Mistrzostwa Europy w Mariborze

ODPOWIEDZ
Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: Dźwiedź » 24 paź 2016, 15:46

Mistrzostwa Europy w Kickboxingu: walka o medale i bilety na World Games

Polscy kickboxerzy przebywają już w Mariborze, gdzie od wtorku rozgrywane będą Mistrzostwa Europy w K-1, low kicku i wersji light contact. Rywalizacja w K-1 będzie jednocześnie kwalifikacjami do prestiżowych zawodów World Games 2017 we Wrocławiu.
Łącznie na Słowenii wystartuje 35 Biało-Czerwonych.

Kadrę K-1, która jest najliczniejsza - 7 zawodniczek i 10 zawodników - prowadzą trenerzy Tomasz Skrzypek i Tomasz Mamulski.
Z grona podstawowych reprezentantów brakuje m.in. Eliasza Jankowskiego (-63,5kg). Poza nim wystąpi wielu doskonałych kickboxerów.

- Na Słowenii powalczymy w 12 wagach o kwalifikację na przyszłoroczne World Games. Wśród kobiet rywalizacja odbywa się w kategoriach -52kg, -56kg, -60kg, -65kg oraz w ośmiu męskich - od -63,5kg w górę. Warunkiem uzyskania prawa występu we wrocławskim turnieju jest medal w Mariborze - powiedział Tomasz Skrzypek.

Biało-Czerwoni walczyć będą także w 5 wagach, których nie ma w programie World Games 2017. - W tych kategoriach mam nadzieję, że znów medal przywiezie np. Paulina Bieć +70kg. W ogóle liczymy na wszystkich naszych kadrowiczów. Niespodziankę może sprawić debiutantka Natalia Nikołajczuk -70kg - mówi szkoleniowiec.

Oczy kibiców zwrócone będą głównie na 12 kategorii, które będą podczas World Games. - Dobrym wynikiem będą 4 kwalifikacje i łącznie 5-6 medali. Oczywiście marzymy o jeszcze lepszym rezultacie, ale inne kraje też mają swoje ambicje. W naszej drużynie są świetne osoby, przecież Małgorzata Dymus, Marta Waliczek i Róża Gumienna były już Mistrzyniami Świata. Znakomitych zawodników mamy też w męskiej reprezentacji, na czele z chyba największym pewniakiem Dawidem Kasperskim -86kg. Na pewno szczególnie ciężko będzie w królewskiej wadze -71kg, gdzie startuje Marcin Kret oraz najbardziej obleganej -81kg z Arkadiuszem Kaszubą - dodał Tomasz Skrzypek.

W formule light contact Polskę reprezentować będzie 7 zawodników - 3 kobiety i 4 mężczyzn. O ich szansach opowiada słynny przed laty zawodnik, były Mistrz Świata Piotr Siegoczyński, który jest jednocześnie kierownikiem drużyny narodowej Biało-Czerwonych.

- Największe szanse na wywalczenie tytułów Mistrzyń Europy mają Dorota Godzina -55kg i Paulina Jarzmik -60kg. W wadze -50kg zabrakło m.in. Anny Knobel, która wcześniej miała kontuzję kolana i nie startowała na Mistrzostwach Polski. W Mariborze mamy siedmioro obecnie najlepszych kadrowiczów w light contact. W przypadku Łukasza Wichowskiego -79kg wiele będzie zależało od jutrzejszego losowania, bowiem w jego wadze jest doskonały bułgarski zawodnik. Reszta myślę, że ma szanse powalczyć o brąz, a każdy awans do finału będzie wielkim sukcesem. Nasza formuła nie jest łatwa, to konkurencja bardzo techniczna, w której samym sercem się nie wygrywa - powiedział Piotr Siegoczyński.

Przed rokiem w Dublinie Dorota Godzina i Paulina Jarzmik zostały Mistrzyniami Świata w wersji light contact. Druga część MŚ odbyła się w Belgradzie, a po złoto sięgnęły m.in. w low kicku Iwona Nieroda i Marta Waliczek (w Mariborze startuje w K-1) oraz w K-1 Paulina bieć.
W low kicku na Słowenii startować będzie 11 Polaków - 3 kickboxerki i 8 kickboxerów. Trenerzy Andrzej Garbaczewski i Witold Kostka nie ukrywają, że największe szanse na złoto mają Iwona Nieroda -56kg i Radosław Paczuski -81kg.

- Najbardziej liczę na Iwonę Nierodę, która jest w dobrej dyspozycji i myślę, że będzie finał. Jest wierna naszej formule i bardzo jej za to dziękuję. Z męskiej strony to Radek Paczuski - ma duże szanse na tytuł. Oczywiście każdy nasz zawodnik przy optymalnym losowaniu ma szansę zdobyć medal. Chciałbym bardzo, żeby powiodło się Łukaszowi Kaczmarczykowi -71kg, bo ostatnio był bardzo blisko... - przyznał Andrzej Garbaczewski.

W wadze -81kg rywalizowało o miejsce w kadrze dwóch świetnych młodych zawodników Radosław Paczuski i Kamil Ruta. - Chciałem dać także Kamilowi szansę, dlatego powołałem go w kategorii -86kg. Uważam, że jak zacznie się słuchać narożnika to może sprawić nam miłą niespodziankę. Jest to dobry i sprawdzony zawodnik, więc zobaczymy jak sobie poradzi - dodał trener z Siedlec.

W kategorii -48kg brakuje m.in. Mistrzyni Europy 2014 Joanny Walkiewicz.

ME w pozostałych formułach odbędą się w listopadzie w Grecji. Poprzednie Mistrzostwa Europy podzielone na 2 turnieje odbyły się w 2014 roku w Słowenii i Hiszpanii. Polacy w sumie zdobyli 29 medali, w tym 5 złotych.

Kadra Polski na ME Maribor 2016:
K-1
-48kg Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
-52kg Anna Kozera (Nowotarski Klub Sportów Walki)
-56kg Małgorzata Dymus (UKS Puncher Wrocław)
-60kg Marta Waliczek (Dragon Bielsko-Biała)
-65kg Róża Gumienna (Puncher Wrocław)
-70kg Natalia Nikołajczuk (Fighter Wrocław)
+70kg Paulina Bieć (KS Gym-Fight Wrocław)
-57kg Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
-60kg Michał Królik (Paco Team Katowice)
-63,5kg Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
-67kg Wojciech Kazieczko (Funfit Boxing Team Zielona Góra)
-71kg Marcin Kret (Puncher Wrocław)
-75kg Michał Ronkiewicz (KS Gym-Fight Wrocław)
-81kg Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
-86kg Dawid Kasperski (Puncher Wrocław)
-91kg Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)
+91kg Michał Turyński (Fighter Wrocław)

LC
-55kg Dorota Godzina (X Fight Piaseczno)
-60kg Paulina Jarzmik (X-Fight Piaseczno)
-65kg Monika Marchlewska (Zamek Kurzętnik)
-69kg Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań)
-74kg Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
-79kg Łukasz Wichowski (X-Fight Piaseczno)
-84kg Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)

LK
-48kg Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
-56kg Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
-65kg Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
-57kg Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
-63,5kg Jan Lodzik (LKSW Tajfun Legionowo)
-67kg Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kick Boxing Kielce)
-71kg Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym-Fight Wrocław)
-75kg Kamil Sójkowski (ŁKS Boks Łódź)
-81kg Radosław Paczuski (Uniq Fight Club Warszawa)
-86kg Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
+91kg Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
http://pzkickboxing.pl/news/782,mistrzo ... games.html



karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Re: Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: karateka » 24 paź 2016, 20:09

Drabinki Low Kick wylosowane. Oto, z kim powalczą Polacy:

Seniorka kat. wagowa 48 kg
KUBIAK KAROLINA (Polski Związek Kickboxingu,POL)
TURAN DUYGU (WAKO Turkey,TUR)

Senior kat. wagowa 57 kg
MARSZAŁ MICHAŁ (Polski Związek Kickboxingu,POL)
SPURIO MATTEO (Italian Kickboxing Federation,ITA)

Senior kat. wagowa 63,5 kg
LODZIK JAN (Polski Związek Kickboxingu,POL)
ALIYEV RUSLAN (WAKO Azerbaijan,AZE)

Senior kat. wagowa 67 kg
SADŁOCHA KAROL (Polski Związek Kickboxingu,POL)
MOSER MARCO (WAKO Switzerland Swiss Kickboxing Federation,SUI)

Senior kat. wagowa 71 kg
KACZMARCZYK ŁUKASZ (Polski Związek Kickboxingu,POL)
MIGUEZ TALLEDO JON (WAKO SPAIN,ESP)

Senior kat. wagowa 75 kg
SÓJKOWSKI KAMIL (Polski Związek Kickboxingu,POL)
HAJ YAHYA OSAID (WAKO Israel,ISR)

Senior kat. wagowa 81 kg
PACZUSKI RADOSŁAW (Polski Związek Kickboxingu,POL)
KHALIEV KHASAN (Russian Kickboxing Federation,RUS)

Senior kat. wagowa 86 kg
RUTA KAMIL (Polski Związek Kickboxingu,POL)
MIAHKOU YAUHEN (Belarus Kickboxing & Muay Thai Federation,BLR)

Senior kat. wagowa +91 kg
KLIMIUK TOMASZ (Polski Związek Kickboxingu,POL)
DROPAN ATTILA (Magyar Kick-Box Szovetseg,HUN)



Awatar użytkownika
wachter
Zaawansowany użytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 27 wrz 2015, 10:22
Podziękował: 3 razy

Re: Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: wachter » 25 paź 2016, 02:17

Tutaj pełniejszy rozkład jazdy.
Fightorder 25 Oct. 2016.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Obrazek

karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Re: Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: karateka » 26 paź 2016, 00:47

W poniedziałkowy wieczór reprezentanci Polski poznali wyniki losowania Mistrzostw Europy w Kickboxingu K-1, light contact, low kick. Turniej już jutro zaczyna się w Mariborze na Słowenii.

Dla Polaków startujących w formule K-1 zdobycie medalu (chodzi o 12 kategorii wagowych) będzie jednocześnie wywalczeniem kwalifikacji na zawody World Games 2017, czyli Igrzyska Sportów Nieolimpijskich we Wrocławiu.

- Widać po liczbie startujących jak ważne są zawody K-1. Większość naszych zawodników ma ciężkie losowanie, część zaczyna walki w eliminacjach, a od ćwierćfinałów np. Arkadiusz Kaszuba, Dawid Kasperski i Mateusz Pluta - powiedział trener Tomasz Skrzypek. Prowadzący kadrę low kick Andrzej Garbaczewski dodał: - My też nie mamy za dobrego losowania, chociaż nasze panie miały więcej szczęścia. Radek Paczuski trafił na dobrego Rosjanina.

- To będą moje drugie ME w K-1, 2 lata temu w Bilbao zdobyłam brąz. Teraz może zabrzmi to pysznie, ale chcę wygrać w Mariborze. Cel to oczywiście kwalifikacja na World Games 2017. Przygotowywałam się od dłuższego czasu, w lipcu byłam na obozie klubowym Punchera Wrocław w Karkonoszach, później sierpniowe zgrupowanie Kadry Polski K-1 w Zakopanem i we wrześniu krótka konsultacja reprezentacji także w Zakopanem - mówi Małgorzata Dymus (-56kg), na co dzień trenująca pod okiem Janusza Janowskiego.

Wielką nadzieją trenerów reprezentacji Tomasza Skrzypka i Tomasza Mamulskiego jest również Róża Gumienna (-65kg). To kolejna świetna zawodniczka UKS Puncher Wrocław.

- Jestem naprawdę zadowolona z przebiegu mojego bezpośredniego przygotowania do ME, chociaż cały czas mam z tyłu głowy, że w pierwszej połowie sezonu zmagałam się z poważną kontuzją. To było złamanie podstawy kości łokciowej, a po operacji wydała się w ranę infekcja- gronkowiec. Mogę obiecać, że dam z siebie wszystko, a do każdej walki podejdę z pełnym skupieniem i maksymalnie zmotywowana. Oczywiście celem jest medal i kwalifikacja na World Games - powiedziała Róża Gumienna.

Jednym z debiutantów w seniorskich ME wersji K-1 będzie Wojciech Kazieczko (-67kg). Kickboxer Funfit Boxing Team Zielona Góra poprzeczkę postawił sobie bardzo wysoko.

- Rok temu startowałem na ME juniorów, a teraz zawody tak wysokiej rangi. Tylko zdobycie tytułu mistrzowskiego będzie dla mnie satysfakcjonujące. Po Mistrzostwach Polski wyciągnąłem wnioski. Wiem już by nie koncentrować się na pojedynczych ciosach z zamiarem zwycięstwa przed czasem. Podczas okresu przygotowawczego pracowałem głównie nad pracą nóg i budowaniu długich, przemyślanych akcji - mówi Wojciech Kazieczko.

W formule light contact kandydatkami do tytułów Mistrzyń Europy są Dorota Godzina (-55kg) i Paulina Jarzmik (-60kg). zawodniczki KS X Fight Piaseczno, prowadzone przez trenera Piotra Siegoczyńskiego

- Miałam krótką przerwę ze względu na przeziębienie, ale ogólnie przygotowania przebiegły sprawnie. Nie ukrywam, że celuję w tytuł Mistrzyni Europy, ale będzie ciężko, moja kategoria jest mocno obsadzona. W 2012 i 2014 roku zdobywałam srebrne medale, zaś w 2008 i 2010 plasowałam się tuż za podium, przegrywając z późniejszymi triumfatorkami zawodów - powiedziała bardzo doświadczona Dorota Godzina.

Dla niej to już 5 w karierze ME, zaś po raz 2 będzie rywalizowała jej młodsza, ale też już bardzo utytułowana koleżanka klubowa Paulina Aleksandra Jarzmik. - Na poprzednich Mistrzostwach Europy zdobyłam złoty medal w pointfightingu. W formule light contact, w której występuję w Mariborze wygrałam Irish Open, Austrian Classics i Bestfighter w Rimini. Chcę godnie reprezentować swój kraj i wywalczyć najważniejsze trofeum na Słowenii. Konkurencja jest ogromna, jest kilka zawodniczek, z którymi już walczyłam, niektóre zmieniły kategorie wagowe, ale są też takie w ogóle mi nieznane.

W turnieju mężczyzn LC rywalizować będzie 4 Polaków, w tym w wadze -69kg Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań). - Przygotowania przebiegły zgodnie z planem, wszystkie cele, które mieliśmy ze znakomitymi trenerami Radosławem Laskowskim i Wojciechem Kiersteinem zostały zrealizowane. Nie miałem kontuzji, choroby mnie omijały, sprawy osobiste i zawodowe też nie stały na przeszkodzie w trakcie budowania formy na ME. Jak na każde zawody - jadę aby wygrać i tego się trzymam. Bądźmy dobrej myśli - przyznał.

Bardzo mocną kadrę Biało-Czerwoni wystawiają w low kicku. Liderką kobiecego zespołu jest Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa) w wadze -56kg, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy.

- Mam nadzieję, że moje doświadczenie mnie nie zawiedzie. Są to moje piąte ME w karierze, trzecie w formule low kick. Pierwszy raz na ME Seniorów wystartowałam w 2010 roku w Loutraki zdobywając srebrny medal w rywalizacji full contact. Potem było złoto w low kicku w Ankarze, srebro w kick light w Bukareszcie oraz srebro w Bilbao (Hiszpania). Pomimo iż nie mam brązowego krążka z ME wcale nie chciałabym mieć go w kolekcji. Liczę na złoto i tylko po taki krążek przyjechałam na Słowenię - mówi Iwona Nieroda.

Na lekkie przeziębienie w trakcie treningów przed ME narzekali m.in. startujący w kategorii -63,5kg Jan Lodzik (LKSW Tajfun Legionowo) i w wadze -75kg Kamil Sójkowski (ŁKS Boks Łódź).

- W trakcie przygotowań, kiedy w niedużym odstępie czasu miesza się starty zawodowe i amatorskie, zawsze pojawiają się kontuzje. Uważam, że jestem w stanie wygrać w Mariborze, pokazując przewagę techniczną, siłową i dynamiczną w walce z każdym rywalem - powiedział Jan Lodzik, który od 8 lat trenuje kickboxing, a poza tym sam prowadzi treningi indywidualne i grupowe w Legionowie i Skierdach. Natomiast Kamil Sójkowski również jest pewny swego: - To moje pierwsze ME, ale przyjechałem po złoto. Przygotowania układały się jak najbardziej po mojej myśli.
http://pzkickboxing.pl/news/786,mistrzo ... wania.html



karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Re: Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: karateka » 26 paź 2016, 00:54

Mistrzostwa Europy w Kickboxingu: komplet zwycięstw Polaków w low kicku

Komplet 4 zwycięstw zanotowali polscy kickboxerzy walczący w low kicku w 1. dniu Mistrzostw Europy w Mariborze na Słowenii. Bardzo dobrze radzili sobie też Biało-Czerwoni w formule light contact, a najsłabiej wypadli w K-1.

W low kicku awans do ćwierćfinałów wywalczyli dzisiaj -67kg Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kick Boxing Kielce), -71kg Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym-Fight Wrocław), -75kg Kamil Sójkowski (ŁKS Boks Łódź) i +91kg Tomasz Klimiuk (Human Białystok).

- Karol wygrał 3:0 z Azerem Guluzade, Łukasz pokonał 2:1 po bardzo wyrównanej walce Hiszpan Migueza Talledo, Kamil zwyciężył w 1 rundzie przez KO z Izraelczykiem Hajyahyą, a Tomek wygrał 3:0 z Węgrem Dropanem - powiedział trener Andrzej Garbaczewski, który kadrę low kicku prowadzi z Witoldem Kostką.

- Trochę przestałem drugą rundę przez co w trzeciej było dużo nerwów i walka o zwycięstwo do ostatniej sekundy - mówił Łukasz Kaczmarczyk, który był zadowolony z przygotowań do słoweńskiego turnieju.

