe inwestycje

Post autor: kaermoren » 08 lis 2020, 12:48

a moze XTB ? U nich macie wszystkie istotne rozwiązania, a dalej to już kwestia pracy nad dalszym rozwijaniem umiejętności. Na start radze unich z dema skorzystac



spongebobb
Zaawansowany użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 10:09

Re: nowe inwestycje

Post autor: spongebobb » 06 gru 2020, 16:24

Ja inwestowałam własnie w systemie XTB, super sprawa. Da się naprawde zarobić fajne pieniadze. Akurat do walki z inflacją to wystarczy sama lokata, ale jak rozumiem, chodzi o inwestowanie na poważnie, prawda?



Kropkanadi
Zaawansowany użytkownik
Posty: 213
Rejestracja: 09 paź 2019, 16:08

Re: nowe inwestycje

Post autor: Kropkanadi » 07 sty 2021, 10:06

Myślę, że dobrym rozwiązaniem są fundusze inwestycyjne. Ze względu na to, że lokaty są bardzo nisko oprocentowane bardziej opłaca się skorzystać z funduszy. Do inwestowania nie trzeba mieć wiedzy - specjaliści zajmują się tym za inwestora. Zobaczcie ofertę funduszy na stronie Generali Investments. Tam znajdziecie sporo produktów finansowych, które pozwolą Wam pomnożyć pieniądze.



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: nowe inwestycje

Post autor: Kwiatkowsky » 09 lut 2021, 20:22

Ja podchodzę do inwestycji bardzo ostrożnie i dlatego nie kupuję akcji ani kryptowalut tylko skupiam się na atrakcyjnych nieruchomościach. Obecnie skupiam się na Krakowie bo trafiłem na atrakcyjną ofertę https://dom-bud.pl/Inwestycje/ul-powstancow-os-piastow/ i wiem że jak pandemia minie i turyści z studentami wrócą to będzie zyskowne przedsięwzięcie. Ceny nieruchomości nie spadną i każdy o tym wie.



voga
Zaawansowany użytkownik
Posty: 667
Rejestracja: 04 lut 2021, 21:18

Re: nowe inwestycje

Post autor: voga » 15 lut 2021, 08:40

Też zauważyliście, że coraz więcej osób myśli przyszłościowo i decyduje się na inwestowanie swoich pieniędzy? Ja dość długo zastanawiałam się nad tym, w co inwestować, aby dobrze na tym wyjść. Postawiłam na nieruchomości. Zdecydowanie mieszkania inwestycyjne Kołobrzeg były tutaj strzałem w dziesiątkę.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: nowe inwestycje

Post autor: RunningMan » 02 mar 2021, 20:48

Jeśli chodzi o inwestycje to obecnie rynek nie ma wiele do zaoferowania przynajmniej jeśli chodzi o bezpieczne inwestycje. Warto pomyśleć w takim razie o IKZE czyli Indywidualnym koncie zabezpieczenia emerytalnego. Wpłacasz swoje nadwyżki na taki fundusz i nie dość że masz większą emeryturę to masz dodatkowy zarobek bo możesz liczyć na duże odliczenia w podatku PIT. Wszystko wyjaśnią ci specjaliści z funduszu.



lexa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 18 sie 2019, 08:41
Podziękował: 1 raz

Re: nowe inwestycje

Post autor: lexa » 04 mar 2021, 18:51

A nie lepiej postawić na skuteczne oszczędzanie pieniędzy ? Co? Moim zdaniem tak... Bo w końcu trzeba zapewnić sobie jakąś przyszłość sobie i dzieciom. Na pewno też warto tłumaczyć dzieciom, że pieniądze nie rosną na drzewach.



baciak
Zaawansowany użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 29 gru 2017, 12:26

Re: nowe inwestycje

Post autor: baciak » 04 mar 2021, 22:03

Cóż mogę powiedzieć tylko jedno, ze warto zainwestować dodatkowo w ikze rozliczenie pit przynajmniej wiecie ile kasy wam przysluguje



froce
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2021, 11:48

Re: nowe inwestycje

Post autor: froce » 05 mar 2021, 11:50

a co sądzicie o inwestycji w złoto?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”