Jaki sprzęt do siłowni domowej

ODPOWIEDZ
Calineczka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1401
Rejestracja: 16 gru 2018, 15:00

Re: Jaki sprzęt do siłowni domowej

Post autor: Calineczka » 27 cze 2019, 13:51

Domowa siłownia to bardzo fajna sprawa i jeśli urządzimy ją dobrze to na pewno będzie nam służyła długi czas. Warto od razu jest zainwestować i położyć specjalne maty gumowe https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/ które z pewnością znacznie będą dbały o nasze bezpieczeństwo.



hajon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 06 lis 2018, 18:33

Re: Jaki sprzęt do siłowni domowej

Post autor: hajon » 31 lip 2019, 08:53

Ah jeszcze żeby mieć miejsce w domu na taką siłkę... ja nie mam, ale na szczęście mam siłownię z prawdziwego zdarzenia na mojej ulicy, spacerkiem sobie chodzę. I kumpli nowych się poznało dzięki temu. Doradzić się można, jakieś nowinki "sprzedadzą" zawsze. Na przykład mi jeden kumpel polecił krem na popękane dłonie, afterworkout. Zamówiłem w sieci sobie i potwierdzam działanie, dobrze się sprawdza przy intensywnych treningach.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Jaki sprzęt do siłowni domowej

Post autor: nocnykrolisalive » 31 lip 2019, 17:47

Ja chce stworzyć własną siłownie u siebie w domu, znalazłam nawet dużo ciekawego sprzętu na stronie tego sklepu : http://www.marbo-sport.pl/product-pol-2 ... g-HMS.html Jest to bardzo interesująca oferta z wieloma przyrządami, które z pewnością przydadzą się każdemu. Myślę, że warto tam zajrzeć i przekonać się samemu :)



Ksiażkowa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 13 kwie 2019, 14:37

Re: Jaki sprzęt do siłowni domowej

Post autor: Ksiażkowa » 08 sie 2019, 09:48

Pytanie, jaką masz powierzchnie do zagospodarowania. Bo ja mam kawalerkę i postawienie ławeczki itp u mnie nie wchodziło w grę. A miejsce miało być i trzeba było znaleźć rozwiązanie. Ze swojej strony mogę polecić drabinkę gimnastyczną — model Winner Black od BenchK. W zestawie jest ławeczka, drążek itp. I wszystko zamontowane na jednej ścianie, zobacz - https://benchk.com/sklep-shop/drabinki- ... ner-black/




Awatar użytkownika
remis9
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:06

Re: Jaki sprzęt do siłowni domowej

Post autor: remis9 » 12 sie 2019, 10:13

Jakie sprzęty do siłowni domowej kupić dla osoby, która jest początkująca?



Ksiażkowa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 13 kwie 2019, 14:37

Re: Jaki sprzęt do siłowni domowej

Post autor: Ksiażkowa » 20 sie 2019, 16:18

remis9 pisze:
12 sie 2019, 10:13
Jakie sprzęty do siłowni domowej kupić dla osoby, która jest początkująca?
Tu nie chodzi o sprzęt a o częstotliwość ćwiczeń. Można kupić rower biegowy, bieżnie. Ale osoba początkująca musi zaczynać od niewielkich treningów. Regularnych i większych. Nie ma znaczenia co to będzie za sprzęt. Tak jak wspomniałam ja mam drabinkę gimnastyczna od BenchK i początkowo ćwiczyłam 15 minut, teraz 1 godzinę i ćwiczenia są urozmaicone — inne na inne partie ciała.



sanqi
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2019, 09:52

Re: Jaki sprzęt do siłowni domowej

Post autor: sanqi » 22 sie 2019, 09:57

Rower stacjonarny to średni pomysl. Lepiej trenażer



Atrin
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2019, 21:22

Re: Jaki sprzęt do siłowni domowej

Post autor: Atrin » 22 sie 2019, 21:24

Polecam Kettla każdemu, bo to naprawdę uniwersalny sprzęt, istnieje setki różnych ćwiczeń i wariacji na całe ciało.




ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturystyka”