Praca kręgosłupa i mięśni

bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: bananana » 25 maja 2021, 12:50

Zdecydowanie polecam sprawdzić firmę formgl.pl, gdzie znajdziecie świetne ćwiczenia na kręgosłup. Jeśli interesuje was tego typu rehabilitacja, to zainteresuje was również tego typu artykuł: rotacja kręgosłupa ćwiczenia - warto w niego kliknąć i sprawdzić sobie co i jak. Moim zdaniem naprawdę warto. Polecam!



Awatar użytkownika
jkuhic
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2021, 14:30

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: jkuhic » 02 cze 2021, 14:35

Warto także pamiętać o odpowiednich ćwiczeniach rozciągających na kręgosłup i mięśnie.



nocnykrolisalive
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1081
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:50

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: nocnykrolisalive » 09 cze 2021, 18:11

Trudno powiedzieć, bo wszystko zależy od tego, co jest źródłem problemu? Myślę, że na początku powinieneś udać się do właściwego lekarza. W Centrum Gamma w Warszawie możesz umówić się na prywatne wizyty u znakomitych specjalistów kręgosłupa. Mój przyjaciel miał tam nawet operację. To także miejsce, w którym można wykonać specjalistyczne badania.



mizzak
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2021, 08:57

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: mizzak » 29 cze 2021, 13:07

Fajna klinika jest w Katowicach mianowicie http://klinikaosteopatii.info/ jeżeli szukacie sprawdzonych osteopatów to bardzo gorąco zachęcam sprawdzić ich szczegółową ofertę.



Loopar
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2021, 10:30

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: Loopar » 01 lip 2021, 10:32

Tak, warto odpowiednio wcześnie zacząć dbać o zdrowie.



hubert_dzb
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2021, 21:23

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: hubert_dzb » 02 sie 2021, 21:42

Przy codziennej statycznej pracy przy biurku, zauważyłem jak bardzo zastany jestem i jak wpływa to na spięcie mięśniowe. Zamówiłem ze strony internetowej https://www.all4fit.info/ maty do akupresury, które mają mnie wspomóc i zniwelować napięcie mięśniowe.



biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: biznesowy12 » 27 lis 2021, 15:16

Przy takich problemach trzeba zgłosić się do lekarza. Mnie bardzo pomógł lekarz rehabilitacji w Gdańsku, dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować i nawet biegać, co uwielbiam. Polecam masaże i specjalne ćwiczenia, one naprawdę działają.



gaja
Zaawansowany użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:23

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: gaja » 27 lis 2021, 17:48

Ja dzisiaj trafiłam na bieżnie rehabilitacyjne i powiem szczerze, że zastanawiam się nad zamówieniem takiej bieżni dla taty. Jestem pewna, że mu się przyda po operacji biodra i pomoże w powrocie do sprawności.



Steff8
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 17:02

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: Steff8 » 14 gru 2021, 17:05

Posiadam podobną bieżnię, ale z racji że mam małe mieszkanie to trening jest dość uciążliwy dla pozostąłych mieszkańców pod względem hałasu. Znalazłem coś takiego jak mata wygłuszająca pod bieżnię - ma ktoś może coś podobnego i może się wypowiedzieć czy jest to skuteczne wyciszenie?



Keto77
Zaawansowany użytkownik
Posty: 3057
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:55
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Re: Praca kręgosłupa i mięśni

Post autor: Keto77 » 15 gru 2021, 11:17

Podczas ćwiczeń nie trudno o kontuzję czy bulę kręgosłupa. Dla tego warto posiadać wiedzę, jaki materac jest dl nas najlepszy, szczególnie kiedy jesteśmy sportowcem. Jakiś czas temu miałem kontuzję i przez długi czas bolał mnie kręgosłup. Fizjoterapeuta polecił mi artykuł: https://selene.pl/jaki-materac-do-spani ... edzy,31,10 , po którym jakość mojego snu, a także samopoczucie zdecydowanie się poprawiało. Kręgosłup już mnie tak nie boli, być może dotychczas spałem na źle dobranym i niewygodnym materacu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturystyka”