Sklep z matami ortopedycznymi do masażu Ortek

ODPOWIEDZ
HaresWerder
Zaawansowany użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 07 cze 2021, 23:42

Sklep z matami ortopedycznymi do masażu Ortek

Post autor: HaresWerder » 13 sty 2022, 12:23

Dobry wieczór wszystkim, zdaję sobie sprawę, że naprawdę powinniście mieć w domu wyjątkowo wysokiej jakości wykładziny podłogowe, aby wasze dzieci mogły się bawić, więc jesteście na stronie https://www.ortek.pl/ możecie sobie zaopatrzyć się w świetne maty. Istnieje wyjątkowo ogromna różnorodność produktów przy minimalnych kosztach.



Dawid27
Zaawansowany użytkownik
Posty: 541
Rejestracja: 17 sty 2022, 12:22

Re: Sklep z matami ortopedycznymi do masażu Ortek

Post autor: Dawid27 » 20 sty 2022, 20:13

Ja korzystam z takiej maty i jestem z niej bardzo zadowolony :)



Romni
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2021, 15:04

Re: Sklep z matami ortopedycznymi do masażu Ortek

Post autor: Romni » 21 sty 2022, 14:05

W dzisiejszych czasach jest naprawdę niewiele dobrych sklepów i to nie pierwszy raz, kiedy to zauważyłem. Ale wciąż udało mi się znaleźć sklep podobny do sklepu z pszczołami z аkcesoria kuchenne, który ma wszystko, czego potrzebuję. Naprawdę znajdziesz wiele rzeczy, których potrzebują ci, którzy często robią zakupy w domu. Myślę, że zdecydowanie powinieneś to docenić.



maanyk
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2022, 16:27

Re: Sklep z matami ortopedycznymi do masażu Ortek

Post autor: maanyk » 23 mar 2022, 16:36

Świetne dywaniki dla dzieci! Zabieram je hurtowo do mojego sklepu tutaj - https://b2b.ortek.pl/maty-do-masazu, są robione na Ukrainie, dobrej jakości i w miarę przystępnych cenach



hajon
Zaawansowany użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 06 lis 2018, 18:33

Re: Sklep z matami ortopedycznymi do masażu Ortek

Post autor: hajon » 06 kwie 2022, 22:11

Jeśli mowa o masażu w domu to jeszcze koniecznie zobaczcie na te piłki do masażu kręgosłupa, ja takie mam i jestem bardzo zadowolony z działania. Plecy o wiele mniej bolą od kiedy używam, piłeczki sprawdzają się też w gabinetach masażu, mój znajomy fizjoterapeuta właśnie takich używa również.



Devil93
Zaawansowany użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 26 mar 2018, 11:38

Re: Sklep z matami ortopedycznymi do masażu Ortek

Post autor: Devil93 » 27 kwie 2022, 13:59

W sumie to o tym też myślę, więc Wasze polecenia mi się przydadzą, ale dodatkowo powiedziałabym jeszcze o czymś takim jak archiwum dokumentacji medycznej . Uważam, że to również nieodzowny element dobrze wyposażonego gabinetu lekarskiego fizjoterapeuty.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Kolarstwo”