- Treningi, w tym te najcięższe, przebiegły bardzo dobrze, obyło się na szczęście bez poważnych kontuzji. Dodatkowo miałem start kontrolny na silnie obsadzonym Pucharze Europy w Pradze, gdzie odczuwając już lekkie zmęczenie przygotowaniami, po 4 walkach udało mi się zdobyć brązowy medal. Miałem tam za przeciwników Brazylijczyka, Czecha z muay thai, bardzo dobrego Rosjanina, a także Ukraińca, z którym wygrałem kiedyś w finale Pucharu Świata. W Czechach po wyrównanej walce niejednogłośnie musiałem uznać jego wyższość w półfinale - dodał Łukasz Kaczmarczyk.

W wersji light contact do ćwierćfinałów we wtorek awansowali -60kg Paulina Jarzmik (KS X-Fight Piaseczno), -69kg Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań), -79kg Łukasz Wichowski (KS X-Fight Piaseczno). Odpadł -74kg Adrian Durma (Elbląski Klub Karate).

- Pierwszy raz walczyłam z Węgierką Szakal. Wygrałam w trzeciej rundzie przed czasem. O medal walczę z zawodniczką z Włoch, aktualną Wicemistrzynią Europy. Rok temu spotkałam się z nią na Pucharze Świata Austrian Classics i wówczas zwyciężyłam - powiedziała Paulina Jarzmik.

W dobrych nastrojach był też jej kolega klubowy Łukasz Wichowski, a więc kolejny podopieczny trenera Piotra Siegoczyńskiego. - Walka z Irlandczykiem Kenny przebiegła spokojnie. Przez cały pojedynek wyraźnie prowadziłem. A teraz walczę z Włochem Simone Barbiere. Będzie to powtórka finału Pucharu Świata Austrian Classic. Wtedy ja byłem lepszy. Spodziewam się ciężkiego pojedynku. Generalnie przed mistrzostwami borykałem się trochę z kontuzją nadgarstka, ale mam nadzieję, że nie będzie ona miała wpływu na moją formę podczas całych zawodów - mówił Łukasz Wichowski.

Piotr Owczarzak, wcześniej występujący w kategorii -74kg, teraz walczy w -69kg. W pierwszym dniu pokonał Greka Markokonstantinosa. - Zawsze ciężko się wchodzi w turniej, ale najważniejsze, że do przodu, styl nie jest najważniejszy. Triumfowałem w wyniku dyskwalifikacji rywala, dostawał ostrzeżenia za wyjścia poza matę, obracanie się. Pojedynek zakończył się w 3 rundzie.

W ME w formule K-1, będących kwalifikacją do World Games 2017 we Wrocławiu, dziś zwycięstwo zanotował tylko -71kg Marcin Kret (UKS Puncher Wrocław). Porażki ponieśli -52kg Anna Kozera (Nowotarski Klub Sportów Walki), -63,5kg Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska), -75kg Michał Ronkiewicz (KS Gym-Fight Wrocław) i +91kg Michał Turyński (Fighter Wrocław).

- Niektóre z tych werdyktów były dyskusyjne, zwłaszcza w przypadku Ani Kozery. Michał Turyński też prowadził ze swym rywalem w 3 rundzie. Dobrze zawalczył również Michał Ronkiewicz, zresztą podobnie jak Alek Kalicki, choć on chyba był najdalej od wygranej spośród wszystkich Polaków. Naprawdę wszyscy nasi kickboxerzy walczyli niezwykle ambitnie, każdy dążył do sukcesu, nie było osoby, która przeszła obok pojedynku. Mimo niepowodzenia w 4 z 5 walk wierzę, że w kolejnych dniach Biało-Czerwoni będą wygrywać w Mariborze. Jesteśmy dobrej myśli - mówi trener Tomasz Skrzypek prowadzący reprezentację z Tomaszem Mamulskim.

- Z Bułgarem Alexandrovem nie miałem okazji jeszcze walczyć, troszkę odpuściłem druga rundę, natomiast w trzeciej ruszyłem żeby odrobić straty. Niestety 2 sędziów zapomniało przyznawać mi punkty i przegrałem 1:2 - przyznał Michał Ronkiewicz.

Do najlepszej "8" w K-1 przebił się Marcin Kret, który we wtorek wygrał z Belgiem Makhi. - Przygotowania miałem bardzo dobre. Zasłużony odpoczynek wakacyjny po ciężkim sezonie, który służył jako naładowanie baterii, przeplatałem 2 obozami sportowymi w górach. Od września mocno trenowałem i trzymałem dietę. Przytrafiła się kontuzja, to był krwiak nad kolanem, który odnawiał się po każdym przyjętym niskim kopnięciu, ale odpowiednio nogą zajęli się fizjoterapeuci - powiedział Marcin Kret.

Wyniki reprezentantów Polski - 25 października:
LC
-60kg 1/8 finału Paulina Jarzmik (KS X-Fight Piaseczno) - Diana Szakal (Węgry) wygr. Jarzmik
-69kg 1/8 finału Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań) - Andreas Markokonstantinos (Grecja) wygr. Owczarzaka
-74kg 1/8 finału Adrian Durma (Elbląski Klub Karate) - Fuad Nuriyev (Azerbejdżan) por. Durmy
-79kg 1/8 finału Łukasz Wichowski (KS X-Fight Piaseczno) - Brendan Kenny (Irlandia) wygr. Wichowskiego

K-1
-52kg 1/8 finału Anna Kozera (Nowotarski Klub Sportów Walki) - Monika Markowska (Wlk. Brytania) por. Kozery
-63,5kg 1/8 finału Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska) - Muhamet Deskaj (Chorwacja) por. Kalickiego
-71kg 1/16 finału Marcin Kret (UKS Puncher Wrocław) - Ali Makhi (Belgia) wygr. Kreta
-75kg 1/8 finału Michał Ronkiewicz (KS Gym-Fight Wrocław) - Sergey Alexandrov (Bułgaria) por. Ronkiewicza
+91kg 1/8 finału Michał Turyński (Fighter Wrocław) - Piotr Ramankevich (Białoruś) por. Turyńskiego

