KURS NA INSTRUKTORA FITNESS!

ODPOWIEDZ
wojtekguzior98
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2021, 10:49

KURS NA INSTRUKTORA FITNESS!

Post autor: wojtekguzior98 » 30 mar 2021, 11:00

Kurs Instruktora Fitness przygotowuje kursantów do pracy w klubach, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli). Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia.

Fitness to obecnie nie tylko skakanie w rytm muzyki tak jak się niektórym kojarzy. Jest to szeroka gama przyrządów i przyborów wykorzystywanych w trakcie ćwiczeń przy dobrej muzyce. Odpowiedni dobór tempa, rodzaju treningu czy wykorzystania sprzętu odgrywa decydującą rolę w uzyskaniu oczekiwanych efektów.

Z roku na rok powstaje coraz więcej klubów fitness i siłowni, gdzie potrzeba Instruktorów, którzy nie będą się bali poprowadzić zajęć dla grupy. Powstają coraz nowe programy ćwiczeniowe, tak aby zachęcić klienta i dać możliwość wyboru najlepszej formy aktywności dla siebie.

Lubisz aktywność fizyczną i chcesz zarażać nią innych? Przyjdź na nasz kurs Instruktora Fitness i dołącz do najlepszych!

Instruktor Rekreacji Ruchowej (IRR):
Część specjalistyczna: 990zł.
Część ogólna: 200zł.
Łącznie: 1190zł.

Instruktor Sportu (IS):
Część specjalistyczna: 1190zł.
Część ogólna: 200zł.
Łącznie: 1390zł.

Z opłaty za część ogólną zwolnieni są absolwenci szkół wyższych (wychowanie fizyczne lub turystyka i rekreacja), osoby które ukończyły część ogólną kursu instruktora rekreacji ruchowej lub sportu i osoby posiadające już legitymację instruktorską.
Po ukończeniu kursu na Instruktora Fitness każdy kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz legitymację plastikową (jest możliwość wyrobienia legitymacji papierowej w formie książeczki), która wydawana jest przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Centrum Kształcenia Kadr Sportowych.
Link do strony: https://kursybp.pl/onasODPOWIEDZ

Wróć do „Fitness”