Detoks

ODPOWIEDZ
biznesowy12
Zaawansowany użytkownik
Posty: 938
Rejestracja: 03 gru 2020, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziekowań: 1 raz

Detoks

Post autor: biznesowy12 » 24 cze 2022, 17:21

Jak wygląda detoks alkoholowy? Myślę, że w ostatnim czasie zbyt dużo imprezowałem, pierwsza zdana sesja na studiach była katalizatorem tej balangi. Boję się, że niedługo nie będę tego w stanie przerwać, już teraz ilość wypitego alkoholu jest ogromna. Jak sobie z tym poradzić?



stephano7
Zaawansowany użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 25 lut 2022, 09:20

Re: Detoks

Post autor: stephano7 » 02 lut 2023, 18:41

Wejdź sobie na bloga medyczny detox, który jest poświęcony tej tematyce, więc wszystkiego się dowiesz.



Awatar użytkownika
laverna.wolf
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2023, 17:53

Re: Detoks

Post autor: laverna.wolf » 09 sie 2023, 17:59

Jeśli interesuje cię to, jak wygląda odtruwanie alkoholowe, czyli tzw. detoks, to według mnie najlepiej by było jakbyś skontaktował się ze specjalistami, którzy się tym zajmują na co dzień. Wtedy na pewno udzielą ci fachowego wsparcia i wszelkich niezbędnych informacji, które pozwolą ci zadecydować, czy jest to coś odpowiedniego dla ciebie. Na pewno taki detoks pozwoli ci oczyścić twój organizm po nadmiernym spożyciu alkoholu i wyeliminować negatywne skutki jego spożycia. Udało mi się nawet znaleźć ofertę jednego z ośrodków, które zajmują się odtruwaniem alkoholowym w Warszawie - https://www.kacdoktor.pl/odtrucie-po-alkoholu. Może zainteresuje cię ich oferta.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Bojery”