LK
-67kg 1/8 finału Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kick Boxing Kielce) - Turkel Guluzade (Azerbejdżan) wygr. Sadłochy
-71kg 1/8 finału Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym-Fight Wrocław) - Jon Miguez Talledo (Hiszpania) wygr. Kaczmarczyka
-75kg 1/8 finału Kamil Sójkowski (ŁKS Boks Łódź) - Osaid Hajyahya (Izrael) wygr. Sójkowskiego
+91kg 1/8 finału Tomasz Klimiuk (Human Białystok) - Atilla Dropan (Węgry) wygr. Klimiuka
http://pzkickboxing.pl/news/787,mistrzo ... kicku.html



Dźwiedź
Zaawansowany użytkownik
Posty: 607
Rejestracja: 07 paź 2015, 02:19
Podziękował: 1 raz

Re: Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: Dźwiedź » 26 paź 2016, 10:56

Transmisja na żywo 2. dzień.

https://youtu.be/T7N1oIq9H6A




karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Re: Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: karateka » 27 paź 2016, 11:40

Wczorajsze wyniki low kick:

Seniorka kat. wagowa 56 kg
NIERODA IWONA (Polski Związek Kickboxingu,POL)
EVORA ERICA (Portuguese Federation of Kickboxing and Muaythai,POR) 3:0

Senior kat. wagowa 57 kg
MARSZAŁ MICHAŁ (Polski Związek Kickboxingu,POL)
SPURIO MATTEO (Italian Kickboxing Federation,ITA) 1:2

Senior kat. wagowa 63,5 kg
LODZIK JAN (Polski Związek Kickboxingu,POL)
ALIYEV RUSLAN (WAKO Azerbaijan,AZE) 2:1

Senior kat. wagowa 67 kg
SADŁOCHA KAROL (Polski Związek Kickboxingu,POL)
RODRIGUEZ ANDRES ALEJANDRO (WAKO SPAIN,ESP) 0:3

Senior kat. wagowa 71 kg
KACZMARCZYK ŁUKASZ (Polski Związek Kickboxingu,POL)
SARI HUSNU (WAKO Turkey,TUR) 2:1

Senior kat. wagowa 75 kg
SÓJKOWSKI KAMIL (Polski Związek Kickboxingu,POL)
MATOSEVIC DAVID (Croatian Kickboxing Federation,CRO) 3:0

Senior kat. wagowa 81 kg
PACZUSKI RADOSŁAW (Polski Związek Kickboxingu,POL)
KHALIEV KHASAN (Russian Kickboxing Federation,RUS) 3:0

Senior kat. wagowa 86 kg
RUTA KAMIL (Polski Związek Kickboxingu,POL)
MIAHKOU YAUHEN (Belarus Kickboxing & Muay Thai Federation,BLR) 3:0

Senior kat. wagowa +91 kg
KLIMIUK TOMASZ (Polski Związek Kickboxingu, POL)
CIKOTIC TOMISLAV (Croatian Kickboxing Federation,CRO) 1:2



karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Re: Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: karateka » 29 paź 2016, 06:41

Mistrzostwa Europy w Kickboxingu: 20 medalowych szans Biało-Czerwonych

12 reprezentantów Polski awansowało dziś do półfinałów Mistrzostw Europy w kickboxingu w Mariborze. W czwartek w ćwierćfinałach wystąpi jeszcze 5 Biało-Czerwonych. Na podstawie losowania zapewnione krążki ma 3 Polaków. A więc łącznie 20 medalowych szans naszych reprezentantów na Słowenii w formułach K-1, low kick i light contact.

Zawody w K-1 są jednocześnie kwalifikacjami do Igrzysk Sportów Nieolimpijskich World Games 2017 we Wrocławiu. Warunkiem awansu jest zdobycie medalu w Mariborze w kobiecych kategoriach -52kg, -56kg, -60kg, -65kg oraz w męskich od -63,5kg do +91kg. W środę ten wymóg, czyli miejsce w półfinale, spełniło 3 polskich kickboxerów.

- Swoją walkę wygrała też Marta Waliczek (-60kg), ale potem okazało się, że Ukraińcy złożyli protest i został on pozytywnie dla nich rozpatrzony. Jesteśmy bardzo źli i rozgoryczeni, bo nas jako reprezentację Polski nikt o tym nie powiadomił, dowiedzieliśmy się dopiero 3 godziny po fakcie, a poza tym słyszeliśmy bardzo dziwne tłumaczenia jednego z sędziów. Bardzo minimalne porażki ponieśli też Ewa Boś i Krystian Bernatowicz. W przypadku Ewy jeden sędzia dał jej zwycięstwo, drugi rywalce, a trzeci wytypował remis, a następnie musząc się określić dał zwycięstwo Ukraince. Wielka szkoda, bo nasza zawodniczka zasłużyła na wygraną. Krystian też przegrał nieznacznie, może gdyby bardziej podkręcił, to mógł nawet zwyciężyć przed czasem - powiedział trener Tomasz Skrzypek, który pracuje z reprezentacją K-1 z Tomaszem Mamulskim.

- Uważam, że ja byłem lepszy, nie rywal - ocenił Krystian Bernatowicz, który niedawno został szczęśliwym ojcem, a jego syn ma na imię Brajan.
Do półfinałów dzisiaj awansowali w tej formule -56kg Małgorzata Dymus (UKS Puncher Wrocław), -65kg Róża Gumienna (UKS Puncher Wrocław) i -70kg Natalia Nikołajczuk (Fighter Wrocław) oraz -60kg Michał Królik (Paco Team Katowice). Do ćwierćfinałów awansowali -67kg Wojciech Kazieczko (Funfit Boxing Team Zielona Góra) i -71kg Marcin Kret (Puncher Wrocław).

- Walka z Rosjanką Kuznetcovą od początku do końca przebiegała po naszej myśli. Konsekwentnie realizowałam plan taktyczny, a konkretnie miałam zaczynać z daleka i ponawiać atak, kończyć nogą - mówiła Małgorzata Dymus, zaś Róża Gumienna przyznała: - Początkowo za bardzo wpadałam z akcjami bokserskimi, ale po wskazówkach trenerów kadrowych udało mi się to zmienić. Minimum zrealizowane, ale walczymy oczywiście dalej.

W pojedynku o ćwierćfinał Marcin Kret wygrał z reprezentantem Kosowa Kunushevci. - W pierwszej rundzie miałem punktować i tego się trzymałem. Pod koniec rundy przygotowałem high kicka w tempo i trafiłem, walka zakończyła się przez KO - powiedział Marcin Kret.

Jutro oprócz o niego o półfinał walczyć będą Wojciech Kazieczko, -81kg Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki), -86kg Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) i -91kg Mateusz Pluta (Puncher Wrocław). Natomiast w finale +70kg jest Paulina Bieć (KS Gym-Fight Wrocław). Spotka się z Neval Cavci z Turcji,

W wersji light contact pewne miejsca na podium są liderki kadry Biało-Czerwonych, podopieczna trenera Piotra Siegoczyńskiego: -55kg Dorota Godzina (X Fight Piaseczno) i -60kg Paulina Jarzmik (X-Fight Piaseczno). W środę Dorota Godzina wygrała ze Słowenką Bec, a Paulina Jarzmik z Włoszką Adorni.

- W zeszłym roku na Mistrzostwach Świata też spotkałam się z Bec i także ja byłam górą. Jutro spotkam się z Rosjanką, ale jeszcze nie z nią nie rywalizowałam - mówiła Dorota Godzina, zaś jej koleżanka klubowa powiedziała: - Walczyłam z utytułowaną Adroni, srebrnę medalistką ME z 2014 roku. Byłam szybsza i sprytniejsza, wygrałam pewnie 3:0. Myślę, że ta dzisiejsza walka to był taki nieoficjalny finał naszej kategorii.

Niestety porażki doznali inni Polacy, w tym dwójka z klubu Zamek Expom Kurzętnik -65kg Monika Marchlewska i -84kg Wojciech Wiśniewski.

- Monice Marchlewskiej przyszło walczyć z bardzo dobrą Irlandką, która na wiele nie pozwoliła mojej zawodniczce. Dodam tylko, że Monika wróciła do kickboxingu po kilkuletniej przerwie, był to jej debiut w imprezie międzynarodowej i niestety troszeczkę zjadła ją trema. Wojciech Wiśniewski uległ Ukraińcowi w momencie, kiedy złapał kontakt punktowy w połowie 2 rundy. Wojtek nadział się na obrotówkę centralnie na brodę i po tym kopnięciu przeciwnik odskoczył w punktacji - powiedział trener Leszek Jobs, który jutro walczy z Węgrem Istvanem Tothem w półfinale wagi -94kg w kategorii weteranów.

- W tej formule to mój drugi wyjazd na ME, nie mam jeszcze medalu w light contact - przyznał przyznał Wojciech Wiśniewski, który od 14 lat trenuje u Leszka Jobsa w Zamku Expom Kurzętnik, a na co dzień pracuje w firmie produkującej meble tapicerowane.

Tak jak w przypadku Pauliny Jarzmik, tak również przedwczesny finał mieliśmy w low kicku w wadze -81kg z udziałem Radosława Paczuskiego (Uniq Fight Club Warszawa) i Rosjanina Khasana Khalieva.

- Mój brat wygrał, kontrolował cały pojedynek, ważył bardzo rozważnie i zdominował rywala. Bardzo fajna walka z mistrzem świata - mówił trener i menedżer Kamil Paczuski.

- Radek Paczuski stoczył super walkę, słuchał narożnika i konsekwentnie wykonywał ustaloną taktykę, która okazała się odpowiednia na Rosjanina. Miłą niespodziankę sprawił Ruta pokonując mocnego Białorusina Miahkou, ale ja wierzyłem w Kamila. Nareszcie Łukasz Kaczmarczyk jest w strefie medalowej - powiedział Andrzej Garbaczewski, trener kadry narodowej low kick z Witoldem Kostką.

Oprócz wymienionej trójki, w low kicku medal już mają także -63,5kg Jan Lodzik (LKSW Tajfun Legionowo) i -75kg Kamil Sójkowski (ŁKS Boks Łódź). - Kamil Sójkowski wygrał przed czasem w 3 rundzie z Chorwatem Matoseviciem - dodał trener.

Jan Lodzik pokonał Azera Aliyeva, ale odczuwał pewien niedosyt po werdykcie. - Wywierałem presję, kilka razy czułem, że go podłączyłem, ale znokautować się nie udało. Podejrzewam, że przez wyjątkowo miękkie rękawice na tych zawodach. Punktacja 2-1 mnie bardzo zdziwiła, ponieważ przeciwnik w ogóle mi nie zagroził i nie czułem jego ciosów. Przede mną półfinał, chcę wygrać, podobnie jak finał z Rosjaninem, z którym przegrałem na Mistrzostwach Świata 1-2.

W 1/2 finału jest też faworyzowana Iwona Nieroda (-56kg, UKS Diament Pstrągowa), która w środę wygrała z Portugalką Evorą. - Było ciężko, bo walczę wciąż z chorobą, w piątek przed wyjazdem dostałam antybiotyk i do Mariboru pojechałam z podwyższoną temperaturą oraz ostrym kaszlem. Prowadziłam od początku, ale to była mała przewaga. Portugalka czekała na kontrę, dlatego podpowiedzi trenerów w 3 rundzie okazały się zbawienne i to dzięki nim mogę się cieszyć ze zwycięstwa. Ja chciałam pójść do przodu i się bić, a szkoleniowcy podpowiadali abym czekała i kontrowała low kickami.

W finale low kicku jest w wadze -48kg Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki), a jej rywalką będzie Turczynka Duygu Turan. Od półfinału turniej zacznie w kategorii -65kg Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice).

Oprócz polskich zawodników i trenerów, w Mariborze jest też sześcioro sędziów - Cecylia Pudlicka, Beata Sękowska, Marta Zdziarska, Krzysztof Kacperski, Janusz Wielgosz i Ryszard Zawistowski.

Prezesem Polskiego Związku Kickboxingu jest Andrzej Palacz, w przeszłości z sukcesami pracujący jako trener reprezentacji.

Wyniki ćwierćfinałów - 26 października:
K-1
-48kg Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra) - Mariia Bielkina (Ukraina) por. Boś
-56kg Małgorzata Dymus (UKS Puncher Wrocław) - Iuliia Kuznetcova (Rosja) wygr. Dymus
-60kg Marta Waliczek (Dragon Bielsko-Biała) - Nataliia Martiukhina (Ukraina) por. Waliczek
-65kg Róża Gumienna (UKS Puncher Wrocław) - Uliana Miskchenko (Ukraina) wygr. Gumienna
-70kg Natalia Nikołajczuk (Fighter Wrocław) - Maja Britvić (Chorwacja) wygr. Nikołajczuk
-57kg Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław) - Serhii Herasymenko (Ukraina) por. Bernatowicza
-60kg Michał Królik (Paco Team Katowice) - Murat Azerbiev (Białoruś) wygr. Królik
-67kg 1/8 finału Wojciech Kazieczko (Funfit Boxing Team Zielona Góra) - Jonas Berglund (Szwecja) wygr. Kazieczko
-71kg 1/8 finału Marcin Kret (Puncher Wrocław) - Enver Kunushevci (Kosowo) wygr. Kreta

LC
-55kg Dorota Godzina (X Fight Piaseczno) - Sabina Bec (Słowenia) wygr. Godziny
-60kg Paulina Jarzmik (X-Fight Piaseczno) - Lisa Adorni (Włochy) wygr. Jarzmik
-65kg Monika Marchlewska (Zamek Expom Kurzętnik) - Aine Leonard (Irlandia) por. Marchlewskiej
-69kg Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki Poznań) - Georgian Cimpeanu (Włochy) por. Owczarzaka
-79kg Łukasz Wichowski (X-Fight Piaseczno) - Simone Barbeiere (Włochy) por. Wichowskiego
-84kg Wojciech Wiśniewski (Zamek Expom Kurzętnik) - Danylo Demchyshyn (Ukraina) por. Wiśniewskiego

LK
-56kg Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa) - Erica Evora (Portugalia) wygr. Nierody
-57kg Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz) - Matteo Spurio (Włochy) por. Marszała
-63,5kg Jan Lodzik (LKSW Tajfun Legionowo) - Ruslan Aliyev (Azerbejdżan) wygr. Lodzika
-67kg Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kick Boxing Kielce) - Alejandro Andres Rodriguez (Hiszpania) por. Sadłochy
-71kg Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym-Fight Wrocław) - Husnu Sari (Turcja) wygr. Kaczmarczyka
-75kg Kamil Sójkowski (ŁKS Boks Łódź) - David Matosević (Chorwacja) wygr. Sójkowskiego
-81kg Radosław Paczuski (Uniq Fight Club Warszawa) - Khasan Khaliev (Rosja) wygr. Paczuskiego
-86kg Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka) - Yauhen Miahkou (Białoruś) wygr. Ruty
+91kg Tomasz Klimiuk (Human Białystok) - Tomislav Cikotić (Chorwacja) por. Klimiuka
http://pzkickboxing.pl/news/788,mistrzo ... onych.html



karateka
Zaawansowany użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 29 wrz 2016, 12:50

Re: Mistrzostwa Europy w Mariborze

Post autor: karateka » 29 paź 2016, 06:43

Mistrzostwa Europy w Kickboxingu: Polacy już w 12 finałach

W 12 finałach wystąpią reprezentanci Polski w odbywających się w Mariborze na Słowenii Mistrzostwach Europy w kickboxingu. W piątek troje Polaków walczyć będzie jeszcze w półfinałach, a więc łącznie jest 15 szans Biało-Czerwonych na złote medale.

W czwartek w K-1 awans do finałów uzyskali -56kg Małgorzata Dymus (UKS Puncher Wrocław), -65kg Róża Gumienna (UKS Puncher Wrocław) i -60kg Michał Królik (Paco Team Katowice), a do półfinałów zakwalifikowali się, co jest równorzędne z miejscem na Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich World Games: -81kg Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki), -86kg Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) i -91kg Mateusz Pluta (Puncher Wrocław). Na podstawie losowania w walce o złoto jest +70kg Paulina Bieć (KS Gym-Fight Wrocław).

- Zdobyliśmy osiem medali, co jest najlepszym wynikiem w historii startów Polaków w wersji K-1. Jest dobrze, a może być bardzo dobrze. Jutro 4 finały i 3 walki półfinałowe, zaś brąz dziś wywalczyła po dwóch bardzo dobrych pojedynkach w wadze -70kg Natalia Nikołajczuk (Fighter Wrocław) - powiedzieli trenerzy reprezentacji Tomasz Skrzypek i Tomasz Mamulski.

- Wygrałem z Turkiem Kayą jednogłośną decyzją sędziów. Bardzo solidnie szykowałem się do Mistrzostw Europy, starałem się tak poukładać swoje życie, aby nic nie przeszkadzało mi w przygotowaniach. Na szczęście obyło się bez kontuzji, chorób i poważniejszych urazów, chociaż na 2 tygodnie przed wyjazdem do Mariboru stoczyłem jeszcze sparing na Masters K1 League we Wrocławiu. Nie było to starcie przeze mnie planowane i przypadło po najcięższym tygodniu całych przygotowań, jednak udało mi się wygrać, co było bardzo budujące - mówił Mateusz Pluta.

W czwartek w ćwierćfinałach porażek doznali 2 polscy reprezentanci -67kg Wojciech Kazieczko (Funfit Boxing Team Zielona Góra) i -71kg Marcin Kret (Puncher Wrocław). Rywal Wojciecha Kazieczko był nawet liczony w 3 rundzie, lecz Polakowi nie udało się odrobić straty punktowej.

Świetnie walczą Polacy także w formule low kick. Podopieczni trenerów Andrzeja Garbaczewskiego i Witolda Kostki zdobyli aż 6 miejsc w finałach ME w Mariborze. O złoto powalczą -56kg Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa), -63,5kg Jan Lodzik (LKSW Tajfun Legionowo), -71kg Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym-Fight Wrocław), -81kg Radosław Paczuski (Uniq Fight Club Warszawa) i -86kg Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka) oraz na podstawie losowania -48kg Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki).

- Półfinały bardzo trudne, ale wygraliśmy 5 z 7 pojedynków. Kamil Ruta miał ciężki bój, a Łukasz Kaczmarczyk chyba najtrudniejszy, bo z Rosjaninem Bikmenovem przegrał na Pucharze Świata, a teraz mu się zrewanżował wygrywając 2:1. Bardzo mnie cieszą te sukcesy. Szkoda, że nie posłuchał się w końcówce walki Kamil Sójkowski, bowiem też było blisko zwycięstwa - przyznał trener Andrzej Garbaczewski.

- Ja określę ten pojedynek jednym słowem - wojna. Zupełnie zmieniłem styl walki, inicjowałem więcej ataków i dużo boksowałem w półdystansie. Myślę, że to bardzo zaskoczyło Rosjanina. A w finale znany mi Chorwat, choć jeszcze nie walczyliśmy. Dwa lata temu na ME miałem pecha, ponieważ w walce o medal przegrałem niejednogłośnie z rywalem z Białorusi. W ocenie wielu obserwatorów walka nie była przegrana, ale czasami tak jest w tym sporcie, żeby wygrać trzeba posłać przeciwnika na deski. W tym roku robię wszystko, aby nie dopuścić do podobnego scenariusza - powiedział Łukasz Kaczmarczyk, który przed wyjazdem na Słowenię mówił, że będzie usatysfakcjonowany tylko z finału.

Natomiast Jan Lodzik pokonał w półfinale Włocha Mameliego. - To był jeden z najlepszych zawodników, z jakimi dotąd się biłem. Niewygodny, silny, wysoki i bardzo dobry boksersko. Moim zdaniem nawet mocniejszy od Rosjanina, z którym spotkam się w finale.

W wadze -56kg Iwona okazała się dużo lepsza od Ivany - utytułowana Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa) poradziła sobie z Serbką Ivaną Davidović. - Ta rywalka po prostu mi pasowała. A w finale mam najtrudniejszą z rywalek, zawodniczkę z Rosji - mówiła Iwona Nieroda.

W formule light contact Polska (trener Piotr Siegoczyński) ma 2 finały i 1 brązowy medal. Do potyczek o złoto staną w wadze -60kg mieszkająca na stałe w Liechtensteinie Paulina Jarzmik (X-Fight Piaseczno) oraz startujący w kategorii weteranów -94kg Leszek Jobs (Zamek Expom Kurzętnik).

- Spacerku z Węgrem Tothem nie miałem. Zwycięstwo nie było jakoś zagrożone, ale do samego końca starałem się zachować czujność. Dziękuję za narożnik Piotrkowi Siegoczyńskiemu i mojemu podopiecznemu Wojtkowi Wiśniewskiemu. Doping że strony kolegów i koleżanek z kadry był nieoceniony - powiedział Leszek Jobs.

Tym razem brązowym krążkiem musi zadowolić się niezwykle doświadczona Dorota Godzina (X Fight Piaseczno) w wadze -55kg. W czwartek stoczyła zaciętą potyczkę z Rosjanką Filatovą. - Przegrałam niejednogłośna decyzją, walka była remisowa i przez wskazanie wygrała Valentina Filatova. Ja do siebie nie mam żadnych zarzutów, robiłam wszystko co mogłam, Rosjanka okazała się bardzo wymagającą przeciwniczką. Równie dobrze werdykt mógł być dla mnie, dziś więcej szczęścia miała Rosjanka - powiedziała Dorota Godzina.

Wyniki reprezentantów Polski - 27 października:
K-1
-56kg 1/2 Małgorzata Dymus (UKS Puncher Wrocław) - Christian Fiedler (Austria) wygr. Dymus
-65kg 1/2 Róża Gumienna (UKS Puncher Wrocław) - Veronika Cmarova (Słowacja) wygr. Gumienna
-70kg 1/2 Natalia Nikołajczuk (Fighter Wrocław) - Aleksandra Krstić (Serbia) por. Nikołajczuk
-60kg 1/2 Michał Królik (Paco Team Katowice) - Ruslan Musayev (Azerbejdżan) wygr. Królik
-67kg 1/4 Wojciech Kazieczko (Funfit Boxing Team Zielona Góra) - Burak Eymur (Turcja) por. Kazieczko
-71kg 1/4 Marcin Kret (Puncher Wrocław) - Bogdan Shumarov (Bułgaria) por. Kret
-81kg 1/4 Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki) - Iurii Zubchuk (Ukraina) wygr. Kaszuba
-86kg 1/4 Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) - Saso Klinc (Słowenia) wygr. Kasperski
-91kg 1/4 Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) - Rifat Kaya (Turcja) wygr. Pluta

LC
-55kg 1/2 Dorota Godzina (X Fight Piaseczno) - Valentina Filatova (Rosja) por. Godzina
-60kg 1/2 Paulina Jarzmik (X-Fight Piaseczno) - Urska Gazvoda (Słowenia) wygr. Jarzmik
-94kg 1/2 weterani Leszek Jobs (Zamek Expom Kurzętnik) - Istvan Toth (Węgry) wygr. Jobs

LK
-56kg 1/2 Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa) - Ivana Davidović (Serbia) wygr. Nieroda
-65kg 1/2 Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice) - Diana Dabetić (Serbia) por. Jaworska
-63,5kg 1/2 Jan Lodzik (LKSW Tajfun Legionowo) - Luca Mameli (Włochy) wygr. Lodzik
-71kg 1/2 Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym-Fight Wrocław) - Ruslan Bikmenov (Rosja) wygr. Kaczmarczyk
-75kg 1/2 Kamil Sójkowski (ŁKS Boks Łódź) - Atanas Bojilov (Bułgaria) por. Sójkowski
-81kg 1/2 Radosław Paczuski (Uniq Fight Club Warszawa) - Angel Herrera Valdivielso (Hiszpania) wygr. Paczuski
-86kg 1/2 Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka) - Mensur Murić (Czarnogóra) wygr. Ruta
http://pzkickboxing.pl/news/790,mistrzo ... alach.html



ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje sportowe i ciekawe walki”