Program zawodów:
KOSZYKÓWKA
00:00 - 21:00, faza grupowa, mężczyźni
turniej mężczyzn
00:00 - 21:00, faza grupowa, mężczyźni
turniej mężczyzn
00:45 - 00:00, faza grupowa, kobiety
turniej kobiet
17:15 - 00:30, faza grupowa, kobiety
turniej kobiet
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
00:00 - 02:00, finał, mężczyźni
62 kg
15:00 - 19:00, grupa B, kobiety
63 kg
15:00 - 19:00, grupa B, mężczyźni
69 kg
20:30 - 22:30, finał, kobiety
63 kg
PIŁKA WODNA
00:30 - 02:50, faza grupowa, mężczyźni
turniej mężczyzn
14:00 - 19:00, faza grupowa, kobiety
turniej kobiet
HOKEJ NA TRAWIE
00:30 - 03:30, faza grupowa, kobiety
turniej kobiet
15:00 - 01:00, faza grupowa, mężczyźni
turniej kobiet
PIŁKA RĘCZNA
00:50 - 04:20, faza grupowa, kobiety
turniej kobiet
14:30 - 23:10, faza grupowa, mężczyźni
turniej mężczyzn
16:30 - 18:00, gr. B (GER-POL), mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
SIATKÓWKA HALOWA
01:30 - 05:20, faza grupowa, kobiety
turniej kobiet
14:30 - 21:45, faza grupowa, mężczyźni
turniej mężczyzn
22:05 - 23:50, gr. B (Polska-Iran), mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
PŁYWANIE
03:00 - 05:00, półfinały, kobiety (z udziałem Polaków)
200 m st. zm.
03:00 - 05:00, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
200 m st. mot.
03:00 - 05:00, finał, kobiety
100 m st. klas.
03:00 - 05:00, finał, kobiety
100 m st. grzb.
03:00 - 05:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
200 m st. dow.
03:00 - 05:00, półfinały, kobiety
200 m st. dow.
03:00 - 05:00, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
100 m st. grzb.
18:00 - 19:40, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
100 m st. dow.
18:00 - 19:40, eliminacje, kobiety
200 m st. mot.
18:00 - 19:40, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
4x200 m st. dow.
18:00 - 19:40, eliminacje, mężczyźni
200 m st. klas.
WIOŚLARSTWO
13:30 - 16:50, ćwierćfinały, kobiety
Jedynka
13:30 - 16:50, półfinały, kobiety (z udziałem Polaków)
Dwójka podwójna
13:30 - 16:50, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
Dwójka podwójna
13:30 - 16:50, ćwierćfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
Jedynka
13:30 - 16:50, półfinały, mężczyźni
Czwórka bez sternika wagi lekkiej
13:30 - 16:50, półfinały, mężczyźni
Dwójka bez sternika
13:30 - 16:50, półfinały, kobiety (z udziałem Polaków)
Dwójka podwójna wagi lekkiej
13:30 - 16:50, półfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
Dwójka podwójna wagi lekkiej
ŁUCZNICTWO
14:00 - 18:00, 1/16 finału, kobiety (z udziałem Polaków)
indywidualnie
14:00 - 18:00, 1/32, mężczyźni
indywidualnie
14:00 - 18:00, 1/32, kobiety (z udziałem Polaków)
indywidualnie
14:00 - 18:00, 1/32, mężczyźni
indywidualnie
20:00 - 22:40, 1/16 finału, mężczyźni
indywidualnie
20:00 - 22:40, 1/16 finału, kobiety (z udziałem Polaków)
indywidualnie
20:00 - 22:40, 1/32, mężczyźni
indywidualnie
20:00 - 22:40, 1/32, kobiety (z udziałem Polaków)
indywidualnie
SZERMIERKA
14:00 - 19:15, eliminacje, mężczyźni
szpada ind.
14:00 - 19:15, ćwierćfinały, mężczyźni
szpada ind.
21:00 - 23:35, półfinały, mężczyźni
szpada ind.
21:05 - 23:35, finał, mężczyźni
szpada ind.
