Stres wrogiem dobrej przemiany materii


koron
Zaawansowany użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:58

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: koron » 25 wrz 2020, 15:23

mi tam najwięcej pomógł i wyjaśnił psychodietetyk :)



menia
Zaawansowany użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 28 sty 2020, 12:42

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: menia » 04 paź 2020, 09:09

Zgadzam się, bo kortyzol czyli hormon stresu może nas motywować i jest potrzebny do niektórych czynności takich jak na przykład wstawanie rano ale już w nadmiarze może mieć negatywny wpływ na organizm i może być na przykład przyczyną problemów z zasypianiem etc.



Kwiatkowsky
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1221
Rejestracja: 14 gru 2018, 14:19

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: Kwiatkowsky » 09 lut 2021, 22:23

Stres nie jest dobry dla naszych organizmów i należy się go wystrzegać ale jest o to ciężko w obecnych czasach. Ja jestem przeciwnikiem farmakologii i staram się stosować w pełni naturalne środki dlatego korzystam z produktów na bazie CBD. Dokładniej mam na myśli olejek CBD o którym więcej na tej stronie https://4ease.pl/blog/o-cbd/olejek-konopny-na-stres i mam nadzieję że lektura skłoni do korzystania a efekty miło zaskoczą i pomogą zniwelować stres.



Awatar użytkownika
flesch
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2021, 14:46

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: flesch » 17 lut 2021, 14:50

U mnie jest znacznie inaczej. Kiedy się stresuje to bardziej chudnę.



bananana
Zaawansowany użytkownik
Posty: 1669
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:12
Podziękował: 1 raz

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: bananana » 23 lut 2021, 11:07

Dlatego ja znalazłem sobie hobby w postaci numizmatyki! Dajcie proszę znać, z łaski swojej, z jakich źródeł korzystacie podczas numizmatycznych "eskapad"? Ja od jakiegoś czasu, jeśli chodzi o wiedzę, posługuję się stronką internetową z tego linka: http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/. W moim odczuciu mają najlepsze i najbardziej merytoryczne treści. Co sądzicie?



zollozollo
Zaawansowany użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:39

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: zollozollo » 01 kwie 2021, 20:11

Stres w ogóle jest wrogiem całego organizmu. Ale ze stresem trzeba sobie umieć radzić. Są leki naturalne, które pomagają się wyciszyć, a jednocześnie nie otumaniają i nie uzalezniają np. Neurexam. W końcu są też psycholodzy którzy także mogą nauczyć jak radzić sobie ze stresem.



Kaśkaa23
Zaawansowany użytkownik
Posty: 623
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:46

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: Kaśkaa23 » 20 kwie 2021, 09:46

Stres bardzo negatywnie wpływa na wiele aspektów życia. Musicie pamiętać, że jeśli przekroczycie pewną granicę stresu, to może to bardzo negatywnie wpłynąć na Wasze zdrowie. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ znajdziecie więcej informacji na temat tokofobii, która jednak może spotkać każdą kobietę w ciąży. Warto wiedzieć, jak sobie z tym poradzić.


tekst sponsorowany

Josek
Zaawansowany użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: 09 cze 2021, 15:19

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: Josek » 09 cze 2021, 16:27

U mnie wygrała Dieta Pudełkowa od Mój Catering, gdzie jedzenie mają przepyszne ale i różnorodne, co jest dla mnie ważne, bo dość wybredna jestem. Jednoczesnie wsparcie dietetyka, różne opcje kaloryczne i wersje diet co kto lubi i na czym mu zależy. Mega ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu, kiedy sporo zadań z dnia codziennego po prostu tutaj odpada.



koloss3
Zaawansowany użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:40

Re: Stres wrogiem dobrej przemiany materii

Post autor: koloss3 » 28 cze 2021, 01:36

Dlatego tak ważny jest zrównoważony odpoczynek, który sprawia Ci dużo radości i daje satysfakcję! Zachęcam zatem do przemyślenia kwestii związanej ze znalezieniem swojej pasji. Ja polecam filmy, bo dzięki stronie https://premium.ihuh.pl/pl/ masz szansę na naprawdę świetne programy na Netfliksie w doskonałej jakości na koncie premium, w dobrej cenie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Diety”