Internetowy biznes.

Odpowiedz

Emotikony
:D :o :) ;) :( :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode wyłączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Internetowy biznes.

Re: Internetowy biznes.

autor: RunningMan » 03 wrz 2020, 21:52

Jak prowadzisz internetowy biznes to na pewno importujesz towar z Chin. Warto wtedy skorzystać z usług wyspecjalizowanej agencji celnej z odpowiednim zapleczem jak ta https://rusak.pl/obsluga-celna Dzięki takiemu posunięciu unikniesz błędów o które łatwo i szybko dostaniesz towar a to najważniejsze w biznesie.

Re: Internetowy biznes.

autor: Krasna » 28 sie 2020, 17:17

Jeśli zamierzacie prowadzić firmę o profilu produkcyjnym to warto zadbac o takie kwestie jak transport czy magazynowanie towaru. Przede wszystkim warto odpowiednio go zabezpieczać. Jesli np są to elementy ogrodzenia to warto wyposażyć się w przekładki do rur - to uchroni nas przed uszkodzeniem produktów w trakcie transportu. Polecam zobaczyć ofertę firmy Sigern - oni oferują tu takie zabezpieczenia. To niewielki koszt zwłaszcza w porównaniu z potencjalnymi stratami w wyniku uszkodzenia towaru przy niedostatecznym jego zabezpieczeniu

Re: Internetowy biznes.

autor: dejziks » 25 sie 2020, 15:44

A jesli myślę o takiego typu biznesie https://www.trade.gov.pl/pl/profil/3913 ... 0o.o..html to jest jeszcze sens rozkręcac taki sklep z kosmetykami tylko ja ograniczyłabym kategorie do polskich produktów i moze jeszcze inne jakies polskie produkty, które pasuja do kosmetyków, co myslicie, zeby zając sie marketingiem i moze poszukać jakis źródeł żeby tez wysyłali zamówienia za mnie?

Re: Internetowy biznes.

autor: kaermoren » 22 sie 2020, 07:57

Na start warto zainwestować jeszcze własnie w systemie XTB w kryptowaluty albo w surowce. Po to macie system XTB, w nim wszystkie ważne narzędzia i rozwiązania, kwestia ich dopasowania i to właściwie wszystko. Po to jest demo, żeby móc wszystko przetestować.

Re: Internetowy biznes.

autor: karol3326778 » 17 sie 2020, 12:54

Teraz rewelacyjnym biznesem na pewno jest rolnictwo. Od bardzo dawna bardzo dobre gospodarstwo prowadzę z moim przyjacielem.Ostatnio kupiliśmy rzepak opryski .

Re: Internetowy biznes.

autor: Kwiatkowsky » 17 sie 2020, 12:30

Ja rozważam zakup takiego domku mobilnego https://ecomobilehome.pl/ i postawienie go na działce w ciekawej okolicy na wynajem. Na pewno lepiej się sprawdzi niż inwestowanie w internecie. Ponadto mam zapewnioną mobilność co jest idealne jak okolica się znudzi klientom. Koszt zakupu jest na pewno dużo niższy niż nieruchomości więc same plusy z takiej inwestycji.

Re: Internetowy biznes.

autor: varsa » 07 lip 2020, 18:20

Re: Internetowy biznes.

autor: varsa » 07 lip 2020, 18:19

Re: Internetowy biznes.

autor: varsa » 07 lip 2020, 18:18

Re: Internetowy biznes.

autor: varsa » 07 lip 2020, 18:16


Na górę