STRZELECTWO
14:00 - 17:00, eliminacje, kobiety (z udziałem Polaków)
pistolet sportowy 25 m
20:30 - 21:30, finał, kobiety (z udziałem Polaków)
pistolet sportowy 25 m
TENIS STOŁOWY
15:00 - 19:00, ćwierćfinały, kobiety (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
21:00 - 03:30, ćwierćfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
JUDO
15:00 - 16:45, eliminacje, mężczyźni
81 kg
15:00 - 16:45, eliminacje, kobiety
63 kg
17:00 - 18:00, ćwierćfinały, mężczyźni
81 kg
17:00 - 18:00, ćwierćfinały, kobiety
63 kg
20:30 - 22:15, półfinały - repesaże, kobiety
63 kg
20:30 - 22:15, półfinały - repesaże, mężczyźni
81 kg
22:30 - 23:10, finał, mężczyźni
81 kg
22:30 - 23:10, finał, kobiety
63 kg
JEŹDZIECTWO
15:00 - 17:32, skoki - finał druż., kobiety/mężczyźni
wkkw druż.
19:00 - 19:56, skoki - finał ind., kobiety/mężczyźni
wkkw ind.
TENIS
15:35 - 04:00, 2. runda, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
15:45 - 04:00, ćwierćfinały, mężczyźni (z udziałem Polaków)
gra podwójna
15:45 - 04:00, ćwierćfinały, kobiety
gra podwójna
15:45 - 04:00, 2. runda, kobiety
gra podwójna
15:45 - 04:00, 3. runda, kobiety (z udziałem Polaków)
gra pojedyncza
RUGBY 7
16:00 - 19:00, faza grupowa, mężczyźni
turniej mężczyzn
21:00 - 00:00, faza grupowa, mężczyźni
turniej mężczyzn
BOKS
16:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
60 kg
16:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
75 kg
16:00 - 18:00, eliminacje, mężczyźni
+91 kg
22:00 - 00:00, eliminacje, mężczyźni
60 kg
22:00 - 00:00, eliminacje, mężczyźni (z udziałem Polaków)
75 kg
22:00 - 00:00, eliminacje, mężczyźni
+91 kg
ŻEGLARSTWO
18:00 - 22:30, dzień 2., mężczyźni (z udziałem Polaków)
RS:X
18:00 - 22:30, dzień 2., mężczyźni (z udziałem Polaków)
Laser
18:00 - 22:30, dzień 2., kobiety
Laser Radial
18:00 - 22:30, dzień 2., kobiety (z udziałem Polaków)
RS:X
18:00 - 22:30, dzień 1., mężczyźni
Finn
SIATKÓWKA PLAŻOWA
18:00 - 19:00, POL (Brzostek/Kołosińska) - RUS, kobiety (z udziałem Polaków)
turniej kobiet
22:30 - 23:30, POL (Fijałek/Prudel) - NED, mężczyźni (z udziałem Polaków)
turniej mężczyzn
PIŁKA NOŻNA
18:00 - 01:00, faza grupowa, kobiety
turniej
KAJAKARSTWO GÓRSKIE
18:30 - 19:06, półfinał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-1
20:10 - 20:40, finał, mężczyźni (z udziałem Polaków)
C-1
GIMNASTYKA SPORTOWA
21:00 - 23:15, finał, kobiety
zawody drużynowe
SKOKI DO WODY
21:00 - 22:15, finał, kobiety
skoki z wieży 10 m synch.
IO Rio 2016 - dzień piąty 09.08.2016
Re: IO Rio 2016 - dzień piąty 09.08.2016
Gimnastyka sportowa - drużynowo - kobiety:
1. USA
2. Rosja
3. Chiny
Kajakarstwo górskie - C 1 ind. - mężczyźni:
1. Denis Gargaud Chanut (Francja)
2. Matej Benus (Słowacja)
3. Takuya Haneda (Japonia)
Skoki do wody - 10 m wieża - kobiety synchr:
1. Ruolin Chen, Huixia Liu (Chiny)
2. Hoong Cheong, Pandelela Rinong Pang (Malezja)
3. Meaghan Benfeito, Roseline Filion (Kanada)
1. USA
2. Rosja
3. Chiny
Kajakarstwo górskie - C 1 ind. - mężczyźni:
1. Denis Gargaud Chanut (Francja)
2. Matej Benus (Słowacja)
3. Takuya Haneda (Japonia)
Skoki do wody - 10 m wieża - kobiety synchr:
1. Ruolin Chen, Huixia Liu (Chiny)
2. Hoong Cheong, Pandelela Rinong Pang (Malezja)
3. Meaghan Benfeito, Roseline Filion (Kanada)
Re: IO Rio 2016 - dzień piąty 09.08.2016
Jeździectwo - skoki drużynowo:
1. Francja
2. Niemcy
3. Australia
Jeździectwo - skoki ind.
1. Michael Jung (Niemcy)
2. Astier Nicolas (Francja)
3. Phillip Dutton (USA)
Szermierka - szpada - mężczyźni ind:
1. Sangyoung Park (Korea Pd)
2. Geza Imre (Węgry)
3. Gauthier Grumier (Francja)
Judo - koiety - 63 kg:
1. Tina Trstenjak (Słowacja)
2. Clarisse Agbegnenou (Francja)
3. Anicka Van Emden (Holandia)
3. Yarden Gerbi (Izrael)
Judo - mężczyźni - 81 kg:
1. Khasan Khalmurzaev (Rosja)
2. Travis Stevens (USA)
3. Sergiu Toma (ZEA)
3. Takanori Nagase (Japonia)
1. Francja
2. Niemcy
3. Australia
Jeździectwo - skoki ind.
1. Michael Jung (Niemcy)
2. Astier Nicolas (Francja)
3. Phillip Dutton (USA)
Szermierka - szpada - mężczyźni ind:
1. Sangyoung Park (Korea Pd)
2. Geza Imre (Węgry)
3. Gauthier Grumier (Francja)
Judo - koiety - 63 kg:
1. Tina Trstenjak (Słowacja)
2. Clarisse Agbegnenou (Francja)
3. Anicka Van Emden (Holandia)
3. Yarden Gerbi (Izrael)
Judo - mężczyźni - 81 kg:
1. Khasan Khalmurzaev (Rosja)
2. Travis Stevens (USA)
3. Sergiu Toma (ZEA)
3. Takanori Nagase (Japonia)
Re: IO Rio 2016 - dzień piąty 09.08.2016
Strzelectwo - pistolet pneumatyczny 25 m - kobiety:
1. Anna Korakaki (Grecja)
2. Monika Karsch (Niemcy)
3. Heidi Diethelm Gerber (Szwajcaria)
POdnoszenie ciężarów - kobiety - 63 kg:
1. Wei Deng (Chiny)
2. Hyo Sim Choe (Korea Pn)
3. Karina Goricheva (Kazachstan)
Podnoszenie ciężarów - mężczyzni - 69 kg:
1. Zhiyong Shi (Chiny)
2. Daniyar Ismaylov (Turcja)
3. Izzat Artykov (Kirgizja)
1. Anna Korakaki (Grecja)
2. Monika Karsch (Niemcy)
3. Heidi Diethelm Gerber (Szwajcaria)
POdnoszenie ciężarów - kobiety - 63 kg:
1. Wei Deng (Chiny)
2. Hyo Sim Choe (Korea Pn)
3. Karina Goricheva (Kazachstan)
Podnoszenie ciężarów - mężczyzni - 69 kg:
1. Zhiyong Shi (Chiny)
2. Daniyar Ismaylov (Turcja)
3. Izzat Artykov (Kirgizja)
-
- Zaawansowany użytkownik
- Posty: 938
- Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
- Podziękował: 1 raz
- Otrzymał podziekowań: 1 raz
Re: IO Rio 2016 - dzień piąty 09.08.2016
Moje dzieciaki oglądały igrzyska z wielkim zaciekaniem. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać ich zainteresowanie sportem, kupiliśmy szarfy gimnastyczne i zaczęliśmy z nimi ćwiczyć w wolnych chwilach. Teraz wolny czas spędzamy aktywnie i wszystkim wyszło to na dobre.