Restauracja Warszawa

sylviasz
Zaawansowany użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: 30 wrz 2019, 09:58

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: sylviasz » 30 wrz 2019, 18:12

To jak już dzielimy się namiarami na sprawdzone restauracje nie tylko z Warszawy to ja polecam Tarasy Gubałówka w Zakopanem. Byłam tam już kilka razy i jestem zachwycona nie tylko jakością serwowanych potraw ale też widokiem jaki się stamtąd rozciąga. Jak kochacie góry i dobre, regionalne potrawy to nie ma opcji żeby się tam nie wybrać :)



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: Kwiatkowsky » 03 paź 2019, 01:28

Jeśli szukasz restauracji w Warszawie to polecam zapoznać się z tą stroną a zwłaszcza wyszukiwarką https://gdziezdziecmi.pl/ bo pomaga znaleźć ciekawe atrakcje na terenie Warszawy w tym restauracje. Dzięki niej przede wszystkim znajdziecie miejsca gdzie można zabrać dzieci i spędzić z nimi miło czas. Znajdziesz miejsca zarówno dla dzieci jak i dorosłych więc spróbuj.



vivon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 03 paź 2019, 10:06

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: vivon » 17 paź 2019, 17:15

sylviasz też miałem okazję już kilka razy jeść w tych tarasach gubałówka https://restauracjepkl.pl/zakopane/rest ... gubalowka/. Faktycznie mają bardzo smaczną kuchnię. Takiej kwaśnicy czy kotleta bacowskiego to ze świecą szukać w całym Zakopanem :)



Awatar użytkownika
reilly.kyle
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2019, 17:56

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: reilly.kyle » 22 paź 2019, 18:02

Również szukam restauracji ale w Poznaniu. Chciałabym zaprosić moich klientów na duży obiad z deserem i alkoholem w przestronnej restauracji w hotelu.



sama
Zaawansowany użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:16

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: sama » 24 paź 2019, 09:33

Hej, a słyszeliście, że w Warszawie otworzyła się nowa restauracja? Nazywa się Leila i serwuje dania arabskie. Znajdziecie tam mutabal, tabuleh, yalanji oraz cudowne baba ganoush . Oczywiście nic Wam to może nie mówić, dlatego na stronie lokalu macie wszystko wyjaśnione. Wege również dobrze będą się tam czuć ;) .



Bodzio12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:37

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: Bodzio12 » 10 lis 2019, 16:20

Jeśli chcecie miło spędzić czas super restauracji to polecam Najlepsze steki w Warszawie to jest świetna restauracja gdzie można dobrze i smacznie zjeść. Na stronie macie menu oraz możecie też zarezerwować miejsce. Polecam.



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: zollozollo » 22 lis 2019, 14:14

Niedaleko, w Międzyborowie jest taka swojska restauracja Gary Mamy. Znakomite jedzenie w dobrych cenach https://www.garymamy.pl Byłem tam już kilkakrotnie i co jakiś czas wracam, bo wiem, że warto.



RunningMan
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1070
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:37

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: RunningMan » 10 gru 2019, 23:50

A może zamiast restauracji w Warszawie wybierzesz opcję cateringu tutaj https://cateringowy.com/ Realizują zamówienia od firm jak i klientów indywidualnych a teraz przed świętami masz szansę wykorzystać ich możliwości i zlecić im przygotowanie potraw na święta. Na pewno będziesz z nich zadowolony a potrawy pozytywnie zaskoczą smakiem i ceną.



pucio
Zaawansowany użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 25 maja 2019, 06:15

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: pucio » 14 sty 2020, 08:36

Restauracji w Warszawie jest dużo dlatego też ciężko jest czasami zdecydować do której warto się wybrać. Z racji, że ja lubię smakować czy próbować różności jeśli chodzi o kuchnię. Dlatego też tak staram się dobierać restaurację w których to mogę skosztować czegoś innego. I tak trafiłam do Garo Sushi w Fort Służew gdzie miałam okazję posmakować rewelacyjne sushi, coś niesamowitego. jest to miejsce w którym posmakujecie również inne dania z kuchni japońskiej, które są także bardzo smaczne



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Restauracja Warszawa

Post autor: zollozollo » 11 mar 2020, 13:15

Niedaleko, bo w Międzyborowie jest restauracja Gary Mamy. Mają znakomite swojskie jedzonko, my tam jeździmy w weekendy na obiady.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”